Jump to content
BulForum.com

Мюзик айдъл


Fibaman

Recommended Posts

  • Replies 709
  • Created
  • Last Reply
a другия роската :)

Само той ще да е :)

 

За geraldo - тук (това е само за гледане онлайн, ако не си го гледал ...)

Link to comment
Share on other sites

Интерсното свърши. Отсега само сериозните участници остават и вече няма кой да прави смях

Link to comment
Share on other sites

На мен ми се стори, че доста талантливи участници имаше и мисля, че ще е много по-успешно предаването от Стар Академи в този смисъл.

Link to comment
Share on other sites

Прекалено строго е предаването. Няма шоу. Търсят единствено гласови данни,а те съвсем не са най-важното.Разбира се, трябва да могат да пеят участниците,но според мен е по-важно сценичното присъствие,излъчването и тн,а не да имаш гласа на Лучано Павароти и да си скучен и скован. Те хористи за църква ли си търсят или млади и весели изпълнители.???

Link to comment
Share on other sites

Прекалено строго е предаването. Няма шоу. Търсят единствено гласови данни,а те съвсем не са най-важното.

 

Много грешиш. Нищо строго няма в предаването. А и то си е точно шоу. Ако беше някакъв сериозен кастинг нямаше да го дават по телевизията. Ти да си видяла кокурс за пиано, например, по телевизията? И тия двамата смешници Иван и Андрей да не би да са сложени там, щото са много сериозни? Напротив, набляга се на шоуто, а не на конкурса...Минава им през айде да не казвам кое кой как пее... Маргото много ли пееше!? ПФ! :angry: И забелязала ли си какво става? Първи говори Трифонов и после всички на хорото след него. Защо са 4 човека, като единият решава, а другите само повтарят това, което е казал той. Защо са четирима, като аз поне не видях да има някой за който един да каже "Да" а друг "Не"... Пълна простотия. Да не говорим, оня ден дето излизаха по 10, ги бяха хакнали във възможно най-неподходящото място, с мазаните с четка и блажна боя олющени врати, тъмни помещения, дето се очаква да дадеш най-доброто от себе си... Как да стане, като тя цялата обстановка е подтискаща, а там участниците почти всички са пълни аматьори, които не са свикнали да пеят във всякакви условия. Не ми харесва, затова и не го гледам. Гледах го единствено когато беше от Пловдив и за въпросния път с 10ките, заради нашия вокалист, който го дадоха де :) Но го дадоха, когато нещата станаха малко по-сериозни. Защото той няма кой знае каква визия, но пее. И то добре. Ама накрая им свършиха цицорестите блондинки, травеститите и негърките, които не знаят български, та затова го дадоха. Пълен фарс.

Link to comment
Share on other sites

Раста-момчето нареждаше много яко. Искам да направя feat. с него! Супер талант, но той Славо нали каза,че търсели певци,а не рапъри.

Трябва да направят едно риалити шоу само за рапъри.Много яко ще бъде!

Link to comment
Share on other sites

Понеже съм безумно каталясал и се прибирам чак сега, ще помоля някой да даде линк към предаването от днес, защото не можах да го гледам, а предполагам, че е било интересно ;)

Който иска да гледа всички записи на Misuc Idol и на останалите програми по BTV:

www.neterra.tv

Link to comment
Share on other sites

Не не, това е парчето. :woot Този ми е любимец.

Eй ви още малко смях от Американ идол. :lol:

 

Мале, това първото ме довърши :lol: :lol: . Разпратих го на всички мейли. Ей, шарен е народът по света. Все пак трябва да отчетем и неговата смелост :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...