Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply
Съседа ми вдига ужасен шум! Обаче няма да му се размине! Вторник сутринта целият блок ще кънти, дори и да падне!

 

 

Е 11 вечерта е де - това дори по критериите на бабите не е кой знае колко късно... освен ако не е толкова силен че вече да са ти се напукали стъклените чаши от шума...

Link to comment
Share on other sites

Алоха среднощни китки!

 

Не ми се спи в тази жега, пък и "няма" къде да спя (избор измежду фотьол и уникално гадно легло не е избор)... мога да излезна за да поразходя малко. Поне след разходката няма да ми пука къде ще спя и колко ще съм схванат после.

Уникална жега, уникална скука, уникален мързел... уникална комбинация.

 

Сега ще събудя няколко познати за да се ръсна в тях за по едно среднощно кафе, защото и без това мъ дължът събуждане. Даже ги виждам че седят в чата, така че хвръквам.

Ако не друго, поне ще се поразходя няколко километъра пешачка.

 

Довиждане, лека вечер ви пожелавам.

 

А, забравих!

Пея си и тананикам, потропвам си и ритам... слушайте marc antony - sang to me за да сте щастливи.

:)

Link to comment
Share on other sites

Ами в момента не спя, щото се разпилявам на тва клипче

постнато в темата за Милан :D :D :D Тоя е някаъв феномен :lol:
Link to comment
Share on other sites

Алоха среднощни китки!

Не ми се спи ..... мога да излезна за да поразходя малко....

Ти нали щеше да спиш още одеве бе?

Аз ще ви оставям за днес, лека вечер ви пожелавам. :)
Link to comment
Share on other sites

Аз пък смятам изобщо да не спа тази нощ, за да си пооправя режима.Това не е хава да се заспива към 3-4 и да се събуждам в 12... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Аз пък смятам изобщо да не спа тази нощ, за да си пооправя режима.Това не е хава да се заспива към 3-4 и да се събуждам в 12... :bgrin:

 

По-гадно е да си лягаш в 5:30 и да те разбудят към 10 че буря им отнесла компютрите еди къде си и да ходиш да спасяваш UPS-a...

 

 

ПС: Пу д***а не съм се събудил още и не се усетих колко е часа.. извинявам се

Link to comment
Share on other sites

голяма скука ми е тази вечер... бях 3 дена в планината, ядене, пиене, пиене... сега тука някъв компютър и легло... странно :)

Link to comment
Share on other sites

голяма скука ми е тази вечер... бях 3 дена в планината, ядене, пиене, пиене... сега тука някъв компютър и легло... странно :)

 

Трябваше там да останеш и тази вечер... или това или количеството течност от логото ти недостига :P

Link to comment
Share on other sites

Ебати... пак навлизам в кофти период... ще зема да си лягам , докато не съм стигнал върха на днешното "зле"...

Link to comment
Share on other sites

Така поне ще можеш да се похвалиш, че си стигнал върхът в нещо!

:)

П.П. Аз довърших едно банерче, а после гледах филм и сега ще правя нещо още по-незначително.

Чудно е до какви неща може да стигне човек, когато не може да заспи... нали?

Link to comment
Share on other sites

Чудя се да си лягам ли след малко или днес да е денят в който да не спя и да си обърна и оправя отново режима :D

Link to comment
Share on other sites

Аз никога не спя!

Слушам Outlandish и разпускам пред претъпкания с икони монитор и почти празна чаша студено кафе, а в страни е препълненият пепелник с изгорели фасове и поредната тлееща цигара, подпряна отстрани и изгаряща бавно.

От прозореца се усеща хладен въздух, който проветрява задушната стая и внася лек студ. Слънцето леко е започнало да се подава от хоризонта, а болката в главата постепенно се притъпява от болкоуспокояващите и усещам все повече приятният звук от песента, която тихо звучи през слушалките в ушите ми.

Много обичам такива моменти рано сутрин.

:)

Link to comment
Share on other sites

Стенли, не знам защо пиеш кафе но аз по това време вече гледам да си сипя нещо по-отлежало... мен вече взе да ме унася и онзи swing доста приятно ме отпусна та ще те оставям да държиш фронта сам

Link to comment
Share on other sites

Аз фронт няма да държа и аз отивам да се отдам на приятна дрямка.

Искаш нещо по-отлежало, ми то кафето ми седи от няколко дни в кафеварката, по-отлежало от това няма на къде.

*Хъх*

Айде, лека ти сутрин Мразе. :)

Link to comment
Share on other sites

Шото ся се прибирам и съм лееееееееко пиян :D

Link to comment
Share on other sites

На работа и както изглежда пак ще има НЕспокойна нощ. Напоследък все има работа и човек не може си почине, за какво иначе да работи нощем :sleep:

Link to comment
Share on other sites

Не мога да си намеря място след като се оказа че съм си изгубил ключовете докато съм бил навън. Само не знам как така са изпаднали без да ги чуя въобще :angry: :angry: :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Добрата стара тема... бях я позабравил (както и форума май), но цъквайки виждам че всичко си е по старому - инсомнията е на ниво :)

Тука на 1800м надм.вис. е още по-приятно да се виси по цяла нощ пред екрана. Сутрин ставаш (от стола), отиваш на закуска и после блаженно си лягаш... освен ако не си 1-ва смяна и трябва да се наливаш с кафета или Monster-и, за да избуташ деня...

Чиста загуба е да се спи през ноща - нета през деня е бавен и дразни и е шумно... ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля да си давам почивка вече за днес... лека :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...