Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

Има ли будни? :)

Ся се прибирам.Играхме билярд.. Сили нямам , да я ударя хубаво тая топка! Иначе не беше зле :)

 

Началото на вечерта мина в спор между момчетата.Спореха за футбол.Ама така спореха,че се ядосваха и обиждаха здраво.А те уж са компания. Значи за това са приятелите... Щяха да се сбият,но явно това е ежедневието им :)

Иначе добре прекарах.Бихме веднъж на билярд.. После дойдоха пияницитеи ни разбиха..... :) Дано да има някой буден,щото си отворих една бира,че ми се пиеше,и си включих компа за да намеря компания. Някой буден? :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Аз съм буден всяка вечер и най-важното... не смятам да изчезвам! :)

Link to comment
Share on other sites

Един приятел (когото в момента много ме напъва да нарека просто "един шапшал") трябва да остане при мен тая вечер, защото не сметнал датите и дошъл в колежа един ден по-рано. Ама прасето отиде да се напива и да се среща с разни хора, а аз кисна и чакам вкъщи, че няма кой да го пусне в сградата дори. Междувременно съм се отдал на любими еднодневки от 90те като White Town.

Link to comment
Share on other sites

Нещо се вдъхнових и стягам багажа за Бургас , че първият тур заминава във Вторник . Останаха само летните дрехи и техниката , което ще взема преди да замина окончателно . А да ... и се юркам тука да преинсталирам уиндоуса , че кашата е голяма , а лага е Godl1ke !

 

пп. Като се замисля ще взема да пратя само лаптопа още от сега ...

Link to comment
Share on other sites

Пазу, ква техника? За голфа техника не тряя, той се оправя с чук...По-голям.

Link to comment
Share on other sites

Ми щото пак щъках наляво-надясно,но тази вечер и една бира не си позволих да изпия,че още ми е лошичко от снощи.

Тоя билярд как съм го игралаа :wacko: Супер много се бях разлигавила вчера,това беше най-ужасното.

На трезва глава е най-добре..нито пиене,нито пушене на разни работи,нищо не ми трябва. Не съм такъв човек :) Не трябва да има такива работи,хораааа, накъде отива този свят? :) Какво ще стане с младежите след 30-40-50 години.. ? :wacko:

 

едит: В смисъл с младежите,които ще са млади тогава,а не с тези сега,дето след 30-40 години просто ще остареят.

Link to comment
Share on other sites

Будни? Че аз отметнах малко задачи и е време да напиша някоя и друга простотия във форума преди да продължа следващата "партида" :)

Link to comment
Share on other sites

Да.Прибрах се пред час и половина и сега си добивам бърбана.Наздраве Дедо :rolleyes:

 

Наздраве и от мем (ама леко предварително че още не съм свършил задачите)

Link to comment
Share on other sites

Трябваше отдавна да съм заспала вече. :)

Но ми се обади един бивш съученик,казва "хайде,излизай,пред вас сме и сме се събрали стария клас.." така ли се притесняват хората по това време?Слизам и гледам 5 човека. :) И излязохме. Возих ги малко :) Ходихме до пристанището,припомнихме си сума случки,беше весело. После ходихме да играем билярд,не беше лошо. И ей ме тук. Някой друг неспящ?

Link to comment
Share on other sites

Преди минути осъзнах, че си чатя с един господ, опа... ИТ мастър исках да кажа, много свестен човек.

:)

Link to comment
Share on other sites

Брех какво е това животно? Я обясни на обикновен човек като мен?

Един сисадмин случайно ме изнамери в чата за да му помогна с кирилицата.... чужденци!

:tongue

Link to comment
Share on other sites

Един сисадмин случайно ме изнамери в чата за да му помогна с кирилицата.... чужденци!

:tongue

 

Аха... ясно :) Щото прозвуча като "На Бил Гейтс татко му" :)

Link to comment
Share on other sites

Аха... ясно :) Щото прозвуча като "На Бил Гейтс татко му" :)

Че може и с дядо му да съм чатил, зов от миналото!

:)

Оказа се, че един приятел му казал как да се свърже с мен и че може да ми се вярва, щото те местили сървърите в Русия, а грам не знае руски човека, та аз поне да казвам за к'во иде реч ако нещо се наложи.

Та даже се намърдах да ми уредят работа ама ще видим какво ще стане.

Link to comment
Share on other sites

Оказа се, че един приятел му казал как да се свърже с мен и че може да ми се вярва...Та даже се намърдах да ми уредят работа ама ще видим какво ще стане.

 

Мда - така стават някой път нещата... остава и да успееш да ги убедиш че си заслужаваш парите и да не си прекалено скромен

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...