Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

Имам полет в 7 сутринта, а пустото му JFK летище е бая далеч, а и метрото нощем е по-рядко, та тряба да тръгна към 4 оттук. Та викам тая нощ няма да се спи...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply
Определено - НЕ. На мен поне докато заспя ми трябват едно 15-20 мин... за 1 час сън не си струва, ставането после е БОЛЕЗНЕНО - като ме събудят малко след като съм заспал направо ми се реве...

 

 

Болезнено е меко казано. :) Цаката е за 30 сек. да се напънеш да стигнеш до душа. Там ако си достатъчно смел пускаш само студена вода. След 20 сек. под студената вода вече играеш брейк и след има няма 1-2 мин. вече работиш на пълни обороти.

 

Иначе и мен ме чака цял ден път.

Link to comment
Share on other sites

Абе, моето е някакво странно. Тръгвам в 4 оттук, пътувам до към 5 и нещо 6 до JFK (две линии на метрото и един друг влак после). После в 7 съм на самолета и пътувам 6 часа до San Francisco, където обаче ще е само 10 сутринта. После имам пътуване с метро и друг вид влак до центъра и да взема жената от работа и после в другата посока с метро и рейс. Пътуването си е бая часове, но повече е сменяне на хиляди видове транспорт. Идеята ми е да се наморя едно хубаво тая вечер, че да мога да спя в самолета, което е много съмнително, но трябва да се пробва човек...

Link to comment
Share on other sites

Де да знам и аз закво не спа , ай лягам си...

Link to comment
Share on other sites

ааа как, все още сме на линия. Тъкмо се връщам "пресен пресен" от нощна смяна и след един душ се замислям кога да легна най-после...

Link to comment
Share on other sites

ааа как, все още сме на линия. Тъкмо се връщам "пресен пресен" от нощна смяна и след един душ се замислям кога да легна най-после...

 

То при теб не беше ли с 3-4 по-късно отколкото тук? Аз викам да си лягам че да не отварям на модераторите много работа по триенето на моите постове.. което после даже и не забелязвам че са направили и изобщо не ми липсват :lol:

Link to comment
Share on other sites

Пламене, надявам се сега може вече да се пише. Хм, аз не спя, защото конвертирам един епизод на Приятели, за да го кача на телефона. Иначе досега преименувах около 400 снимки... Не знам и аз как имам нерви за това. А за други неща нямам и се нервя. Странна птица.

Link to comment
Share on other sites

Освободи се компютъра, най-накрая ще гледам някой филм... ще си сваля някое екшънче-трилъризъм хах и ще си дремна едно хубаво.

:)

nickel.jpg

Link to comment
Share on other sites

биричка с цацичка и пържени картофки :)

а сега си пусам доктор ху и да видим до кога ще откъна

Link to comment
Share on other sites

Ммм тва биричка и цаицчка с пържени картофи ми прозвуча много хубаво. Ако имаше от къде да си взема по това време щах да изтичама ама... Иначе аз си джъткам на компа разни работи филми, нет а у обичайните работи.

Link to comment
Share on other sites

*тийййййййййййййт* ли го... щото утре съм на работа и трябва да спя. Затова не спя... и лъхам газирана вода Михалково напук на чужбинската ;) От които всъщност има хубави - Sarajevski Kiseljak (босненска) и Jamnica (хърватска), но нашето си е наше :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Аз съм на центъра и днес сутринта миришеше малко, но беше за кратко. Но сега определено е доста по-различно положението. Отвратително е... :angry:

Link to comment
Share on other sites

Май не е само в Тракия...преди час и нещо бях навън с колата и също усетих миризма на изгоряло...не като дим от огън, ами...не мога точно да го оприлича...определено не много приятно. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Аз пък не усетих нищо хем бях навън... но нещо се опитва да ме боли глава... как мразя!

Е да де...от миризмата първо ти се запушва носа, след това те заболява глава и т.н. :bgrin:

 

А за главоболието - не го чакай да ти мине от самосебе си - взимай хап навреме.

Аз така вече няколко пъти се работя като ме заболи вечер - викам си...като си легна и се наспя, сутринта ще съм ОК. Да, ама не...после още 2 дена ме боли, даже и да започна да взимам хапове... :cry

Link to comment
Share on other sites

Аз пък пия бира и играя дота с Psihara^^ . Странно защо не ми се спи , като бях 11 часа на работа... Май е заради двете кафета, които изпих :)

Link to comment
Share on other sites

Имало е пожар явно. Имам някакви подозрения.

 

Днес цял ден съм го карал на 1 литър мляко, стомаха съм го останал на "станд бай" ама ако подуша нещо готвено и веднага ще се обади с рев и ръмжене! :laughing:

 

Дядо и мен днес ме заболя глават, отлепи се малко от работата и пийни един аналгин и топъл чай от мащерка да видиш как всичко ще те отпусне!

 

Абе днеска бая хора будуват, айде да врътнем няк'ва игрица (от тея малките игри) ако някой е навит?

Link to comment
Share on other sites

Абе днеска бая хора будуват, айде да врътнем няк'ва игрица (от тея малките игри) ако някой е навит?

Ако под малки разбираш белот - може :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...