Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

Deep Space 9 мисля че е преди Voyager.

 

SG1 - полковника Jack O'Neil на моменти много ме е радвал с някои лафове. Тийлк наистина ми се струва прекалено гейски, но се свиква от един момент наистина. Иначе и 2та сериала си ги изгледах с кеф а гледането на подобни неща започна с Enterprise когато малкия беше на няколко седмици - хем го гушкам да спи хем гледам - кеф и за 2мата :)

 

StarTrek оригиналните не съм ги гледал но каквото съм виждал по AXN ми се е струвало прекалено антично, иначе съм се зазяпвал - интересни са и те, даже познавам един мой колега който е бил статист в една от сериите - не съм сигурен дали на NextGen или оригиналните (той е към 60те вече).

 

Ако знаеш за друг подобен сериал ще се радвам да чуя идеи защото liquid ми препоръча Farscape но хич не ми хареса а други подобни не намирам (или каквото намеря е пълна боза)...

Общо взето опитът ми с такива сериали се свежда до каквото са давали по AXN. Farscape на мен не ми допада особено. Друг подобен сериал е Andromeda, който не е лош, но няма нищо общо с разнообразността на Star Treците. Казвали са ми, че The 4400 бил готин, но не знам дали действието се развива в космоса.

 

The Original Series си има чар и ако скоро не си гледал Enterprise или TNG може и по-нормално да ти легне. Но като за годините си нещата са си на тогавашното ниво - еднообразни извънземни (повечето са напълно идентични на земляните) и декорите не впечатляват днешния зрител. Но пък актьорите са несравними - Спок, Джим и доктора е много гот да ги гледаш. Има и яки мацки в много от сериите :tongue

 

P.S. друг сериал, който много ми харесва е Charlie Jade, но мисля, че е страшно трудно да се намерят епизоди и още повече пък всички. А и е странен... Всъщност явно го има в Zamunda: http://www.zamunda.net/details.php?id=170915&hit=1

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Chralie Jade преди време го гледах по AXN-има интересне сюжет,но по не знам какви причини са го спрели.Повече епизоди след тези на първи сезон не са правени.

Link to comment
Share on other sites

@Xeon, съобразявай се с часа на писане в тая тема - Дриймър е шеф, а срещу шеф не се скача :devil , ама ти не си шеф, така че друг път пиши когато трябва. :)

Link to comment
Share on other sites

Хехе.. айде сега ;)

 

Между другото майтап няма, но на поста ми показа 10:56, а при quote-а показва 11:56. Явно при quote часа, който се ползва е този на quoter-a. Пример: при мен в момента е 12:45, а в БГ е 13:45.

Link to comment
Share on other sites

Ами не ми се спи и тъкмо ся почнах да търся в нета дали ще мога да намеря няква работа, че ся нещо съ мсе навил да се хвана да поработя през вканцията, но нищо не изникна. Ако някой му дойде нещо на акъла, за което да предложи да потърся, съм готов да изслушам предложения :D

Link to comment
Share on other sites

Т`ва supernatural е доста зарибяващо сериалче :)

Link to comment
Share on other sites

Хехе.. айде сега ;)

 

Аааа Midex е по-чувствителен към темата и кой кога пише в нея но нощните птици трябва да се уважаваме един друг :) Никакво писане след 6 сутринта ми е казал и аз нищо че някой път си лягам в 8 гледам след 6 тука да не пиша... не че не съм се оливал на няколко пъти ама то така става когато не съм се разбудил хубаво.

Link to comment
Share on other sites

Тва the hangover е ебати откачения филм :D Просто очаквах да е поредната боза , но съм се попилял от смях :D

Link to comment
Share on other sites

Да и на мен ми хареса много. Една от много много малкото хубави комедии в последните няколко години. Не знам защо толкова много хора плюха по него.

П.П. Цял ден чакам да коментирам горното изказване :lol:

Link to comment
Share on other sites

П.П. Цял ден чакам да коментирам горното изказване :lol:

Тъй де...тука всички чакаме. :)

 

...освен 'дядото', който е почетен член на секцията и се ползва с доживотни привилегии. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Абе те най-коравите пишат след 5 и половина, към 7 - почти непоправимите, а по всяко време на денонощието - мутантите. :woot

Link to comment
Share on other sites

Ако трябва да определим награда за "коравост" по българските мерки, т.е. UTC/GMT +2, едва ли има по-корав от мен. Доста пъти ми се е случвало да не виждам никой, нито дори дедото и мидекса във времето, когато още си пия вечерното питие. :lol:

 

Edit: Aбе аз ще почна да правя скрийншотове, когато няма никой и ще ги пускам в темата. :lol:

Link to comment
Share on other sites

:woot влизам ли във въпросната категория? :)

Ще ти броим постовете след 5 и половина - като станат 10 на брой, ще те приемем с церемония. :lol:

 

@Godfather, 'айде, 'айде...а когато ние си пием вечерното питие? А и съм забранил да се пише извън "нормалното" време за темата. :P

Пък и това, че не винаги пишем, съвсем не значи, че спим - аз поне от известно време само чета, за да не ставам досаден. :)

Link to comment
Share on other sites

Ако трябва да определим награда за "коравост" по българските мерки, т.е. UTC/GMT +2, едва ли има по-корав от мен.

 

Аааа ти чийтваш :)

 

 

 

Доста пъти ми се е случвало да не виждам никой, нито дори дедото и мидекса във времето, когато още си пия вечерното питие. :lol:

 

Edit: Aбе аз ще почна да правя скрийншотове, когато няма никой и ще ги пускам в темата. :lol:

 

Е айде сега аз да не държа браузъра отворен на темата? Аз пиша и бриша докато чакам да се случи нещо или когато ми е писнало да се кокоря в някое парче код... или просто ме е хванал мързела и искам да си почина леко...

 

 

 

@Godfather, 'айде, 'айде...а когато ние си пием вечерното питие? А и съм забранил да се пише извън "нормалното" време за темата. :P

Пък и това, че не винаги пишем, съвсем не значи, че спим - аз поне от известно време само чета, за да не ставам досаден. :)

 

Подозирам обаче че си ги пием по едно и също време защото аз в момента точно това правя подозирам че и той... в този ред на мисли: НАЗДРАВЕ!

 

 

 

ПС: Еййй кога пак стана 7 да му се не види!?

Link to comment
Share on other sites

Джак рулз дъ скай :laughing:

 

Интересно ми е, защото не бях почвал наскоро напиване в 4 сутринта :rolleyes:

Думата "наскоро" ме насочва към мисълта, че в минало време си го правил доста редовно - сега...от възрастта ли е или просто разреждаш, за да не ти писне? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хехехехе това последното ми хареса

 

 

Иначе Видене не съм съгласен за Джак-а. Не че е лош - имам си тука един single barrel и е доста ароматен и приятен, но Глен ми харесва повече.

 

Иначе в момента съм в настроение за едно българско питие (от онази картинка с 4те - най-лявото) и ми се пълни душата с кеф от аромата с който се изпълни стаята :D

 

Допивам си го и си лягам че утре нали трябва да хващам гората преди да ме е линчувала агитката на футболните запалянковци :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...