Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

Нещо си претоварила или разтегнала коленните връзки може би, ако е силна болката и не отминава иди на лекар най-добре

Ама то е само когато много си сгъна крачето към мен. А и не разбирам.. от какво. Нямам спомени да съм се претоварвала.. Много е странно,а болката е много..гадна.. Ще ида,ама то и на пипане все едно нищо няма. И те така ще ми кажат.. иди на истински лекар..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply
Децата не трябваше ли отдавна да са заспали? (моето е изключение и аз съм виновен, а и е още много малък да пише по форумите)

 

Кои деца бре? Аз си се наливам с узо чакайки да ми се приспи :)

Link to comment
Share on other sites

Децата не трябваше ли отдавна да са заспали? (моето е изключение и аз съм виновен, а и е още много малък да пише по форумите)

 

Може ли още мааааааааалко?? :rolleyes:

 

Дядо мълчи. Дядовците понякога са много строги. Отивам да си лягам :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Не говорех на теб ... то виж децата сами се обадиха :lol:

 

И за дядовци вече е късно,не мислиш ли? :) Тамън си бях легнала,дядко,и ти ме разбуди. Би ли ми донесъл чаша вода?Моля. Бъди добър дядо.

 

едит: Жадна ще си остана!

Link to comment
Share on other sites

И за дядовци вече е късно,не мислиш ли? :) Тамън си бях легнала,дядко,и ти ме разбуди. Би ли ми донесъл чаша вода?Моля. Бъди добър дядо.

 

Само ако ми донесеш очилата преди това че да не се спъна по пътя, като минавам покрай кенефа ще ти сипа и вода, обаче ела да ми намериш очилата че нещо недовиждам... И между другото не мислиш ли че малките трябва да носят вода на по-възрастните а не обратното. Я бързо да изприпкаш да донесеш и на мен 1 чаша вода след като ми намериш очилата

 

 

PS: от любопитство ама ЗАЩО не спите бе хора. Айде на мен ми плащат да съм буден по това време при това достатъчно за да си лягам когато нормалните хора стават, ами вие кой ви държи буден по това време??? Преди години съм се заплесвал да чета някоя книга но е било рядко и то ако предните дни съм се бил наспал хубаво.

Link to comment
Share on other sites

Не спя щот ми е кеф :D Не бе , дядо , има кво да правя пък и ми е по-приятно отколко да спя :) Ей ся може да си отворя още 1 бира , да си пусна някой сериал и да си легна пак към 5:30-6... и да се надявам да стана навреме за работа :D

Link to comment
Share on other sites

Койт' няма ерекция .. или спи , или му плащат да не спи :lol:

 

Опа, обърка се леко като че ли..

 

 

Не спя щот ми е кеф :D Не бе , дядо , има кво да правя пък и ми е по-приятно отколко да спя :) Ей ся може да си отворя още 1 бира , да си пусна някой сериал и да си легна пак към 5:30-6... и да се надявам да стана навреме за работа :D

 

Ами криво е да станеш към 3 примерно защото докато се оправиш и излезнеш и хората вече си тръгват от работа. Та каквото и да трябва да свършиш през деня ако си лягаш по ей това време е зор. Примерно едни килими трябва да дам да ги изперат и как ли не ги кандърдисвах да дойдат да ги вземат следобеда - не искат та ще ме будят явно идния вторник... UPS и те ме търсили няколко дена подред но сутрин между 9 и 11... такива работи... айде в 3 да си легнеш и към 11 да станеш някак се понася ама да спиш до 2-3 следобед си е крива хава.

Link to comment
Share on other sites

Само ако ми донесеш очилата преди това че да не се спъна по пътя, като минавам покрай кенефа ще ти сипа и вода, обаче ела да ми намериш очилата че нещо недовиждам... И между другото не мислиш ли че малките трябва да носят вода на по-възрастните а не обратното. Я бързо да изприпкаш да донесеш и на мен 1 чаша вода след като ми намериш очилата

 

 

Извинявам се за ранния пост.

Ами..Дядо пак е прав. Чувствам се ужасно. Поне кажи къде ги остави,за да не умреш от жажда докато ги намеря. Ако не си спомняш,първо вода ще ти донеса,после ще ги потърся. Просто трябва да пиеш по-внимателно. Или за друго ти трябват очилата? Я кажи,дядо,защо са ти очилата по това време на денонощието... ? :) Какво четеш... :)

 

Рене:Дядовците тук почти винаги са прави. :) Обичам дядовци.Толкова са мъдри :)

Link to comment
Share on other sites

Газирано вино само на Нова година...но щом си рекъл - наздраве с Каменица от мен :)

 

 

Не знам нещо ми стана и реших да се напия с вино сам слушайки цигания :lol: :lol: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Не знам нещо ми стана и реших да се напия с вино сам слушайки цигания :lol: :lol: :rofl:

 

Да се напиеш с вино сам-добре.. Ама слушайки цигания.. :unsure: :rofl:

 

Вчера узо, днес вино...утре уиски? :rolleyes: На битов алкохолизъм ми намирисва :laughing:

Измисляш си.

Link to comment
Share on other sites

Газирано вино само на Нова година..
Абе газирано и "шампанско" не е едно и също, пък било то и само за протокола... Пенливото вино (каквото е и Шампанското) е с естествена ферментация, а "газираното" е с изкуствени балончета ;) Разликата е в пъти на цената и качеството.

 

Все пак - аз изпих едно-две Шуменски, сега съм на Jim. Все още разцъквам fallout 3.

Link to comment
Share on other sites

Нещи ми се беше припило шампанско айде наздраве :)

 

Гледай да не изпиеш цялата бутилка че после жестоко ще съжаляваш... вЕрвай ми - правил съм го и знам за какво става дума :)

Link to comment
Share on other sites

Гледай да не изпиеш цялата бутилка че после жестоко ще съжаляваш... вЕрвай ми - правил съм го и знам за какво става дума :)

 

Аз втората допивам ти за цяла бутилка ми говориш :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз втората допивам ти за цяла бутилка ми говориш :lol:

 

Утре като станеш искам видеоклип 10-15 мин след като си станал! :lol: Почвам да те съжалявам отсега...

 

 

ПС: И аз не знам защо се разсейвам, взема пак да изключа notification-a че е дошла нова поща...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...