Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply
Утре като станеш искам видеоклип 10-15 мин след като си станал! :lol: Почвам да те съжалявам отсега...

 

 

ПС: И аз не знам защо се разсейвам, взема пак да изключа notification-a че е дошла нова поща...

 

:P Няма да е толкова лошо, лошото е че имам среща с едно момиченце в 10 и половина което значи че трябва да стана най-късно в 9 и 20-30 за да се приведа в нормален вид и да отида(поне не е далече), а както съм свикнал да ставам към 12-1 ще мясам на увяхнала марула :lol:

Link to comment
Share on other sites

Кажи бе дедовото, какво те мъчи?

 

Скуката ме мъчи. И се притеснявам за теб. Все пак си дядо.

 

:P Няма да е толкова лошо, лошото е че имам среща с едно момиченце в 10 и половина което значи че трябва да стана най-късно в 9 и 20-30 за да се приведа в нормален вид и да отида(поне не е далече), а както съм свикнал да ставам към 12-1 ще мясам на увяхнала марула :lol:

 

Значи нещо важно ще правите,щом толкоз рано ще станеш :)

Link to comment
Share on other sites

Скуката ме мъчи. И се притеснявам за теб. Все пак си дядо.

 

А виж тук трудно мога да ти помогна. Лягай да спиш ако нямаш какво друго да правиш... спането е хубаво нещо!

Link to comment
Share on other sites

А виж тук трудно мога да ти помогна. Лягай да спиш ако нямаш какво друго да правиш... спането е хубаво нещо!

 

Ех,дядо,дядо.. Прав си. Ще легна да поспя. Лека работа. Пази се.

Link to comment
Share on other sites

Правя си аватар и колкото повече се опитвам да изчистя картинката, толкова повече осъзнавам колко лошо ми е дигиталното рисуване, щом дойде реч за животинки.

Май е време и аз да изкарам боите от шкафа. Или да си купя таблет за да си оправям грешките по драскулките и да оцветявам лесно.

И в крайна сметка не спя, защото искам да си "усъвършенствам" рисуването. Което едва ли ще стане за една нощ, пък и едва ли ще стигна нивото на някои хора.

А и никога не съм можел да се съсредоточавам до толкова, за да нарисувам нещо с правилна анатомия.

Картинките в главата ми не спират да се движат.

:)

Link to comment
Share on other sites

Правя си аватар и колкото повече се опитвам да изчистя картинката, толкова повече осъзнавам колко лошо ми е дигиталното рисуване, щом дойде реч за животинки.

Май е време и аз да изкарам боите от шкафа. Или да си купя таблет за да си оправям грешките по драскулките и да оцветявам лесно.

И в крайна сметка не спя, защото искам да си "усъвършенствам" рисуването. Което едва ли ще стане за една нощ, пък и едва ли ще стигна нивото на някои хора.

А и никога не съм можел да се съсредоточавам до толкова, за да нарисувам нещо с правилна анатомия.

Картинките в главата ми не спират да се движат.

:)

 

Винаги съм искала да рисувам с хубави бои и четка,на платно:) Какво ли ще направя ако ей сега се захвана? :)

Link to comment
Share on other sites

Нищо - целия процес съм го пробвал с една жена, набутвайки се към 300 кинта за професионални инструменти. Също така амбициозна като теб - за "тая седмица" туй мъ и увлеклу. Сега имам една "картина" с едни коне... За спомен колко тъп бях на вашата възраст...

Link to comment
Share on other sites

Нищо - целия процес съм го пробвал с една жена, набутвайки се към 300 кинта за професионални инструменти. Също така амбициозна като теб - за "тая седмица" туй мъ и увлеклу. Сега имам една "картина" с едни коне... За спомен колко тъп бях на вашата възраст...

 

Чак пък амбициозна.. :rolleyes: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Дейба , няма мога си догледам сезона на supernatural тая вечер... 2 епизода останаха , ама ми се спи много вече... лека.

Link to comment
Share on other sites

Ех, Рапторе... някой е умъртвил художника в теб.

 

Брат ми може да рисува, ама в последно време отношението му към моливите, четките и боите е нещо от сорта на "whatever", така де. А, аз искам ама нещо все не се получава... ирония. :) Абе имам няколко добри драскулки, когато съм в настроение, пък с боите се оправям лесно, просто това е поредното ми хоби за което не ми остава много време.

 

Извън безсмислените неща и сприхавият чат обичам да пиша стихотворения, обаче от година на сам само клавиатурата пипам. Вече ръцете ми са забравили какво е да напишеш буква от собствената си писменост с химикал на кариран лист.

Хубаво, че не ми се налага да попълвам документи често, защото трябва да си наема криптолог да върви с мен.

Link to comment
Share on other sites

Нищо - целия процес съм го пробвал с една жена, набутвайки се към 300 кинта за професионални инструменти. Също така амбициозна като теб - за "тая седмица" туй мъ и увлеклу. Сега имам една "картина" с едни коне... За спомен колко тъп бях на вашата възраст...

 

Тънко си минал :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не бъди тъпа п*тка, сабаля Наско ще ти го каже туй в прав текст при такива реакции :laughing:

Кой е Наско?

Ама за мен не са прилични тия думи,затова така реагирам. То не прилични,ами подходящи за теб например. Не че ти казвам какво да правиш. :) Бях се отказала да го повтарям това,и продължавам да се отказвам. Тихо. Все едно не съм го казала. :)

Link to comment
Share on other sites

Гукаме си с една от новите кокошки :tongue

Докато не видим снимки от форумна среща, набедените кокошки със същата вероятност (ако не и по-голяма) могат да се окажат петли по природа. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Умряла раота е форума тая вечер

Link to comment
Share on other sites

Умряла раота е форума тая вечер

 

Тая нощ по-скоро защото през деня гледам са набълвали такова колосално количество постове че едвам смогнах да изчета половината...

 

Godfather - много си прав!

Link to comment
Share on other sites

Слушам яка музика, пия готино кафе и се смея с повторното гледане на "Ледена епоха 3"... обаче нещо ми се губи, чат-мат, трябва ми лаф с някой за да не заспя.

:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...