Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply
Толкова много ли ти хареса. Хубав беше наистина, но си мисля че тва дето е като мюзикъл малако е осрало ситуацията. СПоред мен щеше да е по- добре ако не беше мюзикъл. Малко бавно и тромаво се развиваше действието.

Аз по принцип мюзикъли не гледам , обаче тоя и Мулен Руж ми харесаха доста :)

Link to comment
Share on other sites

Dunc ме зариби по тоя Van Wiler в една друга темаи сега ще изгледам първата част,която би трябвало да е най-добра - усещам,че ще е някаква простотия,но все пак :D

Link to comment
Share on other sites

Dunc ме зариби по тоя Van Wiler в една друга темаи сега ще изгледам първата част,която би трябвало да е най-добра - усещам,че ще е някаква простотия,но все пак :D

Az dnes sledobed gledah parvata chast, qka e :D:D sega shte gledam vtorata i posle shte spa :)

Link to comment
Share on other sites

Личното ми мнение за Van Wilder e , че тройката е най-добра :) А защо не спя? Интересен въпрос... май ме е страх да си легна , че така яко изгорях и сега съм като рак.. ама бал съм го , ке спим на закачалката :)

Link to comment
Share on other sites

Има моменти когато жена ми ме нервира и то много... обаче има и моменти (като в ей този момент) когато си мисля че съм имал страшен късмет да я намеря :)

 

PS: Мисля си и за друго - в един филм (не помня кой) бащата на един му беше казал че няма нищо идеално на този свят (още по-малко хора) обаче чат пат човек има късмета да пие някое уиски което е много близо до идеалното... та поркам си в момента едно 15 годишно шотланско питие и се чудя какво ли би било на вкус 21годишното... но пък много кинти пусто, чак грехота да потроша за едното пиене толкова...

 

Пък кво да спя като не ми се спи и сега се лигавя с това уиски баре ми се доспи най-сетне

Link to comment
Share on other sites

Е точно за това все още спорим :D

 

И какви са аргументите за и против едното или другото? ... да попитам аз от нездраво любопитство :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ами всеки си изтъква негови си. Най-лошото е, че и двата варианта са приемливи, всеки е съгласен, ама тъкмо да стигнем до цялостно решение и някой каже:"Ама не, чакай, така не може..." И пак отначало...

Link to comment
Share on other sites

Ей сега изгледах и последния епизод от втори сезон на 24...а как ми се иска веднага да почвам и трети,ама няма как-утре трябва да се става рано

 

 

P.S. agent Bauer рулеззззззз :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Гледах Fast & Furios и не съм впечатлен. Сега гледам Bangkok Dangerous и ептен не съм впечатлен. Какво ще е следващо в менюто за през нощта? Може би Stargate Atlantis Season 1.

Link to comment
Share on other sites

Може би Stargate Atlantis Season 1.

 

Атлантис го бяха разпердушинили че нямало толкова смисъл като SG1 и прочее и въпреки че донякъде съм съгласен ми е измежду любимите а е и добре изпипано всичко. На мен поне ми хареса. Стар Трек Enteroruse също ми харесва а последно на S.T. Voyager свалих няколко сезона и имаха само донякъде субтитри а ме мързи да гледам без...

 

Legend of the Seeker не е лош ако ти харесват подобни... Dresden Files ми хареса обаче е само 1 сезон

Link to comment
Share on other sites

SG1 ми е супер дървен като игра. А Тиил'к като го видя и направо ми се присира. Имам чувството, че актьорите нямат никакво присъствие. Все пак като го погледаш малко свикваш някакси. От тази гледна точка в Атлантис нещата са много по-добре - актьорите не са лишени от емоция и се представят много по-добре.

 

Enterprise рулез. Сигурно съм гледал епизодите по три пъти вече. The Original Series съм гледал каквото съм сварвал по AXN Sci-Fi. Свалил съм първия сезон и чакам останалите и ще ги гледам наред. След това 7-те сезона на The Next Generation и после Voyager и Deep Space 9, от които не съм гледал абсолютно нищо тъй като по AXN не са ги давали.

Link to comment
Share on other sites

Deep Space 9 мисля че е преди Voyager.

 

SG1 - полковника Jack O'Neil на моменти много ме е радвал с някои лафове. Тийлк наистина ми се струва прекалено гейски, но се свиква от един момент наистина. Иначе и 2та сериала си ги изгледах с кеф а гледането на подобни неща започна с Enterprise когато малкия беше на няколко седмици - хем го гушкам да спи хем гледам - кеф и за 2мата :)

 

StarTrek оригиналните не съм ги гледал но каквото съм виждал по AXN ми се е струвало прекалено антично, иначе съм се зазяпвал - интересни са и те, даже познавам един мой колега който е бил статист в една от сериите - не съм сигурен дали на NextGen или оригиналните (той е към 60те вече).

 

Ако знаеш за друг подобен сериал ще се радвам да чуя идеи защото liquid ми препоръча Farscape но хич не ми хареса а други подобни не намирам (или каквото намеря е пълна боза)...

Link to comment
Share on other sites

Стар Трек Enteroruse също ми харесва а последно на S.T. Voyager свалих няколко сезона и имаха само донякъде субтитри а ме мързи да гледам без...

Дедо, аз също много уважавам Star Trek Enterprise (пък и другите поредици), най-вече заради изтъкнатите извънземни female characters. :punk

Link to comment
Share on other sites

Дедо, аз също много уважавам Star Trek Enterprise (пък и другите поредици), най-вече заради изтъкнатите извънземни female characters. :punk

 

Верно във всеки има поне по 1 мацка която да хваща окото въпреки че ако човек търси това има други филми в които е много по-пълно с подобни. Помня в казармата като бях каква реакция предизвикваше сериала "Спасители на плажа" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...