Jump to content
BulForum.com

Мюзик айдъл


Fibaman

Recommended Posts

  • Replies 709
  • Created
  • Last Reply

Глория sucks... най малко тя има работа в журито... като толкова искаха поп-фолк певица да бяха поканили някоя по-талантлива.

Link to comment
Share on other sites

Тая Глория да вземе да си ходи в Русе и да спре да се излага като кифладжийка :sick

Ми Слав къв го дърви там? Жури ли? Хахаха, аз в банята пея по-добре от неговите изцепки-песни. Добре че е продуцент.

Link to comment
Share on other sites

Ми Слав къв го дърви там? Жури ли? Хахаха, аз в банята пея по-добре от неговите изцепки-песни. Добре че е продуцент.
Кой ти е казал, че да си жури на кастинг за певци трябва да си Лучано Павароти? Все пак има музикално образование. Едва ли го познаваш толкова добре и едвали имаш представа какво се изисква от комисия от подобен род, за да прецениш става или не за жури! Освен това, ако си гледал American Idol, в един от сезоните жури е Дейвид Хазелхоф(от Спасители на плажа). Все пак това е шоу, а не кандидат-студентски изпит в Бъркли!
Link to comment
Share on other sites

Кой ти е казал, че да си жури на кастинг за певци трябва да си Лучано Павароти? Все пак има музикално образование. Едва ли го познаваш толкова добре и едвали имаш представа какво се изисква от комисия от подобен род, за да прецениш става или не за жури! Освен това, ако си гледал American Idol, в един от сезоните жури е Дейвид Хазелхоф(от Спасители на плажа). Все пак това е шоу, а не кандидат-студентски изпит в Бъркли!

Първо - музикалното му образование е подарено, и второ - Дейвид Хаселхов освен актьор беше и доста популярен певец в Германия. Въпреки това - Славчо има право да е там. Първо - защото от много години се занимава с музика и има изграден музикален слух. И второ - който плаща, той поръчва музиката, нали така

Link to comment
Share on other sites

Според мен не всеки хал-хабер стига до 4-ти курс в Консерваторията. Защото винаги е казвал, че е завършил семестриално. Но както и да е, темата не е за Слави.

От тук на татък(понеже Анелия отпадна) ще викам за тоя пич от 032 и за едно много симпатично момиче, което ще пее тази вечер. Между другото, от отпадналите ще се изберат още 2-ма така, че финалистите ще бъдат 12.

Link to comment
Share on other sites

И второ - който плаща, той поръчва музиката, нали така

 

Уау това беше добре. Много добре. Според тебе само Слави ще си купува ЦД-то на победителя. Супер.

 

Плащат тези които пускат СМС, и затва е гласуването. Освен това чрез него могат:

 

а) да съберат пари

б) да видят кой изпълнител има най-много вероятни почитатели(купувачи на албуми)

в) да излъжат хората че всичко е в техни ръце

г) да съберат още повече пари

Link to comment
Share on other sites

Кой ти е казал, че да си жури на кастинг за певци трябва да си Лучано Павароти? Все пак има музикално образование. Едва ли го познаваш толкова добре и едвали имаш представа какво се изисква от комисия от подобен род, за да прецениш става или не за жури! Освен това, ако си гледал American Idol, в един от сезоните жури е Дейвид Хазелхоф(от Спасители на плажа). Все пак това е шоу, а не кандидат-студентски изпит в Бъркли!

Да, да, да. Може и да не познавам Слав, ама съм чувал какво "пее".

Link to comment
Share on other sites

Какво пее ?

1. Ако не си чувал не си загубил.

2. Не е мястото да се образоваш за неговата дискография.

3. Има бая песни човека, но в повечето залага на чуждо присъствия, което е добре като се вземат предвид гласовите му данни. Самия той е казвал, че няма хубав глас, но не помня как продължи мисълта му. В общи линии за

хал-хабер стига до 4-ти курс в Консерваторията
се справя зле. Тва си е мое мнение.

 

Дано си доволен.

Link to comment
Share on other sites

И аз тва се чудя! Относно мнението на NEFARIOUS - той не е учил пеене, а виола. И хайде да приключим вече обсъждането, възможностите на Слави!?

Link to comment
Share on other sites

Тва в момента което дават е на запис нe e лайв нали? :confused

Не четеш по-горе какво сме писали - не е на живо, а е записано малко по-рано, редактирано като за пред хората и излъчено в момента.

Link to comment
Share on other sites

Понякога участниците супер мн ме дразнят ,като започнат да пеят една и съща песен по 3-4 пъти !!!!!

Какъв е проблемът? Тъкмо така може по-лесно да ги оцениш - при едни и същи условия.

Link to comment
Share on other sites

Еми всеки ден да слушам "сбогом, моя любов", а стига де. Аман вече. :) Толкоз ли няма други хубави български песни, ами все едни и същи ги въртят. А това за оценяването, едва ли обикновения зрител ще може да оцени нещо. По-скоро е до харесването. До тук, за мен само Пламен Пътов показа нещо по-добро от пеене и заслужено си спечели. Е и други ми харесаха, но този направо ме изненада.

Най-хубавото на предаването за сега, е че не се гледа кой от къде е, а се гледат заложбите на хората.

Link to comment
Share on other sites

Кои продължиха тая вечер, че изпуснах?

Ами...любимката на Слави - Кременчето" и онази дето пя последна (забравих й името...някой да ми го припомни, please) и Дони почти беше влюбен в нея. :wub:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...