Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

хахахах :) сещам се,да.

А иначе за момчето в колата,съмнявам се да се е усетил , просто там му е била главата на човека :)

 

викаш да си чистач не е лесно :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply
@glory - без снимков материал с някой от форума - не ста'а ;) , иначе сещаш се за лафа - Talk to the hand...

 

А то щото със снимков материал е много достоверно... нетЯ е пълен със снимки на тинейджърки в кенефа пред огледалото снимайки се с телефон... класика просто...

Link to comment
Share on other sites

Лелее, Дедко вчера цяла нощ ми липсваше :S , но ето че ся отново си тук :) Друго си е като си тук, все пак си нещо като запазена марка на темата. :D

Link to comment
Share on other sites

А то щото със снимков материал е много достоверно... нетЯ е пълен със снимки на тинейджърки в кенефа пред огледалото снимайки се с телефон... класика просто...

 

Скъпи Дядо Мраз, аз не се снимам пред огледалото,нито в тоалетната. Той имаше в предвиД , да се снимам с някой от форума,който всички познавате,за да се знае че наистина съм жена,и че не лъжа.. Но смятам,че няма нужда :)

Link to comment
Share on other sites

Може една ей-такава снимка:

Тц...тц...тц...каква промяна, а Скорпиона беше такова хубаво момче навремето... :lol:

 

П.П. Само да напомня и тук - в 1 часа ще направим един белот, писал съм го в другата тема....двама има, чакаме още двама.

 

Редакция: вече сме 3-ма, чака се само още един + кибиците, разбира се... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

От къде я намерихте тая снимка бре.. :wacko: :)

Незнам и аз защо не спя. Щото обичам да си губя времето с глупости. Ей сега си лягам обаче.

Link to comment
Share on other sites

Рано сдадохте фронта... иначе мен така ме е налегнало бачкането че не знам къде се намирам...

 

Dunc, запазената марка на темата е Midex, аз съм само имитатор :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз не съм спал от вчера (13:00) на обяд.

Така че не ми мрънкайте как съм нямал право да пиша сега в темата. :laughing: За мен сега е вечер, защото след малко ще лягам!

Та, в малко практика по рисуване на антро-животинки ми минаха няколко часа от вечерта. Поне тоя път направих нещо, дето да прилича на нещо, което всъщност не е голяма работа, обаче означава че напредвам. :tongue

Ако нищо не сте разбрали си е ваш проблем, в умът ми звучеше правилно!

:)

Link to comment
Share on other sites

Тъй като утре трябва да ставам рано (7.30) се чудя дали и да не си легна по-рано тази нощ...напр. някъде към 4-5...имам предвид "по-рано от обикновено"... :)

Link to comment
Share on other sites

Тъй като утре трябва да ставам рано (7.30) се чудя дали и да не си легна по-рано тази нощ...напр. някъде към 4-5...имам предвид "по-рано от обикновено"... :)

 

Гледай да е към 3 поне... ако можеш... аз по-скоро бих предпочел да не си лягам изобщо...

Link to comment
Share on other sites

да бе , и аз в 10 съм на раота , ама дет вика дядото - или са ми малко бирите , или положението е критично и нема си лягам още :]

Link to comment
Share on other sites

До ся се опитвах си пусна един мач онлайн ама както обикновенно не стана нищо. Такъв съм карък с тея онлайн телевизии.

Link to comment
Share on other sites

Ай ша му е*а майката , лягам си...

Link to comment
Share on other sites

Гледай да е към 3 поне... ако можеш... аз по-скоро бих предпочел да не си лягам изобщо...

Та к'во викаш значи...при сегашното положение в 4 - да лягам да спя или да не лягам...ебати хамлетовската дилема дето ме мъчи... :P

Link to comment
Share on other sites

...Поне тоя път направих нещо, дето да прилича на нещо, което всъщност не е голяма работа...

 

lil_stenly, ти си направо конкуренция на Ути Бъчваров и Къци Вапцаров взети заедно :lol:

 

 

 

Ако нищо не сте разбрали си е ваш проблем, в умът ми звучеше правилно! :)

 

Както винаги... на моменти като ти чета някои постове имам чувството че хващам 2 радиостанции едновременно... в случая май успях да разбера какво си имал предвид обаче на 3тото прочитане... въпреки че не съм особено сигурен :lol:

Link to comment
Share on other sites

Водя война с група комари.

Като чуя нощем комар, все едно някой ми пробива мозъка с високооборотна зъболекарска машинка.... :woot

Добре, че не съм край реката и имам мрежи на прозорците, та отдавна не съм се "радвал" на този звук...

 

 

А иначе не спя....защото не виждам смисъл да си лягам...

Link to comment
Share on other sites

Като чуя нощем комар, все едно някой ми пробива мозъка с високооборотна зъболекарска машинка.... :woot

Добре, че не съм край реката и имам мрежи на прозорците, та отдавна не съм се "радвал" на този звук...

 

 

А иначе не спя....защото не виждам смисъл да си лягам...

Аз принципно пускам райдчето, винаги преди да си легна, но днес понеже уж хладно, вали, реших да пасувам. Но уви, грешка.

Link to comment
Share on other sites

Добре, че не съм край реката и имам мрежи на прозорците, та отдавна не съм се "радвал" на този звук...

 

То аз като съм почти до реката пак нямам - мрежите ги спират доста ефективно.. чат-пат някой се промъкне през входната врата но това е неизбежно.

 

PS: Някой друг да се е събуждал от странен тих бръмчащ звук преди да установи че това идва от някакво зарядно?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...