Jump to content
BulForum.com

Мюзик айдъл


Fibaman

Recommended Posts

  • Replies 709
  • Created
  • Last Reply
Имаше 1 дебел дето изпя I want you break free, точно като вокала на Queen. Някой може ли да ми го намери plz!

Този дето ще изпее "I want to break free" точно като Фреди, не се е родил още :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

http://www.vbox7.com/play:a265ae18 може би?Ама не е много дебел :lol:

Имаше един по-пълен и май за него става въпрос...

Water4o_bg ако ти се занимава можеш да си свалиш цялото предаване :)

Link to comment
Share on other sites

Имам 2-ма познати, които са сред 40-те :)

Кои са? Аз познавам едно момиче, което учеше в ЕГ, казва се Анелия.

Link to comment
Share on other sites

Имаше един по-пълен и май за него става въпрос...

Water4o_bg ако ти се занимава можеш да си свалиш цялото предаване :)

 

Да за онзи по-дебелия. :) А от каде да го сваля?

Link to comment
Share on other sites

Кои са? Аз познавам едно момиче, което учеше в ЕГ, казва се Анелия.
Анелия и аз я познавам. То половината гимназия я познава, тя беше известна.

 

PS. Q: What's ET short for? A: Cause it's got tiny little legs! :P

Именно :) Даже днес я видях, но от далече и не можах да я разпитам за подробности. :) Смея да се похваля, че съм я чувал на живо как пее - уникално :) Другия, който познавам е Росен. Учехме в едно даскало. В същност, Е.Т., и ти трябва да го познаваш поне визуално.
Link to comment
Share on other sites

И аз съм я слушал наживо! :)

 

Бяхме на някакъв просветителен празник мисля, в синдикалния дом доколкото си спомням. Много добре пее момичето, може би не феноменално, но това вече е лично мнение, защото моя вкус по отношение на тембър и т.н. е по-друг, а не защото тя няма заложби.

Link to comment
Share on other sites

На вас струва ли ви се, че гласуването протича при живо предаване, з-то на мен ми изглежда записано и монтирано?

Link to comment
Share on other sites

Изпълненията са записани. Иначе гласуването е на живо.

 

Ае всички си зимайте телефоните и гласувайте за Росен. Подкрепете талантливия ни съгражданин ...

Link to comment
Share on other sites

Хм, ако изпълненията са записани (да кажем преди месец), защо очакват резултатите (уж от тази вечер) със същите дрехи и прически от преди този месец?

Link to comment
Share on other sites

Хм, ако изпълненията са записани (да кажем преди месец), защо очакват резултатите (уж от тази вечер) със същите дрехи и прически от преди този месец?

Не говорим за срок от "месец"....те тогава сигурно още не са били прослушани. :)

Просто им трябва няколко часа технологично време да си направят подбора и снажданията на видеоматериала.

Link to comment
Share on other sites

Може да го правят като в "Шоуто на Слави" 1 час по рано от ефирното време.Така че да мога монтират , и после само Иванчо и Андрейчо да се включват на живо за обявяването.

Link to comment
Share on other sites

Хм, ако изпълненията са записани (да кажем преди месец), защо очакват резултатите (уж от тази вечер) със същите дрехи и прически от преди този месец?

 

Омг, не преди година са записвани ... какъв месец ти е в главата не знам. Специално тези са записвани в неделя ако не се лъжа

 

ЕДИТ: И гласувайте за Росен все пак (10508)

Link to comment
Share on other sites

Познавам Васил, този пълничкият. Работя до неговия спортен магазин. Това, което гледахте досега беше снимано преди няколко седмици, а мисля че от днес или от няколко дена насам ги правят ден за ден. Снимат сутринта и вечер излъчват.

Link to comment
Share on other sites

Абе не знам защо,но този Росен страшно много ми напомня по нещо на Марин от Стар Академи.

Иначе в снощното предаване Славо супер ме изнерви с тва "Още си прекалено малък за да пееш за любов..." - каза го на едно дългокосо момче,забравих му името,но на мен лично ми е фаворит. Според мен точно сега му е времето да пее за любов и както Дони каза - за любовта няма граници (години).

Като вземе да се изказва така неподготвен...много се дразня.

Link to comment
Share on other sites

тази вечер гласувайте за Гита.Адски талантлива мацка с извънземен глас.Ако някой си спомня за групата Ел Пасо-ще се сети и за нея! :)

Link to comment
Share on other sites

Че някой гласува ли? Освен роднините, де.

Жалко, че никой от мъжете няма да се пробва с Gethsemane или What Kind of Animal(Frameshift).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...