Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Еми с валата ви смазахме малко, отивам да си излъскам медалите майна... браво Мидекс, влезнахме в ритъм, а иначе ви желая лека вечер от мен.

:)

Link to comment
Share on other sites

Бааха, с транспортера едни ги разплакахме :)

 

Ред: Oще едни... лелеее... една игра не можем да си доиграем до край :D

 

leaver-и!

 

Айде, аз лягам.

Link to comment
Share on other sites

Няма ли Бридж? Мразя белот (скучен ми е) :(

Е да, ама кръчмарският белот може и да го гарнираш с някоя "кръчмарска" към партньора от време на време, когато не те разбере какви карти му подаваш. :bgrin:

Докато в спортния бридж "кръчмарските" не са за предпочитане и там обикновено като подадеш определена карта - другият веднага вече знае всичко, което държиш. :laughing: ...то си е направо като код - "давам това, значи държа това и искам онова". :inqn

 

@Grimjaur, това с бастуните звучи интересно, особено ако ще се заснема за архива, тъй като по този начин веднъж завинаги ще се приключи с редовното форумно мерене на някои "достойнства". ;)

Link to comment
Share on other sites

Ъхъм, ама тогава женките ще почнат да си мерят циците, дупарите и прочие прелести и ще трябва и тях да снимаме ;)

Link to comment
Share on other sites

Тъй като женското присъствие във форума е доста ограничено, още отсега мога да ти кажа кой печели приза в меренето на циците. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Изумително е колко успява да ме вбеси понякога играенето на дота...

И аз бая съм псувал...

 

Не спя , щото тая сутрин се прибрах в 8 лом пиян и спах до 4 следобяд... та ся много много не ми се спи ама ще лягам , че утре пак трябва да ставам рано...

Link to comment
Share on other sites

Аз пък когато се пребера след купон на другия ден и на купона съм спал 2-3 часа после не мога да заспя въобще дори и да съм някъв супер изтощен и изморен.

Link to comment
Share on other sites

Един руснак ме запозна с братовчедка си, сладурана е... ходихме да пием кафе в тях.

Той пича такова кафе направи, че направо ме обиди, та трябваше пред момичето да ме дига за да направя аз.

Е, не успях да изпъдя момчето ама все пак тя му е братовчедка и той пази. :laughing:

Явно за т'ва ме е дигнал да направя аз, за да не ни оставя сами в стаята. Ахааа подлеца му. :)

Link to comment
Share on other sites

На мен колкото и да ми е хубаво, забавно и уютно и да ми харесва да не спя нощем и да бодувам, неска вече твърдо съм решил че няма да лягам да спя въобще за да мога да си оправя режима.

Link to comment
Share on other sites

Вече 4 часа се опитвам да се самоубия с преяждане! Еми не става да го еба!

 

Верно не става но пък е кеф... а в момента така съм освирепял от глад....

 

Аз опитах веднъж...Еми не става! :( Ощв място се намира...

 

"Колкото и да съм се наял винаги има място за още 2 кебапчета" - това е любимия лаф на един мой приятел :lol:

 

Майна, ти КАК може да ставаш в 5:30 а в 12:30 още да не си си легнал? Не че аз спя повече и не че не пропускам чат пат обаче ти ме разбиваш на моменти...

Link to comment
Share on other sites

Лесно става дядо, ако си амнезия като мен, просто забравяш, че не си спал и не си лягаш изобщо.

А, Гримжара... той е млад, такова нещо като сън неговият организъм не е чувал, за това не спи.

Ти пък си различен, ти не спиш от работа и защото знаеш, че след нея ще си сипеш нещо добро, така отпускаш вечерно време.

:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...