Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

Оо , аз съм фен на НБА , фифата я играя ей така от време на време и съм много зян :) Иначе 09 имам инсталирана.

 

Гледам тука едни снимки и се връщам назад във времето.. та затва не спя де , обаче смятам след малко да си направя нещо за ядене и да лягам :)

 

Опа , пост 3к :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Дзъннн...5 часа мина...най-кекавите изпозаспаха и настана пак наш'то време - моето и на дядото, сега го чакам и него да пропише. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Знам си аз... :laughing:

 

Мама му стара, всеки път, когато I\0_Error пусне рапорт, искам да му отговоря, но по причина някакъв странен бъг във форума, не мога да му пратя ЛС. Това се дължи на ника му, който съдържа наклонена черта, което пък ме навежда на мисълта, че той никога досега не е получавал ЛС - от никого...я се пробвай за идеята да му пишеш нещо?

Link to comment
Share on other sites

Знам си аз... :laughing:

 

Мама му стара, всеки път, когато I\0_Error пусне рапорт, искам да му отговоря, но по причина някакъв странен бъг във форума, не мога да му пратя ЛС. Това се дължи на ника му, който съдържа наклонена черта, което пък ме навежда на мисълта, че той никога досега не е получавал ЛС - от никого...я се пробвай за идеята да му пишеш нещо?

 

Определено няма да стане. Нямам идея защо и поради каква причина това шашардисва сървъра явно точно при пращането на съобщенията е проблема защото иначе не би трябвало да работят още маса неща... явно някой прави някаква валидация и тази черта пречи.

 

 

Иначе до одеве водих борба с компилатора и той се оказа по-умен от мен :lol: Обаче аз излезнах по-голям инат и по-хитър и го излъгах... оказа се че едно нещо като го скрия и той има много против, като го сложа в едно условия което определено никога няма да стане "истина" тариката му с тарикат решава че ще забърше всичко тъй и тъй се ебавам с него, но аз се изтарикатих и направих проверка дали в момента часа е 50:00 (де да беше такова денонощието - можеше да ми стигне) и тогава миряса пущината :D

Link to comment
Share on other sites

Ами до сега се мотах пред телвизора и гледах разни филми, ся ще седна до поцикля и поцъкам пред компа и ще видим до кога ще е откарам. Много е вероятно да пиша поне още един път тука до края на нощта :D

Link to comment
Share on other sites

Твойта кожаааааааааа!!! :angry1

Денонощни магазини бол бре, дядо :D

 

преглеждам сайтовете за нещо интересно,допивам си бирата и лягам :zzz

Link to comment
Share on other sites

Твойта кожаааааааааа!!! :angry1

Спокойно дядо , неска с 44 минавах покрай няква сладкарничка чочко , прияде ми се торта , обиколих сладкарниците - затворени.Кво ш прайм , кво ш прайм.. звъннах на майка ми да ми купи торта и сега си ям като пич :D Знам колко е гадно , ако знаеш с ква мъка седях одеве пред затворената сладкарница... земи някое от уискитата , пали джипа , ела до нас и ще хапнеш :D

Link to comment
Share on other sites

Не схванахте... хората гладуват и хрупат марули и краставици само (и то не защото не могат да си го позволят ами защото трябва), а вие торти плюскате ваш'та кожа :lol:

 

Едит от Мидекс: Дедо, а за 'нямащите' една мадама го е казала на място още преди бая годинки - "Ами като няма хляб...да ядят торти..." :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Аа , диети ли бе , дядо... и аз спазвам една малко по-специална - диета след всяко ядене и се вика :lol:

Аз си лягам , лека нощ на всички будни :)

Link to comment
Share on other sites

Едит от Мидекс: Дедо, а за 'нямащите' една мадама го е казала на място още преди бая годинки - "Ами като няма хляб...да ядят торти..." :bgrin:

 

Аааа така с редактирането на чужди мнения не може човек да се усети че си писал ако случайно не скролне нагоре...

 

За сведение и хляб не ми дава да ям гадината не само торти (не че аз толкова се натискам на хляба де - мен пържолите ме привличат повече). Не че не дава обаче ме гледа много лошо докато ги ям тортите и се опитва да ми ги вземе...

 

Оплаквах се на един приятел наскоро и той ми вика "айде наистина да идем някъде по мъжки и да оставим жените другаде, че и мойта напоследък ми брои залците" :lol:

 

Абе движение си трябва ама като имам време само да си раздвижвам пръстите...

 

'Айде пак да едитвам... :P Правя го в чужди постове, само когато това, което казвам е твърде маловажно, за да бъде в нов пост и все ми е тая дали някой ще го види или не.

 

П.П. Ама иначе преместих дискусията ви за скайпа де... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами точно в моемнта мисля какво по- интересно и така по- прималиво да кажа, така че тука се съберат повече от обичайните заподрени в тая тема, за да може да направим някое и друго среднощно разговорче. Тъй като до сега доста често, когато на другия ден видя винаги тука са ставали някви все интерени неща, а аз никога не уцелвам точния момент в който да вляза в темата и да се включа :S :D. Единственото което заа сега ми идва на ум да кажа и заради което не спя е че почнах да си свалям сезоните на Лас Вегас и през тва време че си домъкна в стята ми да си пийвам нещо разхлаждащо, че е голяма жега.

Link to comment
Share on other sites

Не мога да си легна, защото една група опитни съфорумци са заформили групово с*ане в една тема и бе наложително щателно почистване след тях....

 

Мразя такива моменти, когато точно преди да си легна чукна едно рефрешче за последна проверка и попадна на развятото от вентилатора... :angry1

Link to comment
Share on other sites

Не мога да си легна, защото една група опитни съфорумци са заформили групово с*ане в една тема и бе наложително щателно почистване след тях....

 

Мразя такива моменти, когато точно преди да си легна чукна едно рефрешче за последна проверка и попадна на развятото от вентилатора... :angry1

 

А видя ли темата за "хвалбите" какво я направихме и нея? Там имам и аз дейно участие въпреки че гледах да се сдържам но явно и мен ме е напекло слънцето днес...

 

 

PS: Ако това ще ти помогне малко за оправяне на настроението - отделил съм половин бутилка G.F. 15 и ви чакам с жена ти най-накрая да се наканите да ми дойдете на гости :P

Link to comment
Share on other sites

Карибски пирати : на края на света :) Това гледах до сега , хапвам , правя 1 фифа и лягам , лека от мен :)

Link to comment
Share on other sites

Сори за двойния пост , ма никой не е писал... Sweeney Todd е ебати якия филм.. та сега се чудя да си лягам ли въобще , че и без тва трябва да ставам рано , че утре ще се ходи на реката в Асеновград... бира , скара , още някви неща... и така :)

Link to comment
Share on other sites

Толкова много ли ти хареса. Хубав беше наистина, но си мисля че тва дето е като мюзикъл малако е осрало ситуацията. СПоред мен щеше да е по- добре ако не беше мюзикъл. Малко бавно и тромаво се развиваше действието.

Link to comment
Share on other sites

Aaaaa не ми се работи вечееее... писна ми за тая седмица а днес само се мотам и не съм свършил кой знае колко работа... хем ме е срам от последното хем имам много бачкане хем ама ИЗОБЩО не ми се работи... пу да му се не види @#&@*&*@&@!%@%!%#@!!@

 

 

Едит: скъсах се да спамя днес от скука и пак има 2ма дето се оказаха по-сериозни и от мен :lol:

Link to comment
Share on other sites

баси преди 1 час за първи път ми се случи да ми предложи една мацка ДИРЕКТНО да и давам пари и тя щяла да прави всичко за пари. Баси и ку*ве***ята, директно и лепих игнора... а не бях си чатил в скайпа от мноооого време и баш на такава...

иначе що не спя... ми не ми се спи, тъпо ми е да си лягам днес. Зяпам разни филмчета, общо взето кибик.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...