Jump to content
BulForum.com

Мюзик айдъл


Fibaman

Recommended Posts

Шест кокошки съм заклала,руйно вино съм наляла!

Шест кокошки съм заклала,руйно вино съм наляла!

Яла любе на вечеряяя,ще те чакам на вечеряяя!

Краката съм си измила с чирпанска керемидааааа.

Хем са бели,хем дебели,хем са слънце невиделиии.

Гащите съм си изпрала снощи вечер на каналаа...Хем са прани,хем съдраниии,хем ги носяяяя разкопчанииии. :laughing: :laughing: :laughing: :lol: :laughing: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 709
  • Created
  • Last Reply

Понеже съм безумно каталясал и се прибирам чак сега, ще помоля някой да даде линк към предаването от днес, защото не можах да го гледам, а предполагам, че е било интересно ;)

Link to comment
Share on other sites

Тая с мустака направо ме разби.Че тая да не беше на Филип Тотю и Чапай Страшника щерката ? Ако питате мен тая мацка трябва да се вземи с Буги Барабата и да цвъкат малки шимпанзета за зоологическата градина.

Link to comment
Share on other sites

Тая с мустака направо ме разби.Че тая да не беше на Филип Тотю и Чапай Страшника щерката ? Ако питате мен тая мацка трябва да се вземи с Буги Барабата и да цвъкат малки шимпанзета за зоологическата градина.

Kойто каже или извърши нещо унизително за честта или достойнството на другиго в негово присъствие,се наказва за обида.За обида нанесена публично наказанието е от 3000 до 10 000 лв.

Някой сега ще каже "ама тя излезе". Тя излезе ама и записа с гаврата също излезе барабар с нея по национален ефир. Аз ако съм на нея взимам си адвокат и прибирам пачката.

 

И то кой се обади пръв двете красавици от комисията.Тя глория да се види от преди десет години пък тогава да коментура другите.

Link to comment
Share on other sites

Kойто каже или извърши нещо унизително за честта или достойнството на другиго в негово присъствие,се наказва за обида.За обида нанесена публично наказанието е от 3000 до 10 000 лв.

Някой сега ще каже "ама тя излезе". Тя излезе ама и записа с гаврата също излезе барабар с нея по национален ефир. Аз ако съм на нея взимам си адвокат и прибирам пачката.

 

И то кой се обади пръв двете красавици от комисията.Тя глория да се види от преди десет години пък тогава да коментура другите.

 

И аз си мислех за това но... винаги има но предполагам всеки който е отишъл на прослушването е подписал някъкъв формуляр договор или спорозумение и никога не се знае какво пише вътре сигурно има някаква вратичка която да ги защитава от такива издънки

Link to comment
Share on other sites

като попълниш този формуляр автоматично се съгласяваш с условията му които са доста едно от които е че имат право че могат да те снимат когато си искат теб или твои роднини и още една камара неща...

Link to comment
Share on other sites

И аз си мислех за това но... винаги има но предполагам всеки който е отишъл на прослушването е подписал някъкъв формуляр договор или спорозумение и никога не се знае какво пише вътре сигурно има някаква вратичка която да ги защитава от такива издънки

 

Много ясно,че как иначе.

И плюс това никой не я е обидил! Аз не чух някой да казва нещо обидно по неин адрес!Хората казаха само,че има мустаци(това се вижда и на записите),а това е истина и не се счита за обида.Нали така.

Link to comment
Share on other sites

Ще ги съди дръжки.

Ще ги съди като и поникне и брада и не заключи катинарчето с мустаците. И после да доиде Тарзан от джунглата (че той си пада по маймуни) да отключи катинара със своя шперц.Мухахахахах

Link to comment
Share on other sites

:tongue Много смях ми направи тая снощи(с мустаците).Иначе като цяло тея кастинги са си супер смях за по-нататъка незнам как ще е...
Link to comment
Share on other sites

Нз аз лично не завиждам на журито при толкова музикални инвалиди които се явяват могат да те направят сам да си говориш а и нагли на всичкото отгоре..нз вместо уши тапи ли имат не се ли чуват.http://www.vbox7.com/play:6fbc5753 ето един такъв които и се сърди като го отрязоха но просто как може да твърди че се е занимавал с музика...

Link to comment
Share on other sites

песента с кокошките и гащите случайно да я има в някакъв формат? :love

 

http://backatakaldata.data.bg/%c1%fa%eb%e3...%20Kokoshki.mp3

 

Но явно това е някакъв оригинал ся ще си намеря на някъв оркестър беше :D pone ne chux za gashtite :D

 

Ето на орк.Орион - шест кокошки :) http://www.data.bg/f.php?fid=23442822

Link to comment
Share on other sites

С договор не може да се уреждат клаузи които противоречат на закона, а ако има такива те са недействителни.Слави в тази ситуация беше най-коректен " щях да и кажа но беше невъзпитано", евала за тва ,а другите комплексарки просто се направиха на интересни,за което е редно да си носят отговорността.

Link to comment
Share on other sites

Нз аз лично не завиждам на журито при толкова музикални инвалиди които се явяват могат да те направят сам да си говориш а и нагли на всичкото отгоре..нз вместо уши тапи ли имат не се ли чуват.http://www.vbox7.com/play:6fbc5753 ето един такъв които и се сърди като го отрязоха но просто как може да твърди че се е занимавал с музика...

Сега като го слушах за втори път, започва малко да ми харесва как пее. :D Този най-ме кефи от всичките. Пее като млад алкохолик в денс кръчма. :)

Link to comment
Share on other sites

Купувам на жената флеита и не му мисля.Само "Кой сега до теб заспива"ще я карам да ми свири.Пък ония нежния гей Цецко мали да идва към Пл ще му намеря работа веднага.

Link to comment
Share on other sites

А не беше ли с нежното име Цеко?

Link to comment
Share on other sites

А не беше ли с нежното име Цеко?

Същия същия...чудя се как не се разплака...

Свят широк-хора всякакви!

Link to comment
Share on other sites

Албена в селска регионална да ходи .Още се изомявам как може хората да я гледат. Приличами на някакъв глист който живее в гъза и се храни с лайната на хората. Докато другите правят нещо креативно тая само мизерий прави. :angry1

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...