Jump to content
BulForum.com

Защо не спите? Темата на нощните птици :-)


Recommended Posts

Мисля да ида да се изсера кат магаре.Ама така, че чак пречиствателната подстанция да се задръсти с гюбре.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

След малко ще лягам.

Малко чат с приятели и прочие.

Лошото е че ме заболя гърбът нещо... ще ми мине като си почина.

:)

Link to comment
Share on other sites

Като преспиш една нощ в цветята, всичко ще ти мине.А за цветя не се притеснявай - роднините ще донесат :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Доста грубо бе човек, още не съм за там, едно одеало ми стига, айде лек ден ти желая... отивам да дремна малко.

:D

Link to comment
Share on other sites

След малко ще лягам.

Малко чат с приятели и прочие.

Лошото е че ме заболя гърбът нещо... ще ми мине като си почина.

:)

Това хайку ли беше?

Link to comment
Share on other sites

Допада ми личността на Никола Тесла и разучавам биографията му. Някой ако е заинтересован може да глада филма "The Prestige" от 2006 година. В него се загатва за някои негови изобретения :JC_golly:

Link to comment
Share on other sites

И аз препоръчвам "Prestige", не само заради Тесла.. Самият филм те държи в напражение до края!

 

А тъкмо изгледах "Solaris" и.. Лягам да размишлявам над това, че няма отговори, а само избори..

Link to comment
Share on other sites

Почвам да давам дефекти . 7 часа сън са ми пре достатъчни после следват лекции фитнес работа излизане или лекции , работа , излизане . Май имам прекалено свободно време или малко пари за трошене .

Link to comment
Share on other sites

Бляк...Тряя се окъпя, а така ме мързииии...иначе само да мине днеска и ще се налющя като царевица

Link to comment
Share on other sites

Ник'во лягане...утре сутринта пак ме чака дълъг път и продължително отсъствие от форума, а още не съм започнал да прибирам багажа... :sick

Link to comment
Share on other sites

А измодерирал ли си? Защото ако не си - пикам ти на багажа, почвай. Аз сега се прибирам и нямам сили...

Link to comment
Share on other sites

Измодерирал съм колкото съм смогнал...аааа...мързел такъв!!!! :woot

През последната година колкото съм измодерирал...сигурно стига за следващите 5. Идните 2 седмици ще се понасилиш малко...то бива бири, бива хижи...ама ти направо се о*ра...че и да ходите из хижите, точно когато на мен ми беше най-невъзможно да дойда... :pirate

Link to comment
Share on other sites

Измодерирал съм колкото съм смогнал...аааа...мързел такъв!!!! :woot

През последната година колкото съм измодерирал...сигурно стига за следващите 5. Идните 2 седмици ще се понасилиш малко...то бива бири, бива хижи...ама ти направо се о*ра...че и да ходите из хижите, точно когато на мен ми беше най-невъзможно да дойда... :pirate

 

Чек' са брато. Колкото ти е ходенето и мотането и НЕмодерирането... аре да не почвам. Само мога да те поздравя с нещо, което децата наричат "ретро чалга" (да се смея ли, да плача ли)

Link to comment
Share on other sites

Само не ми казвай, че това горното си го приел насериозно :confused

А за ретро чалгата - даже и не смятам да рискувам да натисна линка, че може да ми умре мишката. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Нямам време, че след малко тръгвам....все пак специално заради тебе нацелих стрелката върху линка, затворих очи, изчаках да ми се успокои сърцебиенето, казах си молитвата и натиснах....

А! изключил съм си усилвателя и нищо не чувам... :laughing:

...обаче виждам - текстът беше голям хит навремето...

Link to comment
Share on other sites

Само не ми казвай, че това горното си го приел насериозно :confused

А за ретро чалгата - даже и не смятам да рискувам да натисна линка, че може да ми умре мишката. :lol:

Специално за теб са следните 2 песни:

Коя ти харесва повече от двете?

 

Между другото и двете песни ми харесват ;).

Link to comment
Share on other sites

Между другото и двете песни ми харесват ;).

 

Ванка, притесняваш ме... Между другото си подпали icq и виж депешата дето съм ти пратил

 

Пфф... айде да не се изказвам :д

 

Какво да се изказваш след притеснителните линкове на Ваньо, то аз онемях....

Link to comment
Share on other sites

Как бе...на тия песни ми е минала младостта....откъдето и да минех - от всяка кръчма или прозорец на блок се чуваха. :P

 

Айде, чао ви....отивам да изкарвам колата, че ще закъснея с тръгването...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...