Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

така като гледам, много бързо се предадоха всички тая вечер... :)

 

Кой се е предал? Тука още не сме сдали поста :)

 

Дубрютру, кочинка....

 

Дубрутро майна. Аз пък се чудя да си лягам ли сега или след 2часа че тъкмо се разработих по-сериозно... около 1-2 ми се спеше и ако си бях легнал сигурно щях да откъртя, а сега така съм се тонизирал че не знам как и кога ще спя...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Аз си смуча кайвето и след малко отивам да се бръсна, че шофера ще дойде след половин час ...Бахти пак на работа...

Link to comment
Share on other sites

мУренце мУренце, а колко животни имам още да подготвя преди да заминааааааа...

Link to comment
Share on other sites

Намирам няква мистика в тва да стоя буден през нощта и всичко около мен да е тихо спокойно и заспало :D :D

Link to comment
Share on other sites

Нощен IT Support и мониторвам разни комуникации.

 

Между другото колко пъти са те събуждали с въпрос "не ми работи клавиатурата" преди години когато още имаше мобифони? Мен редовно около 3:30 ме будеха да ме уведомят че компютъра се е развалил и първия ми лаф беше дали като натискат caps lock мига лампичката, ако не мига - изключват клавиатурата от компютъра (кабела) и я включват отново - поне 1 път на седмица ми се случваше преди като работех IT Support за едни мои любими видеотеки :) А звънването на мобифон в близост до клавиатура ефективно ошашкваше чипа на контролера - без изключение ако е бенефон и звънне на по-малко от 50см разстояние

Link to comment
Share on other sites

Чакам тука да се изтегли едно нещо , да не оставям пс-то включено цяла вечер ( да се наспя като хората ) , през тва време правя quiz-ове в фейсбук и се оказа че съм пияницата на компанията , пълен катил , приличал съм на Робърт Кубица и на всичкото отгоре на quiz-a озаглавен "Селянин ли си зад волана?"

 

Отговора беше...

 

Ако мислиш,че не можеш да караш,си се довери

 

Леле,пииииич!!! Най-вероятно си мечтаеш или дори караш "Golf"-че. Почти съм сигурен,че си от Перник,а ако не си, съм сигурен,че много добре ще се чувстваш там. Шофирането (управлението на моторно превозно средство с две или повече колела) е една огромна отговорност,която определено не е за теб. Що не пробваш с колело?

 

:D

 

ПП .. Е па 10 години бях на колело бе :(

Link to comment
Share on other sites

Ко е туй IT Support ?

 

Ами когато някой трябва да свърши нещо с компютър и не може да се оправи по една или друга причина да ти се обажда на теб и да ти споделя мъката си

Link to comment
Share on other sites

djado, я кажи има ли работа тая вечер.. :)

 

To и за през уикенда имах ами ме домързя да я свърша всичката ами само неделята малко поработих иначе през седмицата имам като за 2ма но понеже съм като вълците си я върша сам за да ми е дебел вратът :lol:

Link to comment
Share on other sites

еми няма начин, трябва да се бачка... ама не е добре да се отлага, защото после се получава двойно и не е особено приятно :) ..и аз имам да върша една работа преди обяд, така че е време да си забивам главата във възглавницата :zzz :P

Link to comment
Share on other sites

Абе, дедо ти въобще ли не спиш бре. Как може човек на тея години с такъв социален статус(женен, поне с такова впечетление съм станал) да е с такъв обърнат режим?

П.П Тоя пост и въпрос иддва така малко странно от нищото, щото отново чаках целия ден, докато дойде време за тая тема :D

Link to comment
Share on other sites

П.П Тоя пост и въпрос иддва така малко странно от нищото, щото отново чаках целия ден, докато дойде време за тая тема :D

Ами тъй де...добре е да направиш забележка на някого от време на време, та да се съобразяват и останалите. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Абе, дедо ти въобще ли не спиш бре. Как може човек на тея години с такъв социален статус(женен, поне с такова впечетление съм станал) да е с такъв обърнат режим?

П.П Тоя пост и въпрос иддва така малко странно от нищото, щото отново чаках целия ден, докато дойде време за тая тема :D

 

Ами тя и жената мрънка но не много а и тя също си ляга към 5 някъде... пък и като дойде заплатата някак спира да мрънка кога точно работя...

Link to comment
Share on other sites

Гледах Road Trip : Beerpong :D Сега мисля до поиграя малко холд `ем и да си лягам :)

Link to comment
Share on other sites

Трябва да ставам в 5:30-6. Чудя се има ли смисъл да лягам... :wacko:

 

Определено - НЕ. На мен поне докато заспя ми трябват едно 15-20 мин... за 1 час сън не си струва, ставането после е БОЛЕЗНЕНО - като ме събудят малко след като съм заспал направо ми се реве...

Link to comment
Share on other sites

Не влиза карта тая вечер... лягам си , лека :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...