Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

М дано да я свършиш колкото се може по-рано :)

Link to comment
Share on other sites

Ми пускай някакъв филм или някоя игрица :D То и аз съм в същото положение де , няма какво да правя и цикля на стола само..

Link to comment
Share on other sites

Не знам тогава :D Аз си търся някъв филм , ама нищо не ме грабва.. даже не знам кво ми се гледа..

Link to comment
Share on other sites

Аз игледах и Heroes , и Supernatural и сега нещо не мога да си харесам сериалче..

Link to comment
Share on other sites

190лв от 2-ри до днес (4-ти) при това "ей тъй" за разни всекидневни едва ли не разходи - ебати. Пиша в тази тема, защото тъкмо сега ги смятах къде са заминали. Освен това до 7-ми плащане към М-тел - 15лв само - и една вноска за РС - 30лв. До тук 235лв , освен това 2-ма рожденици, а и аз самият съм рожденик...и може би ходене до В. Търново... ебахти месеца - и при това хубаво, че не пуша и в момента почти не пия.

Link to comment
Share on other sites

Гледам едно сериалче, експерименти/убииства/леко накланя към научна фантастика и Джери Брукхаймър, изненадващо добра комбинация... а, именно "Eleventh Hour" се казва сериалът.

Слушам 3 Doors Down между сериите и гледам също така да цъфтя в един сайт, да виждат хората колко съм активен и уж работя нещо.

 

Ама мързелът кара човек да си намери работа, а работата от своя страна поражда мързел и така.

:)

Link to comment
Share on other sites

Гледам Еврика, Единадесетият час и се регистрирах във фейсбук, където е голяма скука като цяло, как може хората да харесват такива сайтове... сега пак се чудя какво да правя.

Link to comment
Share on other sites

Начи, ако ти е изгоряла видеокартата, това е сайта :) Докато чакаш фирмата да ти изпълни гаранцията е окей :) Даже можеш да дойдеш в мойта мафия :) Там сме само мафиоти и е ок :) По-добре отколкото да гледаш най-смотания сериал дето съм гледал последно време :)

Link to comment
Share on other sites

Нерви , глупости , мизерии , музика.. ей за тва не спя :angry:

 

 

Лека на всички

Link to comment
Share on other sites

Начи, ако ти е изгоряла видеокартата, това е сайта :) Докато чакаш фирмата да ти изпълни гаранцията е окей :) Даже можеш да дойдеш в мойта мафия :) Там сме само мафиоти и е ок :) По-добре отколкото да гледаш най-смотания сериал дето съм гледал последно време :)

 

Ей това не го схванах. Я обяснявай бавно и подробно като за дърти ора кат' мен :)

Link to comment
Share on other sites

Абе за фейсбука обясняваше ;) А за мен сайта си е ок, щото аз го ползвам по предназначение - демек за поддържане на връзка с определени хора :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...