Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

СТОНОЖКА!! Дано съм успяла да я убия,дълго я пръсках с лак за коса... Дали е мъртва? Беше ме гнус и страх да я убия даже с чехъл. Но какво прави тя тук в моята приятна стаяяяя ;( И ся ще спя на тая миризма.. Дано да съм я убила,хораа ;( И днес няма да се спи спокойно значи. Утре ако влезе богомолка ще се побъркам. Отивам в леглото,трябва да бъда много внимателна по пътя. Ако и аз имах толкова крака,сигурно нямаше да ме е страх от нея... :)

От тия големите и дългите? Преди 2-3 години и мен ме изненада на 5-тия етаж. Почна едно гонене и накрая я хванахме, с кутийка от диск я натисках колкото мога докато не ми омръзна и като отпуснах тая гадина пак мърдаше. Направо терминатор. Тогава взех нещо по-голямо и сплесках и другата и част (всъщност тази с главата) и май тогава вече и видях сметката. Много гадна и гнусна работа. Като си представиш, че едно такова нещо може да се качи до 5-тия етаж незнайно как и да ти влезе в леглото и направо се побърквам. В интерес на истината същото лято влезе още една по-малка, но така и не успяхме да я хванем и до днес не сме я намерили. Интересното е, че двете случки бяха в едно и също лята и от тогава, а и преди това, не е имало такива изпълнения. То и аз гледам вече да не оставям толкова вратата на тересата отворена, че си имам едно наум.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply
Истерично страхуващите се от насекоми жени обикновено са тотални пикли - доказано е! :laughing:

Недей да колиш с триона дее....!

Link to comment
Share on other sites

Истерично страхуващите се от насекоми жени обикновено са тотални пикли - доказано е! :laughing:

 

Много интересно.

 

Вероятно защото още не съм си легнал или може би си роднина на lil_stenly обаче, от горното почти нищо не се разбра освен че са те спрели полицаи, била си пила малко но са те минали метър и си утрепала стоножка пръскайки я с лак за коса вместо 1 път да я млатнеш с чехъл и да се приключва работата. Чудя се дали да се опитам да го прочета за 3ти път баре схвана нещо но от опита ми със lil_stenly - това не помага та ще пропусна.

 

Айде оставям ви и аз - дойде и моя ред да си приключа работата и да си легна... а утре ще ставам рано мамка му (в 1) :(

 

Не се тормози,стар си вече. И много добре си разбрал. :)

 

Недей да колиш с триона дее....!

 

И то с плюшения! Доста е откачен :wacko: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Така като гледам покрай най-новата и модерна спамерска tema почти всички неспящи са се прехфyрлили към нея и тази тука доста е замряла. Аз не спя шотоо такъв ми е режима :D

Link to comment
Share on other sites

Превъртях GRID ... за пореден път установих, че Alfa S4 е велик автомобил..., чудя се дали да не погледам някой филм или да заспивам направо... болкоуспокояващите ще си кажат думата май и ще отхъркам.

Link to comment
Share on other sites

Олабихте се нещо... 8:30 нощни птици (някои даже в 3 по обед)... ц ц ц ц... ей сега ще дойде бат' Пламен и ще захване да глобява наред :lol:

 

 

PS: И аз не обичам насекоми, особено пък от по-големите, но някак им надвивам с нещо тежко и прахосмукачка... гадно е когато са те полазили и нахапали а обривите от някои такива са доста кофти, затова превантивно изтребление на гадовете и най-вече добре затворени мрежи (а напоследък с тази жега и прозорци)

 

 

PS2: Аз пък днес като си почивам си налях едно черноморско злато и мисля да погледам някой филм и да си лягам днес "рано" - демек към 3:30 ;)

Link to comment
Share on other sites

И аз не обичам насекоми, вече съм споменавал.Има ли комар се събуждам и седя буден докато не го открия и унищожа.

 

________________________________

 

черноморско злато ?

Link to comment
Share on other sites

Оглеждам една Aprilia Rs 50 - 50 куб.см. за 550 лв. и се чуда дали да не се метна в джаза - както казва злобил ( и както ме зариби с тоя лаф имам да го черпя ) :)

Link to comment
Share on other sites

До ся дзяпах едно филмче, което въпреки фантастичния елемент, много ми ареса...

Link to comment
Share on other sites

До ся дзяпах едно филмче, което въпреки фантастичния елемент, много ми ареса...

 

Е кажи кое е да знаем и ние де :P

 

Чесно казано и аз не знам защо не спя след като ми се спи зверски...

Link to comment
Share on other sites

1612.

 

Има го в замунда, с превод. Има доста кървища и някои моменти много ми се понравиха на мен :tongue

Link to comment
Share on other sites

Аз пак не знам що не спя , като след 5 часа трябва да ставам :)

Link to comment
Share on other sites

Аз си лягам и утре (по-точно днес) просто ще се наспя кат пич :)

Link to comment
Share on other sites

Утре /днес/ първи ден на работа след отпуската и не мога да заспя от вълнение:)))

Link to comment
Share on other sites

Утре /днес/ първи ден на работа след отпуската и не мога да заспя от вълнение:)))

 

Какво работиш,та е толкова вълнуващо? :) Ей , хора.. Нещо ми става с единият крак.. под коляното,сякаш се къса нещо от време на време.А на вид нищо няма. Ама здравата боли.

Link to comment
Share on other sites

Какво работиш,та е толкова вълнуващо? :) Ей , хора.. Нещо ми става с единият крак.. под коляното,сякаш се къса нещо от време на време.А на вид нищо няма. Ама здравата боли.

 

Нещо си претоварила или разтегнала коленните връзки може би, ако е силна болката и не отминава иди на лекар най-добре

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...