Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply
Beh na krychma i se razsynih sq ne znam ko da pravq osven da spamq tuk tam i da se nastroq psihicheski za spane. Ama e typo taka. Trqbva ot pieneto da mi se prispiva ne da se razsynvam.

 

Welcome to my world! А пък е още по тъпо да се прибереш пиян щото ти се е спяло и извенъж да се разсъниш...

Link to comment
Share on other sites

сега лягам. На гости съм на роднини. До сега пихме леко и лафихме за изминалите дни. Това е незабравимо. Просто го пожелавам на всички да си спомнят с приятели/роднини за отминалите дни на чаша бира(ня някаф слаб алкохол за да може да се дава наздраве. Вече не толерирам твърдия алкохол.).

Link to comment
Share on other sites

Колкото повече годината напредва , толкова петъчните вечери стават все по-лоши и по-скучни. Лека на Всички :)

Link to comment
Share on other sites

Колкото повече годината напредва , толкова петъчните вечери стават все по-лоши и по-скучни. Лека на Всички :)

 

Живота е такъв какъвто си го направиш. Колкото по-рано го разбереш толкова по-добре за теб :)

Link to comment
Share on other sites

Одеве си нямах друга работа и дремнах за 30 минути и сега очите нещо не искат да се затворят. Дано някой филм помогне да ми се приспи преди 2. :)

Link to comment
Share on other sites

Пускам откровения в чат с един човек, слушам рок музика, чета журнал на човек които живее в мексико (в град където се вилнее онзи вирус), прекарвам си нощта сравнително сносно и с някакви размисли над подобни неща.

Link to comment
Share on other sites

Припомних си филма "Вчера" ... ей на тва са вика у-ще .. хем разврат , хем дисциплина :tongue . Филма е един от любимите ми български ...

Link to comment
Share on other sites

Battlefield Heroes :punk: Скоро не съм се зарибявал толкова по игра

Link to comment
Share on other sites

До преди половин час бушувахме в нас.А до сега мих чиний, чаши и прибори. :sick

Мисля че, много скоро ще купя съдомиялна.

 

Еййй за това Й ще дърпам уши :)

 

 

 

Иначе за машината - горещо ти препоръчвам електролукс - даже най-малката е перфектна, а място няма заради няколко глупави недоразумения когато правехме кухнята и когато го видях вече беше късно... поне човека даде хубава отстъпка в крайна сметка :)

Link to comment
Share on other sites

Еййй за това Й ще дърпам уши :)

 

 

 

Иначе за машината - горещо ти препоръчвам електролукс - даже най-малката е перфектна, а място няма заради няколко глупави недоразумения когато правехме кухнята и когато го видях вече беше късно... поне човека даде хубава отстъпка в крайна сметка :)

Сори за Й ама на 48672045 броя ракии,в тъмното(докато пишех в стаята беше тъмно) и в стрес от стоенето на мифката съм го пляснал.

Благодаря за препоръката.Скоро ще се поогледам кв'о предлагат на пазара.

 

 

P.S.Сори за "извънработното" писане в темата.

Link to comment
Share on other sites

Гледах филми... сега се чудя да прекарам ли останалата част от нощта над Battlefield Heroes или да си лягам :) Ама май ще лягам де.. xD

Link to comment
Share on other sites

Отдавна не съм се разписвал тука :) Наздраве от мен за будните нощни птици и 2но за всички бачкащи в този момент, аз мисля да приключвам за днес (с бачкането) :)

 

 

 

PS: Каква е тази работа не знам - един път едно уиски ми харесва страшно много друг път ми се струва нищо особено даже не мога да кажа че ми е кой знае какъв голям кеф да го пия - т.е. изпивам го но не защото ми харесва ами защото съм го сипал вече и ще ме е яд да го изхвърля и просто не ме дразни, но не мога да кажа и че ми е приятно...

Link to comment
Share on other sites

Отдавна не съм се разписвал тука...

Няма и нужда...бухалите си се знаем и в тъмното, без да се обаждаме много... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Държа да се знае, че само, защото не пиша тук, това не означава, че си лягам преди 3!

Link to comment
Share on other sites

Няма и нужда...бухалите си се знаем и в тъмното, без да се обаждаме много... :ph34r:

 

Няма майтап... ама вчера уискито нещо ме хвана...

 

 

 

Държа да се знае, че само, защото не пиша тук, това не означава, че си лягам преди 3!

 

Аз ако почна да си лягам преди 4 жена ми сигурно ще черпи :)

Link to comment
Share on other sites

Аз ако почна да си лягам преди 4 жена ми сигурно ще черпи :)

Що бе ? Толкова ли е анти-сексуална че я дебнеш да заспи и тогава да си легнеш :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ахх тия бири... лягам си.. :zzz

Link to comment
Share on other sites

Що бе ? Толкова ли е анти-сексуална че я дебнеш да заспи и тогава да си легнеш :laughing:

А ти защо си мислиш, че секс се прави само през нощта и по възможност на изгасени лампи? :woot

Link to comment
Share on other sites

А ти защо си мислиш, че секс се прави само през нощта и по възможност на изгасени лампи? :woot

За да не я гледа :pirate

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...