Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply
Нали уж Мистър Белот щеше да показва своята класа и майсторство тази нощ :D

На Мистър Белот само приказките са му големи...като се стигне до реални действия се почват едни..."ама аз щото бях на заведение и се напих...после колата се развали и спуках гума по същото време", а ако случайно се навие да играе и падне (както се очаква :lol: ) - винаги има подръка партньор за обвиняване, флаш, дето постоянно се бъгва и чийтващи противници, дето си гледат картите. :devil

Link to comment
Share on other sites

А няма ли кой да отговори на Нестандартния ми въпрос?

Не бързай...задала си въпроса в 23.13 часа и най-вероятно ще получиш отговор утре по някое време, като го забележат повече хора. Не очаквай обаче "актуален" отговор, а по-скоро "нестандартен", тъй като подозирам, че ще ти отговори някой от зевзеците тук. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Днес леко съм мръднал нещо.

Каква артилерия от месенджъри, просто познавам много и всякакви хора и поддържам контакт с тях.

Сега ако няма кандидати за белот, ще си сваля филм да гледам.

:)

Link to comment
Share on other sites

Тоя филм The Hangover (последният ергенски запой) ми се струва страшна тъпотия. Не мога да повярвам, че в IMDB има 8.2 и е в топ 250!?

Ааа , недей така. Преди да го гледам мислех по същия начин , ама доста ми хареса :) Също така и Road trip : Beerpong и Miss March са приятни :)

Link to comment
Share on other sites

Ааа , недей така. Преди да го гледам мислех по същия начин , ама доста ми хареса :) Също така и Road trip : Beerpong и Miss March са приятни :)

 

 

The Secret е интересен.

Link to comment
Share on other sites

ай изтрийте ми поста маа му стара! Като е толкова рано. И аз се извинявам още веднъж....

 

Е дееее... колко оплезвания трябва да сложа за да схванеш че се бъзикам?

 

 

Шшш, Стенли ква е тая артилерия от месинджъри. :D

 

Пропуснал е yahoo-то гледам а и ако се напъна може да се сетя и за някой по-уникален...

 

От друга страна гледам няма бизнес месинджъри като GoToMeeting и Brosix (в този ред на мисли да има някой друг който да познава Стефчо и Светльо?) :)

 

 

А няма ли кой да отговори на Нестандартния ми въпрос?

 

Я чакай да видя какво му е нестандартното... задръж 5 мин да хвърля 1 око

 

 

Не бързай...задала си въпроса в 23.13 часа и най-вероятно ще получиш отговор утре по някое време, като го забележат повече хора. Не очаквай обаче "актуален" отговор, а по-скоро "нестандартен", тъй като подозирам, че ще ти отговори някой от зевзеците тук. :bgrin:

 

Хехехе... то по това време кой друг да е... пък и аз като имам работа по-рано не мога да се включа.. :)

Link to comment
Share on other sites

И аз тая нощ яко работа...чак се радвам, че форумът беше много заспал, даже нямаше желаещи за белот, та свърших доста неща. ;)

Link to comment
Share on other sites

Не спяя,защотоо.. преди малко се прибрах. Пих бира с братовчед си.

Сега се занимавам тук с някви работи,и се надявам някой от вас да е буден,и да ми прави компаня.

Link to comment
Share on other sites

Ето сега форума наистина е мега замрял, даже повече от колкото разправяше и се дивеше вчера Мидекса.

Link to comment
Share on other sites

толкова умрял , че си лягам...

Link to comment
Share on other sites

Не спяя,защотоо.. преди малко се прибрах. Пих бира с братовчед си.

Сега се занимавам тук с някви работи,и се надявам някой от вас да е буден,и да ми прави компаня.

Pick me , pick meeeee :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аре бе, сомнамбули! Нема ли да си лягате? Аз таман си идвам от бар, при тва трезвен, ама ми е много гот :)

Link to comment
Share on other sites

Ей,ае да прайм нещо заедно,ама да не е белот :laughing:

 

Щях да изръся една простотия, ама все още форумното съсловие се съмнява в искреността ти, засягаща въпроса за първичните ти полови белези, та за дане стане фал - ще си мълча :)

 

no offence

 

 

 

@Dunc - трезвен, щото шафьора е наказан винаги :)

Link to comment
Share on other sites

Аааа ясна е хавата. Винаги ми е било някво мнго странно когато около мен хората са пияни, подпийнали и т.н а аз съм трезвен.

Link to comment
Share on other sites

Оф ти мани, добре че тая вечер нямаше изцепки. Предния път, като бях шофьор в такава вечер, на сутринта си карах колата на автомивка, че вън и вътре е...мазало :D А ми се е случвало ми се е да возя толкова пиян човек, че главата му да се дондурка през прозореца, докато го возя по паветата на бул. Васил Априлов без да издаде нито звук, освен звучно Бляяяяя... :sick Как да не го боли глава после :D

Link to comment
Share on other sites

Щях да изръся една простотия, ама все още форумното съсловие се съмнява в искреността ти, засягаща въпроса за първичните ти полови белези, та за дане стане фал - ще си мълча :)

 

no offence

 

 

 

@Dunc - трезвен, щото шафьора е наказан винаги :)

 

Женичка съм си бе! :) Ама то не пречи да си мълчиш,знам аз какво искаше да кажеш! :)

Link to comment
Share on other sites

Преставям си ква картинка е било- докато колата върви, някъв си показал само главата от джама и.... си върши работта в джижение и сее, оставя диря :D . Пак хубаво че се е усетил да е навънка.

Link to comment
Share on other sites

Преставям си ква картинка е било- докато колата върви, някъв си показал само главата от джама и.... си върши работта в джижение и сее, оставя диря :D . Пак хубаво че се е усетил да е навънка.

 

К'во да се усети - той името не можеше да си каже... Беше "учтиво подсетен" ;)

 

 

@glory - без снимков материал с някой от форума - не ста'а ;) , иначе сещаш се за лафа - Talk to the hand...

 

 

 

Драги ми съфорумници - лека нощ от мен. Отивам да лягам, че утре съм на работа, да го...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...