Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Е заприказвах се тука с 1 мадама и нещо много много не ми се спи , ама след малко ще уважа нейно величество възглавницата :D

Link to comment
Share on other sites

В момента усмислям какво да напиша, цялата нощ ми е каша и не мога да заспя... от друга страна пък нищо не ми се прави, защото съм изморен, а сега ми остава да легна и да гледам през прозореца до сутринта за да ми се приспи вече.

:werewolf:

 

---------Осмислям! Да ме прощаваш, не се сдържах... (RaptoR)-----------

Link to comment
Share on other sites

Одъртях ли, що ли....нещо много почнах да се изморявам напоследък....тоя май месец толкова тежък ми се видя тази година...

Бачкам тука една работа и в стаята ми стана доста топло по едно време (по моите критерии "топло"= 35С :devil ). Пускам аз климатика на бързо охлаждане и не щеш ли....заспал съм на стола без да се усетя. Събуждам се - стуууд, стууууддд...вратът ми се схванал...пак горе-долу нареме се събудих, че ако бях изчакал още час-два...щяха да ме размразяват най-вероятно. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

По тези твой критерии за старост аз трябва да съм ти дядо, спя по цял ден и не мога да се събудя изобщо ако не пия едно кафе и не си пусна малко рок да ми размърда мозъка с малко ритъм късно вечер.

:)

Link to comment
Share on other sites

По тези твой критерии за старост аз трябва да съм ...:)

Абе знам те аз, че си безсмъртен, ама не знам защо в две последователни думи в мн.ч., едната я написа правилно, а другата грешно... ;)

 

Между другото си хапнах, разсъних се, сега ще си налея една кола, ще си запаля една цигара...ама преди това ще питам Сашо от другата тема с цигарите дали ми дава разрешение... :devil ...и продължавам да бачкам....

Link to comment
Share on other sites

Отговора на въпроса ти се крие някъде в моя пост горе.

:)

 

Ще го кажа... още не съм се събудил, пък и то толкова много години прекарани в различни времена и култури карат човек да бърка много работи.

:werewolf:

Link to comment
Share on other sites

Бачкам тука една работа и в стаята ми стана доста топло по едно време (по моите критерии "топло"= 35С :devil ).

:laughing: Какво правиш, да нямаш 5 AMD-тa включени у вас, че е толкова топло :wacko: . При мен е леко хладно и май ще затварям прозореца, иначе е 23 градуса.

Link to comment
Share on other sites

:laughing: Какво правиш, да нямаш 5 AMD-тa включени у вас, че е толкова топло :wacko: . При мен е леко хладно и май ще затварям прозореца, иначе е 23 градуса.

 

Не, има си добра изолация просто :) Ама като казвам изолация вероятно не си и сънувал подобна...

 

Иначе и при мен е над 30 в момента.

 

Midex, номера с климатика е гаден ама МНОГО гаден... така да заспиш на стола и да се схванеш е изключително неприятно. При една подобна случка така се бях схванал че едвам можех да си поема въздух.

 

ПС: Трябва да почерпя скоро че от моите безсънни нощи скоро ще бъдат възнаградени подобаващо :D

Link to comment
Share on other sites

@djadomraz, случайно да си работил с Ulead Video Studio, че правя тука едни клипове и от 15 минути ми се появи някаква червена линия, ограничаваща проекта таман на 3 секунди преди края и не мога да го довърша...мамка му и прасе...остават ми 5 минути работа, а тая линия отде се появи.....сега трябва да чета хелпове в 4 и половина през нощта, а утре в 9 сутринта имам хора.... :woot

 

Edit: Оправих се и без четене....умно момче съм... B)

Link to comment
Share on other sites

Утре т.е. неска имам изпит след няколко часа не ми се спи , работа ме чака утре и се чудя преди работата дали да не отскоча да поспортувам . Слушам песни от 90 се радвам максимално . Изплуват ми спомени от Б52 . Сега се сещам как се чудех и маех на лазера как аджеба ставаха тия образи . Ех колко заблуден бях ... Сега съм приятно затъпяващ .

Link to comment
Share on other sites

Утре т.е. неска имам изпит след няколко часа не ми се спи , работа ме чака утре и се чудя преди работата дали да не отскоча да поспортувам . Слушам песни от 90 се радвам максимално . Изплуват ми спомени от Б52 . Сега се сещам как се чудех и маех на лазера как аджеба ставаха тия образи . Ех колко заблуден бях ... Сега съм приятно затъпяващ .

Като каза Б52,ееехх спомени...Пуша цигари,поркам бира и си мисля за... де да знам.

Link to comment
Share on other sites

Като се има предвид че съм се събудил в 4, станал съм в 7 и съм вършил работа до току преди мача - учудващо е че съм жив още... Така става след футболни страсти, нов кег, върли мезета, авери на място и прочее... Щом ходихме пеша в 4.30 за цигари хахаха

 

Поздравявам всички други будни идиоти ХОП

Link to comment
Share on other sites

дейба дейба заспах пред телевизора в 6 следобяд и съм спал до 9 като в момента не ми се спи ама грам...... след около 5 часа имам важна работа а легна ли ставането ще е бая трудно.......

Link to comment
Share on other sites

Май развивам някаква алергия - очите ме сърбят и постоянно ми се киха. А и котката се сби с един кашон, което хич не помогна на съня ми :(

Link to comment
Share on other sites

пак съм на работа и пак супер много ми се спи... ама живота е хубав, ще дойде сутринта, ще се прибера, ще отворя една биричка и ще си заспя с кеф, докато целия град се опитва да се изсипе под прозореца ми и да ме събуди :D :D :P

Link to comment
Share on other sites

Аз утре трябва да ставам рано, че ми се натрупаха доста неща за правене, обаче грешката си беше моя, че станах привечер... колкото и добре да ми е сега ще трябва да лягам вече.

Link to comment
Share on other sites

Аз утре трябва да ставам рано, че ми се натрупаха доста неща за правене, обаче грешката си беше моя, че станах привечер... колкото и добре да ми е сега ще трябва да лягам вече.

Стой, къде отиваш, да не е пълнолуние :P . Утрото вече е започнало за някои, пък и за през деня се очертава много ама много offline работа

Link to comment
Share on other sites

Цяла вечер гледах "Приятели" с още няколко човека, сега се чудя дали да не понеса ПЦ-то с мен на долу и да му хвърля едно почистване... тамън за утре всичко ще е както трябва!

:)

Link to comment
Share on other sites

Не пишем и човек може да реши че спим по цели нощи... Midex, трябва да се поправим - съвсем ни умря темата напоследък...

 

ПС: Не може да бъде... днес съм най-големия спамер а толкова нарядко ми оставаше време да гледам форума... кога съм ги натракал тези 17 поста не ми е ясно... бях готов да се закълна че над 5-6 не съм писал!

Link to comment
Share on other sites

Не пишем и човек може да реши че спим по цели нощи... Midex, трябва да се поправим - съвсем ни умря темата напоследък...

 

ПС: Не може да бъде... днес съм най-големия спамер а толкова нарядко ми оставаше време да гледам форума... кога съм ги натракал тези 17 поста не ми е ясно... бях готов да се закълна че над 5-6 не съм писал!

 

Ти подсъзнателно ги пишеш вече затова така си си мислил :P :D Не спя щото ся се прибирам от пиенье :)

Link to comment
Share on other sites

Нервя са тука и псувам като каруцар , де*ба и мизерните номера :angry:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...