Jump to content
BulForum.com

Мюзик айдъл


Fibaman

Recommended Posts

Не знам кое ме дразни повече - позирането на Соня или преекспонирането на проблемите на Виктория. Иначе се кефя, че Александра остава. Много ми е симпатична, може би защото е естествена. Отделно я намирам за лицеприятна :).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 709
  • Created
  • Last Reply
Не знам кое ме дразни повече - позирането на Соня или преекспонирането на проблемите на Виктория. Иначе се кефя, че Александра остава. Много ми е симпатична, може би защото е естествена. Отделно я намирам за лицеприятна :).

На мен пък тембъра и не ми харесва, през цялото време имам усещането, че пее през носа си и е с яко задръстен синузит. А и да пееш на български с английски или някакъв друг измислен акцент е повече от дразнещо.

Link to comment
Share on other sites

Горката Соня - за 3-ти път напуска Мюзик Айдъл. Не я познавам лично, но ми изглежда супер свястно момиче, а и пее добре.

Иначе този сезон е по-добър от предния. Само дето(сигурно го казвам за пореден път, ама ша ма извиняаате) ми иде да отида и да одуша тонрежисьора на някой кабел! То бива липса на всякакъв професионализъм, ама това вече е прекалено - чуват се 'фонии във всички честоти, в които могат да съществуват. И това е най-безобидното... Ми като няма друг кадърен тонрежисьор, да платят на Слави да пуска Тони Хадат, когато има предавания и т'ва е...

 

Защо повечето от хората, които коментират предаването изтъкват какво не харесват и кой не харесват, а не кой им е фаворит и коя част от предаването им е допаднала? Въпросът е реторичен - защото сме българи и трябва да демонстрираме най-глупавата черта от манталитета си - да плюем!

Link to comment
Share on other sites

Защо повечето от хората, които коментират предаването изтъкват какво не харесват и кой не харесват, а не кой им е фаворит и коя част от предаването им е допаднала? Въпросът е реторичен - защото сме българи и трябва да демонстрираме най-глупавата черта от манталитета си - да плюем!

Не си съвсем прав. Това, че имаме определени изисквания и въпросното предаване не ги покрива не ни прави повече или по-малко "българи", а просто хора с изисквания, което лично според мен е по-добре от хора-плужеци с размекнати мозъци, които всякат вечер стават свидетели на собственото духовно изнасилване и отгоре на всичко им харесва. Аз поне не съм такъв мазохист. Имам си стандарти и колкото и да ги занижавам заради факта, че сме малка държава и прочие все пак не мога да преглътна цялата тази простотия, която се сипе от ефира. Спокойно мога да кажа, че от тазгодишните участници македонците ми харесват най-много. От българите вече не ми харесва почти никой. Соня има качества, но има и още много да работи, а тя работи, на това поне съм личен свидетел. Александра вече казах през къде и излиза гласа, дано е поправимо, щото детето е само на 19, а не е като да няма глас. Магдалена има бая метал в гласа, ама като не крещи и се чуди кво да прави, контрол и липсва. контрол липсва и на доста други участници, сякаш не мислят докато работят, а всички знаем, че само с голям глас не става работата, трябва техника. Ели отдавна трябваше да я няма. Русина печели с дрезгавината си, но и тя е много назад с материала. Преслава май става за нещо, а е и симпатяга. Виктория и Симона няма да ги коментирам. Димитър мога да го слушам, но не и да го гледам, гнусен ми е, кльощав щиглец е това си е. Сега пак ще кажеш, че съм негативна, ама какво да направя като само македонците стават за нещо засега. Еееех, кога и в БГ ще се появи някой като Adam Lambert :music :love

Link to comment
Share on other sites

Не знам кое ме дразни повече - позирането на Соня или преекспонирането на проблемите на Виктория.

Мен определено доста повече ме дразни Виктория и много ме е яд, че не я изгониха :angry:

Link to comment
Share on other sites

Мен определено доста повече ме дразни Виктория и много ме е яд, че не я изгониха :angry:

А изобщо, има ли още някой наивник, който да вярва, че Виктория е напълно сляпа???

Да, вероятно има проблеми със зрението, може би и да не вижда с едното око, но главата си режа, че не е напълно сляпа!!!

Link to comment
Share on other sites

....
Не казвам, че трябва да се кефим на пошлото, простотията или на не дотам добрите изпълнители! Просто, според мен, медалът има 2 страни и аз лично гледам да не обръщам внимание на това, което не ми харесва, а фокусирам на това, което ми допада. А ако толкова няма за какво да се захванем, че съответното предаване да ни хареса, или ако простотията, непрофесионализмът и всяка една отрицателна страна надделяват над хубавото - бТВ не е единствената телевизия, която излъчва от 20:00 до 22:00... Аз така постъпих на миналия сезон по едно време - толкова ми дотегна простотията, че по средата на сезона спрях да гледам(само се инфрмирах за определени изпълнители) и започнах пак да гледам към края... Далеч съм от мисълта да ви давам тон в живота и да ви уча да бъдете позитивни и да не обръщате внимание на простотията - всеки отговаря за себе си... Просто съм се наситил на негативизъм за 600 години напред. По клубовете в Пловдив ако има 100 човека на концерт на някоя група, то 30 от тях не са отишли да се забавляват, а да търсят кусури и след концерта започват да обясняват на бандата как се правят нещата(ако съответния "капацитет" се казва Джъстин Тимбърлейк или Мик Джагър, съм съгласен, ама ако се казва Гошо от Кичука, с опит колкото опит би могла да има котката на чистачката, която работи в имението на Дж.Т....). Преди години направих тема за една моя любима група и не случайно в подзаглавието отбелязах, че темата е за фенове на групата. От първите 50 мнения, сигурно 30 бяха негативни. След това съотношението се промени, но факт е, че всички, които не харесват групата се почувстваха длъжни първи да изявят мнение.

 

Доста се отклоних от темата, но исках да покажа защо не тача толкова негативното мнение. А то изобилства при нас българите. Не знам защо Иван и Андрей не са се осетили да направят да се гласува кой да отпадне - обзалагам се, че ще трупат повече SMS-и!

 

...Еееех, кога и в БГ ще се появи някой като Adam Lambert music.gif love.gif
Горе-долу по същото време когато в БГ се появи публика като американската, която побеснява дори и на нещо като
! Ако това момче излезе пред българска публика, ще го убият с камъни...
Link to comment
Share on other sites

По клубовете в Пловдив ако има 100 човека на концерт на някоя група, то 30 от тях не са отишли да се забавляват, а да търсят кусури и след концерта започват да обясняват на бандата как се правят нещата(ако съответния "капацитет" се казва Джъстин Тимбърлейк или Мик Джагър, съм съгласен, ама ако се казва Гошо от Кичука, с опит колкото опит би могла да има котката на чистачката, която работи в имението на Дж.Т....). Преди години направих тема за една моя любима група и не случайно в подзаглавието отбелязах, че темата е за фенове на групата. От първите 50 мнения, сигурно 30 бяха негативни. След това съотношението се промени, но факт е, че всички, които не харесват групата се почувстваха длъжни първи да изявят мнение.

Ако при вас съотношението е 30/100, то при класическите концерти знеш ли горе-долу какво е? Рядко пада под 70/100... поне. Като малка затова мразех концертите, беше ми писнало да се клюкари след това кой как се бил изложил пък дори и това съвсем да не е вярно. Сега, след години, някак си вече... май свикнах или май се превърнах в част от гореспоменатите 70/100, кой знае :unsure:

Горе-долу по същото време когато в БГ се появи публика като американската, която побеснява дори и на нещо като
! Ако това момче излезе пред българска публика, ще го убият с камъни...

Хахаххахааа....... как не съм попднала на този, много е готин :))) Егати красивата жена, която е направил от себе си, интересно как изглежда без грим.

Link to comment
Share on other sites

Ех, все хубави хора изгониха. Сега ако и Преслава изгонят, то повече от Българите нямам любимци. Остават само македонците.

А вчера ме подсетиха, че познавам Соня. :laughing: Преди доста години (как лети времето, ееех :rolleyes: ) Соня беше сервитьорка в едно заведение на Сточна гара. Преди ходехме доста често там. И тогава беше все така усмихната, приятна и красива. :wub:

Вече и аз мога да се похваля, че познавам някой от айдълите.

 

П.П. И да не забравя да си взема гинкобилоба.

Link to comment
Share on other sites

Магдалена направо заби всички в земята с нейното изпълнения. Общо взето това беше най-добрият концерт от началото на този сезон. Всички без Александра, Преслава и Виктория пяха много добре.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък намирам днешния концерт за слаба работа. Дали поради лошо озвучаване, но нито един не оправда очакванията ми. А пък аранжиментите съвсем не смятам да коментирам. Вече съм убеден, че форматът само ще спечели ако се продуцира пак от "Седем Осми" и да свири "КуКу Бенд".

Link to comment
Share on other sites

Аз пък намирам днешния концерт за слаба работа. Дали поради лошо озвучаване, но нито един не оправда очакванията ми. А пък аранжиментите съвсем не смятам да коментирам. Вече съм убеден, че форматът само ще спечели ако се продуцира пак от "Седем Осми" и да свири "КуКу Бенд".

 

Напълно съм съгласен ,тия леко ме отвръщават.Не знам какво по-точно ме дразни спрях да го гледам от доста време ,боя се само че май от бтв-то вече никога няма да дадат на Слави и компания да продуцират нещо.Махнаха ги от Сървайвара после от мюзик айдъла,спестиха им и "форт Бояр" остава само да ги снемат от ефир .

По-темата аз харесвах Елито и Митко но след като изгониха единственото красиво и долу -горе талантливо момиче което поне показваше дисциплина и старание спрях да ги гледам и се чувствам някак си по- добре.Нито ще ги коментирам нито ще ги гледам .

А журито и водещите като че са ги намерили в някой бардак като онези от междузвездни войни дето са пълни с изроди и чудовища,тук-там някой робот и джедай.

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata

Синът ми (на снимката) е бесен от отпадането на Ели. След 5 посещения на концертите и оставане без глас от викане, вече не ще да чуе за тоя конкурс:)

011865974.jpg

Link to comment
Share on other sites

13 годишна пее Smells like Teen Spirit... лелееееее... мъка, мъка

 

Дони ли им избира песните.. ?

Link to comment
Share on other sites

Е, не беше чак толкова лош. Единствено не ми харесаха тези, които ги и номинираха, без Преслава. Боян си мислех, че много ще му отива на рок, ама освен да грачи и да се лигави, друго не видях. Симона ми хареса, но още й е детски гласа, все си мисля, че не й е точно там работата за момента. А на Митко пък горе долу добре, но гласа му все ми прилича за някоя любовна бой банда. :)

Иначе Магито, Александра и Александър ми харесаха най-много.

Link to comment
Share on other sites

Е няма друга такава сърцераздирателна и нагласена драма :wacko:

Ред. : Не слушах внимателно , но казаха ли нещо за парите от събраните тая вечер смс-и ?

 

 

Ред.2 :

безплатни разговори между 2 и 4 през нощта...хи..хи...майтапче... :devil

Те да не са се съобразявали с твоя режим :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Е няма друга такава сърцераздирателна и нагласена драма :wacko:

Ред. : Не слушах внимателно , но казаха ли нещо за парите от събраните тая вечер смс-и ?

Споко...жена ми предвиди това развитие на събитията още снощи.

А за SMS-те на хората - щели да им ги върнат под формата на безплатни разговори между 2 и 4 през нощта...хи..хи...майтапче... :devil

Link to comment
Share on other sites

Добре как може да изгонят хубавите и кадърните.......направо нямам думи.Все пак кастингите бяха най-интересни и смешни :D

Link to comment
Share on other sites

Не стига че през цялото време водещи, жури и всички от екипа постоянно ни пробутваха тая ВИктория с нейната трудна съдба, нейната тежка и стория и бла бла бла постоянно за нея говореха и точно те преекспонираха цялата тая история с нея, ами накрая и самата тя реши да се включи в цирка, с което идилията стана пълна. Един път вика тръгвам си на следващия път казва оставам и така няколко пъти. Точно пълно мазало стана всичко вече. Иначе м исе струваше че беше дошъл момента най- после да изгонят "детето чудо" дето и него не спряха да ни го навират и да го възхваяват.

Link to comment
Share on other sites

Той моментът да я изгонят мина отдавна. Просто си личи, че не е толкова добра, колкото останалите. И си тръгват такива таланти, само и само ония лакомници да прибират повече пари...

Link to comment
Share on other sites

Как можаха да изгонят Ели?!?! То т'ва "шоу" за какво да го гледам вече? :sayjin

Сигурен съм обаче, че мацето и без тези двамата "опосуми" ще стане звезда! :punk

 

С Вики пък се опитаха да вкарат някаква сериозна социална нотка в иначе

лигавото си предаване, ама две дини под една мишница не могат да се носят! :closedeyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...