Jump to content
BulForum.com

Мюзик айдъл


Fibaman

Recommended Posts

  • Replies 709
  • Created
  • Last Reply

Няма ли го някъде в интернет да гледам повторения, че точно по това време на денонощието не съм си много в къщи?

Link to comment
Share on other sites

Много тъпотия по тоя свят се шири за мен тва е поредната такава..и честно казано за мен участието и спечелването на мюзик айдъл е безмислено с нашия "мощен" музикален пазар..

Link to comment
Share on other sites

Уникален смях :D Водещите OWNZ! Няма такива образи само простотии правят

Link to comment
Share on other sites

Е,аз мисля , че има и такива,които са талантливи,като групата от 4 момичета от Варна.Гласовете им са като на негърки-великолоепни са. Вярно е,че има и такива,които направо са си сбъркали мястото,като онзи от снощното предаване,дето пя "Here I Go Again" na Whitesnake :wir .Е тоя направо омаза пейзажа отвсякъде. Ако Дейвид Ковърдейл беше в журито (не че има такава възможност,де,ама примерно) щеше да му срита задника задето развали хубавата песен.

А да не говорим пък за онази нахална лепка,дето и казват,че не става и тя пак им се моли...егати излагацията.Ако бях на Слави на мястото щях ... не знам кво щях да направя. :huh:

Мисля че тези екземпляри ги излъчват за да стане предаването по-весело,просто за да не е скучно.И добре че ги дават,че да се посмеем. Иначе представяте ли си кво щеше да е ако даваха само "сериозните" изпълнители,които като им кажат че ги късат и почват да реват-щеше да е прекалено постно и скучно. :punk

Link to comment
Share on other sites

Е,аз мисля , че има и такива,които са талантливи,като групата от 4 момичета от Варна.Гласовете им са като на негърки-великолоепни са. Вярно е,че има и такива,които направо са си сбъркали мястото,като онзи от снощното предаване,дето пя "Here I Go Again" na Whitesnake :wir .Е тоя направо омаза пейзажа отвсякъде. Ако Дейвид Ковърдейл беше в журито (не че има такава възможност,де,ама примерно) щеше да му срита задника задето развали хубавата песен.

А да не говорим пък за онази нахална лепка,дето и казват,че не става и тя пак им се моли...егати излагацията.Ако бях на Слави на мястото щях ... не знам кво щях да направя. :huh:

Мисля че тези екземпляри ги излъчват за да стане предаването по-весело,просто за да не е скучно.И добре че ги дават,че да се посмеем. Иначе представяте ли си кво щеше да е ако даваха само "сериозните" изпълнители,които като им кажат че ги късат и почват да реват-щеше да е прекалено постно и скучно. :punk

Аз гледам кастингите само заради изцепките :laughing: .Ако исках да слушам хубав глас и да гледам визия бих си пуснал някой клип на Нели Фуртадо примерно :zzz ;) .Така,че глупаците рулЗ :laughing: .А пък снощи оня със златната шапка кат влезна да пее някаф рап и излиза и Иван ли беше Андрей ли му вика-Пич,ти току що влезе в ТОП 5 на най-големите идиоти явявали се до сега на конкурса :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Днес ще е в Пловдив. Кой знае какви таланти има в нашия град... :)

Аз знам, защото се познавам лично с почти всички одобрени. :)

Имаме си достатъчно таланти, но както и навсякъде си има доста хора с непокрито самочувствие. ;)

Link to comment
Share on other sites

Има и достатъчно талантливи хора, на които не им се занимава с глупости и не са участвали!

Link to comment
Share on other sites

Аз знам, защото се познавам лично с почти всички одобрени. :)

Имаме си достатъчно таланти, но както и навсякъде си има доста хора с непокрито самочувствие. ;)

Хаха ще се моля да видя някоя позната физиономия тази вечер независимо дали отиват насериозно или да си правят ташак с плешивия.

Link to comment
Share on other sites

Просто се размазах от кеф, като наредиха Маргото. Хахахаха. :devil

Иначе шоуто е много весело. Тая вечер се смях с глас.

Link to comment
Share on other sites

Шест кокошки съм заклала...

 

за мое учудване не видях нито едно познато лице.

 

Също така не видях и Мария Бонева. Защо ли не се е явила...

Link to comment
Share on other sites

Забелязахте ли, че в Пловдив имаше най-много идиоти. А тази амбицирана майка накрая направо ме разби. Такива родители най-много мразя, дъщеря и наистина не пееше достатъчно добре за да продължи. Също много се удивлявам на тия глупаци, дето журито не може да спре да се хили на пеенето им, а те преспокойно продължават си пеят, Аз ако бях щях да избухна в смях заедно с тях

Link to comment
Share on other sites

А тази амбицирана майка накрая направо ме разби. Такива родители най-много мразя, дъщеря и наистина не пееше достатъчно добре за да продължи. Също много се удивлявам на тия глупаци, дето журито не може да спре да се хили на пеенето им, а те преспокойно продължават си пеят, Аз ако бях щях да избухна в смях заедно с тях

Тази я познавам (а майка й е меко казано луда) - нервите й редовно не издържат, има някакъв глас, но не може да го управлява.

А за онези дето не спират да пеят, докато журито се киска - ами те си вярват, че пеят много добре....това винаги е така, докато не се чуят записани отстрани какво всъщност правят....просто никога не са се чували на запис. :)

Link to comment
Share on other sites

Забелязахте ли, че в Пловдив имаше най-много идиоти. А тази амбицирана майка накрая направо ме разби. Такива родители най-много мразя, дъщеря и наистина не пееше достатъчно добре за да продължи. Също много се удивлявам на тия глупаци, дето журито не може да спре да се хили на пеенето им, а те преспокойно продължават си пеят, Аз ако бях щях да избухна в смях заедно с тях

В Русе имаше най-много идиоти.Оня пич с Пирата ми Горелов и Бедни ми Рибарио ма размаза :laughing:

Link to comment
Share on other sites

И аз не видях познати лица, въпреки че знам един, който се е класирал, но не го показаха.

asd, и Русе не отстъпва, ама "заклала съм 6 кокошки" и "крака бели и дебели, слънце не видели" направо ме просълзи. :lol: От Пловдив ми беше най-забавно досега. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Верно е че имаше най - много идиоти. Обаче забелязах че бяха показани сравнително по малко кандидати + това имаше доста не българи в което няма нищо лошо естествено. Но за майката само мога да се радвам че моята майка не е такава сигурно нямаше да издържа.

 

`Аз имам договор с АРА мюзик те кво си мислят`

`Айде моито момиче`

 

:love

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...