Jump to content
BulForum.com

Мюзик айдъл


Fibaman

Recommended Posts

Аз бях сигурен че Ели ще е победител още на първия кастинг.Но уви....оставиха македонците, Симона, и тук таме някоя свястна....нямам думи.Как такива хора ще са новите музикални идоли НА БЪЛГАРИЯ (македонци, 13 годишно лапе дето не знае още на кой свят се намира) :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 709
  • Created
  • Last Reply

И на мен Ели ми беше фаворит. Сега съм за Преслава. Македонците си пеят много добре, ама македонец да спечели Бг Мюзик Айдъл е нелепо... А относно Симона, така като я гледам, най-си знае на кой Свят е, аз на 13 не знаех, ама явно нещата се променят. И кво само я плюете - пее си добре детето за 13-годишна. Вярно, има други по-добри на нейната възраст, но никой не е казал, че тя е най-добрата...

Link to comment
Share on other sites

не знам кое е нелепото. Музиката няма граници както се казва. Щом са решили да има и македонци и щом са по-добри нека да спечелят

Link to comment
Share on other sites

Дам , догодина ще вкарат и гърци , турци и румънци и ще стане Балкан Айдъл. Тва случи ли се никой от наще няма да стигне и до малките концерти...

Link to comment
Share on other sites

Те не само че се оляха те се и насраха.Не стига тва ми тва продължиха да ни го намилат и на първите елиминации неска, освен тва за тва ще говорят и утре на следващите елимации.И тва не беше достатъчно ми трябваше Виктория която вече не фигурира сред участниците да пее и на самия понеделнишки концерт. Също така беше и на сцената неска, вместо да е в публиката,айдълите преди да излезнат вчера коментираха само нея.Незнам дали е останал някой който да не им се дразни вече. После що се била преекспонирала темата за Виктория, що само за нейната слепота се говорела и не обръшали внимание на друго, и що само я критикували хората вместо да я подкрепят.ЕМи щото им омръзна да им я навират и то не кой да е друг ами самите водещи които създадаха цялата тая история. Ми дай от тука нататък да сложат ВИКИТО на един трон в центъра на сцената и да се пее около нея и предаването да го прекръстят 'Вики Айдъл" . Тотална боза!!! :angry:

Link to comment
Share on other sites

Жалко за Алекс... Беше толкова...различна.... :unsure:
Различна, но винаги еднаква. И аз я харесвам по принцип, но напоследък взе да се дъни яко. Хубавка е, има оригинален тембър, но често така отваря "а"-тата, че чак грозно звучи. Неслучайно я критикуват за английския акцент в пеенето и.

След нея ще си тръгне Русина. Или Митко.

Link to comment
Share on other sites

Различна, но винаги еднаква. И аз я харесвам по принцип, но напоследък взе да се дъни яко. Хубавка е, има оригинален тембър, но често така отваря "а"-тата, че чак грозно звучи. Неслучайно я критикуват за английския акцент в пеенето и.

След нея ще си тръгне Русина. Или Митко.

Благодаря за поста - смятах да напиша почти същото. :D

Link to comment
Share on other sites

Според мен ще останат накрая Преслава и Боян. Залужават го :)

Link to comment
Share on other sites

Според мен ще останат накрая Преслава и Боян. Залужават го :)
Пепел ти на клавиатурата, тая "мръвка" не мога да я понасям. А колкото до македонците, Боян най го биваше от тримата, но накрая ще остане кръчмарския "певец".
Link to comment
Share on other sites

Всъщност да, ще съм доволна Маги да спечели, наистина е добра. Мръвката ми казаха, че много се надувала в реалния живот, а това много го мразя, баси голЕмата звезда, че чак ще се надува. Фръцла... :angry:

Link to comment
Share on other sites

Според мен ще останат накрая Преслава и Боян. Залужават го :)

 

 

Мръвката ми казаха, че много се надувала в реалния живот, а това много го мразя, баси голЕмата звезда, че чак ще се надува. Фръцла... :angry:

И последно? Иначе, ако изглеждах като нея и аз бих се надувал и то бая :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Просто си промених мнението, откакто ми казаха, че била надувка. Е, аз не бих се радвала, ако имах 3 см. разстояние между зъбите, ама всеки луд с номера си. Като глас ме кефи, като пич - не (това за Преслава де) :tongue

Link to comment
Share on other sites

И последно? Иначе, ако изглеждах като нея и аз бих се надувал и то бая :laughing:

 

 

Тя щото е една красавица

Link to comment
Share on other sites

Всъщност да, ще съм доволна Маги да спечели, наистина е добра. Мръвката ми казаха, че много се надувала в реалния живот, а това много го мразя, баси голЕмата звезда, че чак ще се надува. Фръцла... :angry:

Всички участници до един, без изключение се понадуват покрай тоя въшлив Айдъл. Едно момченце от нашето даскало, което го орязаха на малките концерти едвам ще завърши годината, защото е прекалено зает да бъде "звезда". Накрая на изпитите така ще го озвездят, че звезди ще му се привиждат.

Link to comment
Share on other sites

Е, аз не бих се радвала, ако имах 3 см. разстояние между зъбите, ама всеки луд с номера си.
Ех това кисело грозде :pirate
Link to comment
Share on other sites

Кисело ти е гроздето на тебе, всеки си има вкус, но сега нали е жена и всеки си мисли, че от завист говорим против нея. Има хиляди по-красиви момичета, просто Преслава не ми харесва на външен вид. Никога не съм се срамувала да призная кое момиче според мен е красиво.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Макетата бяха отвратителни както винаги.

 

 

 

Фънки кърти :punk

You_Noob___Go_Frag_Yourself_by_DOS_Commander.jpg

Link to comment
Share on other sites

Той винаги се разписва с някоя подобна фанелка която е супер оригинална. Предишния път с оная блуза "Срах", до последно си мислех че пише Страх и не успях да забележа разликата.

Отпадна миналата седмица още един който ми харесваше и се надявах да стигне по- напред.

Link to comment
Share on other sites

Какво ли би казала Мара The Opener преди да чуе, и след като чуе ТОВА :)

Ами най-много и тя да си отвори устата (по навик) като оная от журито. :D

 

Едит: Така и се очакваше...просто няма как да бъде македонец "BG-айдъла", 'ако' и постоянно да повтаряха "...на България и Македония".... ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...