Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

Абе след няколко часа тряа да става , ама бал съм му майката , ще поспя.. :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Аз пък на дискотека реших да отида. Нещо се беше запалило нашето "Его",та го пооправили , не бях ходила сигурно от година вече там :) Та същата цигания е. Първите няколко минути пускаха хаус.. после разбира се всички започнаха да Обичат Шопската Салата , и беше забавно. Всякакви хора имаше, всички се бяха напили. Аз лично имам общо 10 забавни минути прекарани там :) Но не беше лошо. Та ей ме тук сега.

Някой друг буден?

Link to comment
Share on other sites

.

Теб ли видях на главната към 9ч неска?

 

 

Иначе не спа , `щот не ща.

Link to comment
Share on other sites

.

Жалко, че силните ти думи

Време бе да напусна форума.
бяха толкова за кратко!

 

Гледам, че за няколкото месеца откакто не си писал, си забравил и Правилата ни. Реших, че трябва да ти ги припомня - клик

12. Писането на кратки и безсъдържателни мнения просто "за лаф" е особено нежелателно. Форумът не е чат канал! Изключение правят някои известни единични теми, които са предназначени единствено за тази цел. Фалшивите линкове в мнения (или теми), водещи до гласуване и/или трупане точки на съответния човек се третират като спам и се наказват.

 

Следващото ти такова мнение ще бъде третирано като спам и ще бъде наказано, сега пак можеш да ми изпратиш няколко лични съобщения, ако искаш.

 

Остани със здраве!

Link to comment
Share on other sites

М, ъх... айде някой неспящ ако иска да цъфне в някой чат, че аз изобщо не съм изморен и няма да спя, обаче поне да не скучая вечерта. Днеск ми е свободен деня, а няма никой в чата и не мисе прави нищо.

Ако има чат мераклии да ми драснат лс за да си дам там някой от всичките месинджъри и да си отбия времето.

:)

Link to comment
Share on other sites

Брех само чат мераклии има по мое наблюдения... как пък един мераклия да посвърши малко работа няма (изключвам хората които работят за себе си и са пряко заинтересовани от свършването на нещо/няколко неща докрай че да могат да си приберат после дължимото... евентуално и ако може)

Link to comment
Share on other sites

Hold'em , aма права още няколко ръце и лягам , че почна да ми се приспива :)

Link to comment
Share on other sites

и аз цъках холдемче до ся, ама по-скоро за смях

ся си пускам двама мъже и пол'вина докато заспя :)

Link to comment
Share on other sites

Щото си въртя косата.Дълъг ден беше днещният,и нощта беше доста изтощителна.Прибрах се от домашно събиране,беше приятно,цяла нощ ходихме по заведенията.На бира бях аз,че съм шофьор. :) Отново започвам с отвратителният си начин на живот,от който се опитвам да избягам,и това е ужасно! :) За капак на всичко ме спряха,не бях в най-свежия си вид,поради причината че да си само на един опиат "не си е работа". :) Пасата го карах вчера за 1 път без да трябва да возя нашите,днес го покарах повечеко време,като знаех,че не знам къде са документите на колата. Което доведе и до "Пила ли сте?" .Започвам да им обяснявам,че май е трябвало да се задълбоча в търсенето на документите вкъщи,или поне да бях питала татко ми. И бях с 0,10 промила. Хората ми направиха компромис. За 2-ри път,за различно нещо. И винаги се държа сякаш нищо не се случва,сигурно това ги убеди че не трябва да ми пишат акт,защото иначе съм добро и възпитано момиче. :) Понякога се случват доста тъпи работи иначе.. :)

И така.И ме боли всичко.. и ми е гадно.Нещо ми се случва с единият крак,нещо странно. А вас какво ви боли? Оплачете се от нещо в оная тема. =)Извинявам се за отклонението си,което беше по-подходящо за там. Лягам да поспя,не се издържа вече. Хубав ден ви желая,или добра нощ :laughing:

 

СТОНОЖКА!! Дано съм успяла да я убия,дълго я пръсках с лак за коса... Дали е мъртва? Беше ме гнус и страх да я убия даже с чехъл. Но какво прави тя тук в моята приятна стаяяяя ;( И ся ще спя на тая миризма.. Дано да съм я убила,хораа ;( И днес няма да се спи спокойно значи. Утре ако влезе богомолка ще се побъркам. Отивам в леглото,трябва да бъда много внимателна по пътя. Ако и аз имах толкова крака,сигурно нямаше да ме е страх от нея... :)

Link to comment
Share on other sites

Вероятно защото още не съм си легнал или може би си роднина на lil_stenly обаче, от горното почти нищо не се разбра освен че са те спрели полицаи, била си пила малко но са те минали метър и си утрепала стоножка пръскайки я с лак за коса вместо 1 път да я млатнеш с чехъл и да се приключва работата. Чудя се дали да се опитам да го прочета за 3ти път баре схвана нещо но от опита ми със lil_stenly - това не помага та ще пропусна.

 

Айде оставям ви и аз - дойде и моя ред да си приключа работата и да си легна... а утре ще ставам рано мамка му (в 1) :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...