Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply
Майна, ти КАК може да ставаш в 5:30 а в 12:30 още да не си си легнал? Не че аз спя повече и не че не пропускам чат пат обаче ти ме разбиваш на моменти...

 

 

С тренировки, много лъскане на бастуна и две кила бира вечер :).Шегичка. Такъв режим водя.

Link to comment
Share on other sites

Ооох,ами от малка така правя. Рядко си лягам рано. Сега цял ден си бях вкъщи,такава жега беше навън,че не ми се излизаше!! Какво правих ли? :) Ами ядох :) Танцувах си на Шер , пях си я :) изпрах си скъпичките ми,сладурски маратончици,връзките прах.. Гледах разни клипчета с двойки на конкурси по салса,и са много добри!

Не спя , защото винаги има какво да правя на този компютър,и повярвайте ми, като седна,това е целият ми свят,няма нищо друго.. поне по-късно нощем е така. То всички сме така сигурно.

Няма ли някой онлайн да си побъбрим?

Някой спомена че отива до Бургас. Поздрави на моренцето.

В този форум има много интересни темички :)

Link to comment
Share on other sites

Ами може би не спиш все още щото си пуснал коментара в 11 ч.

В тая тема много ясно си пише че е за периода от 2 до 6 сутринта, а кво става напоследък една сюрия мераклии се изсипаха да пишат се в 10-11 ч. 0_o

Link to comment
Share on other sites

...Някой спомена че отива до Бургас. Поздрави на моренцето.

В този форум има много интересни темички :)

Пазу спомена за Бургас...ама в тая тема обикновено пишем доста по-късно, понеже 23 часа не е час за уважение от пишещите в тази тема. :rolleyes:

 

Някъде към 2-3 изиграваме по един онлайн белот, дописваме докъм 4-5 и след това оставаме само аз и дядо Мраз да си пишем докъм 6-7 сутринта, когато в темата прописва и Кръстника, който живее от другата страна на Земята....понякой път в 7 пише и Grimjaur, в зависимост от това в какво състояние се е събудил... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Извинете ме,че и в 23:00 нямам какво да правя! (всъщност винаги има какво да се прави..)

Ще пиша по-късно като полудея вече от скука! Тоз пък Dunc как ми се скара :D

Извинете ме отново.. :)

Link to comment
Share on other sites

Пак на работа... и обмислям сериозно да си ида за два дни до България. Четвъртък и неделя път, петък и събота в Пловдив. Ще стане да празнувам РД в петък или в събота в БГ, после в понеделник тук-а. Да имах компания поне в едната посока хич нямаше да се чудя.

Link to comment
Share on other sites

Да имах компания поне в едната посока хич нямаше да се чудя.

Не сте ли заедно с Иван....или той е тук и ще пътува на обратно?

Link to comment
Share on other sites

Няма ли някой онлайн да си побъбрим?

 

Как да няма но толкова рано в тази тема нещо не ми се струва като за нощни птици... то в 11 вечерта и най-нормалните птици са будни с изключение на кокошките

 

Едит: пфууу че съм и залисан... гледам вече сте го изкоментирали това ... карай... извинението се приема но да не се повтаря :P :P :P :lol:

Link to comment
Share on other sites

Няма проблеми...сега ще му се скараме на дядо ти Мраз, а освен това 12 вече мина и влезнахме във времевия диапазон на темата. :)

Link to comment
Share on other sites

ай изтрийте ми поста маа му стара! Като е толкова рано. И аз се извинявам още веднъж....

 

Не само ще ти изтрият поста, а направо ще ти ударят 50% Warn, за мърлящина.

Link to comment
Share on other sites

По к'во искаш си лафим (ICQ, MSN, GTALK, SKYPE, AIM имам ги всички), щото ми е скука и аз набирам хора за лаф нещо.

:)

Link to comment
Share on other sites

Не сте ли заедно с Иван....или той е тук и ще пътува на обратно?

Иван го дава отпускар 35 дни. А и всеки си има кола от колегите и си пътува с нея. Ако имах повече от 2 дни хич нямаше да му мисля ама туй то.

Link to comment
Share on other sites

Абе тая вечер голямо мъртвило из темите - никой нищо не пише даже и в Buy/Sell. Имам чувството, че няма да се съберем дори и четворка за един белот в другата тема... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Ако можех да играя щях да съм много добра сигурно ;) Така и не се научих в училище да го играя.. :) Е,сега защо не спите? Аз чета тука разни работи.

Link to comment
Share on other sites

Ами ние не спим щото сме зобита.

Споко бе Мидес за белот без проблем ще се намерят 4 бройки към 2-3-4 ч. :D

Link to comment
Share on other sites

Тоя филм The Hangover (последният ергенски запой) ми се струва страшна тъпотия. Не мога да повярвам, че в IMDB има 8.2 и е в топ 250!?

Link to comment
Share on other sites

Имам чувството, че няма да се съберем дори и четворка за един белот в другата тема... :ph34r:

Нали уж Мистър Белот щеше да показва своята класа и майсторство тази нощ :D

 

не спя,щото се прибрах към 12 и нещо и гледах филм досега :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...