Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

Много съм добър в "убеждаването" на хора да вършат разни работи, обаче след това ако се усетят, ще се чувстват леко прецакани, а единият човек ми е много добър познат... предпочитам те да дават предложенията за тези работи.

Между другото, трудно се намират свестни сис админи. Някой от тях наистина се мислят за докоснати от бог, а го мразя това явление в хората.

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Няма такова нещо като "чустват се прецакани" и те определят - това не е копане на картофи за да има единна тарифа а цялата страна - ти работиш и сам определяш цената на твоя труд. Който му отърва ти плаща който не си намира други да му вършат работата. Толкова е просто - твоята цена е еди каква си - който иска те взима. На няколко пъти вече като се хващам да правя нещо казвам каква ми е цената и че ако сметнат че не си струвам парите на края на месеца може да не ми платят въпреки че със сигурност могат да намерят хора които да работят по-евтино от мен. Досега нямам случай да не са ми платили... всичко е до самочувствие а от твоето като гледам има какво да се иска. Е трябва да има и покритие естествено - не може да обясняваш колко си велик а после да не може да свършил за 5 пари работа...

 

Мисълта ми е че това "те да преценят колко могат да ми дадат" е голяма глупост и освен ако не става дума за фирма в която има още доста хора вършещи същата работа твоето възнаграждение следва да го определиш ти самият а не да чакаш подаяния защото и те така ще го възприемат - т.е. че си навит да работиш за колкото и да е и със сигурност това което ще кажат е под това което им отърва и поне няколко пъти по-ниско отколкото биха се навили да ти дадат ако си в състояние да свършиш нещата за които те взимат.

Link to comment
Share on other sites

Имаааа...чоплим се тук с Антарес и Вещичката, ама те нещо много заспали го дават... :D

 

Не ви ли писна да се чоплите? :) Ми може и да са заспали хората вече.

Мисля и аз това да направя.

Доспива ми се рано напоследък.Дърта съм вече.

Link to comment
Share on other sites

Не ви ли писна да се чоплите? :) Ми може и да са заспали хората вече.

Мисля и аз това да направя.

Доспива ми се рано напоследък.Дърта съм вече.

 

Тц тц срамота толкова рано :P А за чоплене никога не е късно :)

Link to comment
Share on other sites

Направо си за пенсия, щом ти се доспива толкова рано....аз ще си допия бирата и ако няма нови мнения също ще поспинкам :P

 

Я да ходя да се пенсионирам направо. Кво го мисля още:)

Link to comment
Share on other sites

Доспа ми се още по нормално време,към 23ч. Но.. от дума на дума.. ей ме. Пак тука пиша. Тиии , Боби,къде скитосваш :)

 

Никъде не скитосвам, тъпча скаридите които си направих преди малко и май ще гледам филм :)

Link to comment
Share on other sites

Никъде не скитосвам, тъпча скаридите които си направих преди малко и май ще гледам филм :)

 

Никога не съм яла скариди. :rolleyes:

 

edit: баба Глори отива да спи. Лека нощ,деца.

Link to comment
Share on other sites

Току що забелязах случайно Bruno оценка в IMDB 6.9 ?!?!?!!?!?!?!!? Как по дяволите?!?!?!?!!? Тва беше един от най-големите тъпизми които киноиндустрията е изкрарвала, пълна подигравка с интелигенстността на зрителя и има такава оценка?!?!?!?!?!?!?!?

Link to comment
Share on other sites

Току що забелязах случайно Bruno оценка в IMDB 6.9 ?!?!?!!?!?!?!!? Как по дяволите?!?!?!?!!? Тва беше един от най-големите тъпизми които киноиндустрията е изкрарвала, пълна подигравка с интелигенстността на зрителя и има такава оценка?!?!?!?!?!?!?!?

те хората са казали це оценката в имдб е като срането - понякога е запек, понякога е дрисня

Link to comment
Share on other sites

Току що забелязах случайно Bruno оценка в IMDB 6.9 ?!?!?!!?!?!?!!? Как по дяволите?!?!?!?!!? Тва беше един от най-големите тъпизми които киноиндустрията е изкрарвала, пълна подигравка с интелигенстността на зрителя и има такава оценка?!?!?!?!?!?!?!?

 

Аааа. Не. Гледай Johnny Mnemonic и ще си говорим пак. Имаше още един неизмеримо тъп филм, но сега за тоя се сещам.

 

Аз не спя, щото се заиграх тука с Wolverine за малко и то какво стана. 2 часа. Луда игра.

Link to comment
Share on other sites

Аааа. Не. Гледай Johnny Mnemonic и ще си говорим пак. Имаше още един неизмеримо тъп филм, но сега за тоя се сещам.

 

Аз не спя, щото се заиграх тука с Wolverine за малко и то какво стана. 2 часа. Луда игра.

 

Гледал съм го, шедиовър е в сравнение с Бруно... А и оценката му е 4.9

Link to comment
Share on other sites

Аз пък си мислех да ходя на кино да го гледам Бруно , толкова ли е зле?

Link to comment
Share on other sites

Дядо явно и от теб има по големи работохолици.

 

Самият факт, че дядо е още буден си означава по всички параграфи, че той е най-големия работохолик във форума :)

Link to comment
Share on other sites

Самият факт, че дядо е още буден си означава по всички параграфи, че той е най-големия работохолик във форума :)

 

Няма такова нещо, просто взех да си лягам доста "рано" ...

Link to comment
Share on other sites

Случват се някакви странни работи.

Гаджето остана сухо или като я наведе видя две пишки?

Link to comment
Share on other sites

Fallout 3 за поредна нощ... Пък и нещо много ми се е обърнал шибания режим. През деня спя през нощта не. Откачена работа. И най-странното е че дори и да си легна по-рано преди 4 часа никаф сън не ме хваща. Не ми е наред нещо вече...

Link to comment
Share on other sites

Бахмааму и пустинята.. даже дядото го няма :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...