Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

Не пишем и човек може да реши че спим по цели нощи... Midex, трябва да се поправим - съвсем ни умря темата напоследък...

Правилно си забелязал...спрях да пиша, за да не досаждам вече....по едно време през пост имаше мое мнение... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Защото часовата разлика с Колорадо е ужасна!

 

Колорадо...там, дето отглеждат бръмбарите ли? Внимавай с тоя долу, нищо че родом не е от там. :lol:

 

post-3236-1244620653.jpg

Link to comment
Share on other sites

Защото часовата разлика с Колорадо е ужасна!

 

И какво ѝ е на часовата разлика с Колорадо? 1 час по-малка от тази в Калифорния е :) Нищо и няма ако питаш мен - спиш после до 2... жената мрънка до някое време после свиква и тя :lol:

Link to comment
Share on other sites

Успех с курсовия проект, наистина! :)

Аз не спя, защото досега гледах д-р Хаус, 3 сезон... Да живей... Хип, хип, ураааа...

Link to comment
Share on other sites

Преди малко се събудих. Апокалипсисът бе навсякъде. Запътих се към тоалетната. Изсрах се мощно. Не е било Апокалипсис, рядко щастие е било. Сега смятам пак да се върна във вълшебния свят на сънищата... поне до следващия "Апокалипсис". :)

 

PS. Дядомраз е флудер :P

Link to comment
Share on other sites

PS. Дядомраз е флудер :P

И то какъв!!! Без да се усети прави по 30-40 поста на ден(нощ), а пък като тръгне да се усеща....направо не ми се мисли... :bgrin:

 

П.П. А горния ти пост подхожда повече на един наш съфорумец, дето се тика из едни дупки...пещери де...направо се чудя дали не е прописал с твоя ъкаунт. Ама ти всъщност много "поетично" (образно казано) си го оформил, докато неговите "изхождания" обикновено са в директна хард-проза, така че този пост явно си е твой. :lol:

Link to comment
Share on other sites

PS. Дядомраз е флудер :P

 

И то какъв!!! Без да се усети прави по 30-40 поста на ден(нощ), а пък като тръгне да се усеща....направо не ми се мисли... :bgrin:

 

Явно трябва да се спра, обаче форума добре уплътнява компилирането на няколко проекта или друга по-дълга операция... ето днес нацвъках пак 10тина поста и пак съм най-големия спамър... освен локално да си бан-на IP-то на форума за да не мога да го отварям... но пък както съм го забранил така и ще го разреша обратно... голяма дилема...

 

 

Стенли, ти момче ли си или не - винаги има какво да правиш :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

@djadomraz, пак съм в тон с тебе, даже постът ми е със същия час като твоя. :laughing:

Не спя, а трябва...Не, че ми се спи, но утре чакам да ми звъннат по телефона в не точно определен час за една работа...и този неопределен час може да е 8 например...зависи кога ще пристигне от София човекът...та се чудя има ли смисъл да лягам въобще...но пък от друга страна може да ми звънне и в 12....а може и изобщо да не дойде...май по-добре да хвърлям чоп да лягам или да не лягам... ;)

Link to comment
Share on other sites

Midex, не знам за теб аз пак успях да нацвъкам 12 поста (с ей този) и мисля да приключвам деня... и с ужас забелязвам че е станало 7 вече... мъка мъка...

 

 

@Godfather, само така си мислиш. :P

 

Така си мислиш - Midex не е човек - той никога не спи... поне по мои наблюдения :P

Link to comment
Share on other sites

Е, все пак аз съм единствения, който ви слага да спите. :tongue

 

Едит: Midex, днес може и да си на линия, но се е случвало доста често да те "приспивам". Виж по това време аз винаги съм на линия, допивайки си вечерното питие. :P

 

Едит2: Хаха, след като не получих отговор, явно и този път съм те приспал. :lol:

Link to comment
Share on other sites

...мисля да приключвам деня

Ха..ха...това ме изкефи...в 7 сутринта. :lol:

 

@Godfather, само така си мислиш. :P

 

Edit: Има, има отговор...само че след 2 часа. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Слушам песни и си чатя с хора от Испания, Тайван, Холандия, Русия и вече почнах да се бъркам нещо, с кой точно си говоря.

:)

Link to comment
Share on other sites

Само на мен ли не ми отваря замундата в момента ??

Явно....ето ти за утеха един скрийншот отпреди минута, та поне да си погледаш... :P

 

z.jpg

Link to comment
Share on other sites

Първо по темата - оти не спиме - оти сме на работа и не ни се спи :)

 

Второ по темата :D мислели ли сте си както се свикнали на тоя интернет ако сега се наложи с месеци да работите при не особено качествени 256kbps? Да не говорим за торенти въобще :)

Link to comment
Share on other sites

Първо по темата - оти не спиме - оти сме на работа и не ни се спи :)

 

Второ по темата :D мислели ли сте си както се свикнали на тоя интернет ако сега се наложи с месеци да работите при не особено качествени 256kbps? Да не говорим за торенти въобще :)

Ще е доста весело :laughing: Аз помня в началото като бях на Wi-fi лелеееее....да видиш ти как се тегли филм или някоя игра 2 Гб с 10-15 кб/с :tongue Или пък като дойде зимата и нета ту го има,ту го няма :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Чат с приятели, просто съм леко развълнуван.

Както губих каквата и да е надежда някой да ми свърши услуга, изведнъж всички се юрнаха да ми предлагат помощ и да настояват да ми угодят. Направо се стреснах даже.

Абе не съм много суеверен ама да не говоря много, за да не се объркат нещата.

Нали знате как е... за това ще се въздържам от възторжени действия близките няколко дни.

:)

Link to comment
Share on other sites

Много рано бе, чадо...да не обърка светлото с тъмното? :P

Извинявам се много :P, иначе по принцип ми се е случвало да объркам сутрин с вечер като спя през деня!

:)

Link to comment
Share on other sites

Току що се изцапах с чужда човешка кръв (забележка: Лил Стенли няма връзка в случая...) - видях сметката на един комар и той ме изцапа, а не виждам да ме е ухапал някъде... ;)

Midex ти при това положение какво правиш ми е чудно?

Импровизирам според случая. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...