Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

Пазу, лягай си да не те шамаросваме че си малък още и не ги разбираш тия работи. Вие карате на тъмно за да не ви изхващат, при нас проблема е къде да "пласираме" малкия за да не пречи...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Досега пусках разни benchmark програми,но така и не мога да разбера какво му е на компа...след малко ще лягам,стигат ми толкова ядове за днес :angry:

Link to comment
Share on other sites

Не ми се спи.Почивните дни свикнах да лягам към 2-3 часа и да поспивам до към 9-10,ноо утре съм на работа.И като стана в 7 часа и ще има да си викам:"Ша са е**а в главата проста, що не си легнах по-навреме ми висях като кукувица посред нощите(писане в Булфорума :laughing: )."

Но кв'о пък толкоз, като знам че в петък ще варя ракия :wub: ще съумея да остана буден през деня. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

А ти защо си мислиш, че секс се прави само през нощта и по възможност на изгасени лампи? :woot

 

 

Е ся.... що да не , и мене ме е срам на светло , много съм вярващ и първо гася лампите за да не ме гледат отгоре малките ангелчета че току виж слезнали при мене .....

Дет са вика ..... ако видат кво правя да не викат "Остави него , хвани мен" :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Държа да се знае, че само, защото не пиша тук, това не означава, че си лягам преди 3!

Взе ми думите от устата.

Link to comment
Share on other sites

Държа да се знае, че само, защото не пиша тук, това не означава, че си лягам изобщо!

Аз пък си го промених по по-подходящ за мен начин. :rolleyes: ...бахти колко "по"-та на едно място св събраха горе....

Между другото по някой път е забавно да си модератор - променяш 2-3 букви от нечий пост и получаваш коренно нов смисъл (поздрав за Васко от афекс). :devil :bgrin: :lol:

 

.... ако видат кво правя да не викат "Остави него , хвани мен"...
Link to comment
Share on other sites

Бях с една приятелка. Израдвах й се на щастието...

Омъжва се или се развежда? Не, че нещо...ама въпрос на гледна точка и разбирания... :P

Link to comment
Share on other sites

Много рано се изпонатръшкахте тази вечер бре. Няма кой да напсуваш. :lol:

Има кой :P.

Хубаво си почивах в офиса, но някакъв реши да дойде на работа в 5:30 сутринта. Не че не мога да продължа още 1 час почивката, но е необичайно да има хора толкова рано. Отделно и вече докато се мотам мина половин час.

Link to comment
Share on other sites

Има кой :P.

Хубаво си почивах в офиса, но някакъв реши да дойде на работа в 5:30 сутринта. Не че не мога да продължа още 1 час почивката, но е необичайно да има хора толкова рано. Отделно и вече докато се мотам мина половин час.

Хаха, абе какъв е този дето идва на работа в 5.30 сутринта? :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Хаха, абе какъв е този дето идва на работа в 5.30 сутринта? :laughing:

Британски военен. От седмица е тук и явно още кара на британско време. Макар разликата да е само 1 час с тях. Вечерно време преди да легна и гася лампите в основното помещение. Така сутрин като ставам през процепа под вратата се вижда дали са светнати. Много учуден бях когато към 5:40 погледнах и светеше. Ще видим утре сутринта дали пак ще се представи по този начин.

Link to comment
Share on other sites

Британски военен. От седмица е тук и явно още кара на британско време. Макар разликата да е само 1 час с тях. Вечерно време преди да легна и гася лампите в основното помещение. Така сутрин като ставам през процепа под вратата се вижда дали са светнати. Много учуден бях когато към 5:40 погледнах и светеше. Ще видим утре сутринта дали пак ще се представи по този начин.

Егати, на този по-скоро му има нещо. Не е нормално това. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тея бири не се усещаш как те удрят бахти...

 

Да да... по ходенето до тоалетната се усещат :) Отделно на мен след 3тата ми се приспива яко...

Link to comment
Share on other sites

Може да си догледам филма който го гледам от 1 седмица насам :tongue :tongue :tongue

Това ме подсеща да споделя, че и аз понякой път точа даден филм със седмици...сега се сещам напр. за първата част от "Властелинът на пръстените". Навремето си го бях записал и с голям мерак вечерта седнах да го гледам...да ама нещо бях изморен и на 20-тата минута съм заспал. Следващата вечер пак започнах отначало....и след половин час - същата работа. Третата вечер започнах от 20-тата минута нататък (началото вече го бях запомнил :P ) и след нови 30-40 мин. пак се пренесох в света на сънищата.....и така - още няколко вечери, а филмът....дълъг, дълъг....край няма....и един такъв бавен, спокоен, с дълги периоди на бавно действие, които така те унасят. Накрая успях да го догледам през деня...не че схванах кой знае колко сюжетното развитие, след толкова нацепено гледане де... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не знам за вас, но на мен ми е прекалено топло, за да заспя :angry:

Отваряй прозорците, само да не те изядат комарите или прилепите :laughing: , че бях видял през деня в автобуса прилеп който най-вероятно през нощтта е бил налазил люка и си беше заспал там, даже си го снимах :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Еми, не питайте мен... питайте всичко около мен, аз искам да спя, наистина го искам и просто не се получава!

:tongue

Link to comment
Share on other sites

Аз пък от ден на ден все по-късно си лягам... поне днес успях да изкарам 2часа на крос тренажора гледайки Стар Трек :)

Link to comment
Share on other sites

Отваряй прозорците, само да не те изядат комарите или прилепите :laughing:

Te прозорците са отворени, ама полза никва, днеска е по-добре положението де: )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...