Jump to content
BulForum.com

Мюзик айдъл


Fibaman

Recommended Posts

Честно казано ме е яд за Ана! Според мен беше по-добра от Деница и Ясен! Ясно е, че не е перфектния глас, но все пак имаше повече възможности от другите 2-ма!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 709
  • Created
  • Last Reply

Ако се поставя на нейно място, и аз бих реагирал така. То не бяха плюнки от журито, то не бе чудо. Доста пъти пресилваха негативните оценки. Вероятно Ана отдавна е взела решение да си ходи, но сега имаше подходящ случай да го направи достойно. Не казвам нищо лошо за Деница и Ясен, просто ми е кофти как я мачкаха докато си отиде.

Link to comment
Share on other sites

Ана ли е тази, която пя Big Spender? Ако да - имаше грешки, но то така лесно се пее Shirley Bassey и то от неопитна певица... и двете от журито щяха да се гърчат на тази песен като амеби. На нея и Кристина Агилера се е излагала, така че...

Link to comment
Share on other sites

И според мен през цялото време на Анна и се наложи да изтърпи сумати критики и кво ли още не а на доста концери пя никак зле и въпреки че Деница е може би по-стойностната от двете като певица според мен тя трябваше да си тръгне а пък за Ясен мисля че се представи на добро ниво имаше и хубаво сценично поведение

Link to comment
Share on other sites

Ясен е супер дърво.

 

Tо тия предавания много много.....

 

Пример: Star Academy

 

първата изгонена - Аксиния

победителя - Марин

 

Айде сега помислете кой стана по-известен :)

Link to comment
Share on other sites

еми шанс :D зависи кой как се е оредил и къв късмет е имал но нещата са мого относителни.А иначе някой може ли да ми каже ква е новата задача

Link to comment
Share on other sites

Ясен е супер дърво.

 

Tо тия предавания много много.....

 

Пример: Star Academy

 

първата изгонена - Аксиния

победителя - Марин

 

Айде сега помислете кой стана по-известен :)

Акисния го прави по - добре от Маринчо :D

Link to comment
Share on other sites

Акисния го прави по - добре от Маринчо :D

 

Даже и така да е. Да не беше единствената жена в предаването?

Link to comment
Share on other sites

Еми значи, прави го по-добре от всички останали. ;)

Иначе и по принцип Аксиния ми харесваше от всички останали най-много, още от самото начало. И мисля, че след скритото послание, което беше направила и го бяха пуснали след като я изгониха, повечето бяха разбралои че са сгрешили. А Маринчо беше просто една еуфория получена от хвалбите на журито и манипулацията на операторите. За това и бързо го забравиха хората. То и сега в Music Idol се усеща същото, но е малко по-реално като че ли.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Йеееес :punk 056.gif git2jq.gif "...не всичко е чалга колеги,има и нормални хора..." :punk

Затва ли изпя 2 чалги с такъв кеф :lol: Честно да си кажа Томата много ми падна в очите с тея изгъзици а Азис, мацката му скри шапката на тоя псевдо рокаджия :angry:

Link to comment
Share on other sites

Винаги ми се е искало, но никога не съм го вярвал. Та нали ние сме чалгаджийска държава!

Link to comment
Share on other sites

Затва ли изпя 2 чалги с такъв кеф :lol: Честно да си кажа Томата много ми падна в очите с тея изгъзици а Азис, мацката му скри шапката на тоя псевдо рокаджия :angry:

@Stenli, а ти много ми падаш в очите с елементарните разсъждения...sorry, нищо лично към теб...същото бих го казал и на най-добрия ми приятел. :)

Link to comment
Share on other sites

След 2 месеца и той ще е в кенефа на историята.

Изкефи ме тая от Вирджиния рекърдс: "Невена е най-прогресиращата млада звезда в България".

Сигурен съм ,че поне 50-60% от хората са се почудили коя, аджеба, е тая Невена xD.

Link to comment
Share on other sites

@Stenli, а ти много ми падаш в очите с елементарните разсъждения...sorry, нищо лично към теб...същото бих го казал и на най-добрия ми приятел. :)

sorry, че ти падам в очите, ама някой хора имат принципи. Аз поне не знам някои от моите познати рокаджии да падне до това ниво да пее/слуша азис или каквато и да е чалга, като мога да започна с баща ми и едно приятелче, дето е просто побъркан на тая тема - имам чувството, че не е изпуснал концерт на рок/метал група, която е дошла в БГ. Лично за мен е странно подобно поведение, понеже той не слуша абсолютно никаква друга музика :blink:

Link to comment
Share on other sites

Като ти наложат директива отгоре, ще пееш не ами...Пусни си първото изпълнение на Азис - Тома го беше направил с много рок елементи и всички луднаха.Сега я изпя за шоуто и за да изкефи отново зрителите.Абсолютен рокаджия в дъното на душата си остава Томата и заслужено печели. :punk

 

 

иначе Блитц е прав - скоро и той ще залезе като Невена на българския пазар за жалост.Май Кен Лий е единственият сериозен успех на предаването и дълго ще се помни :)

Link to comment
Share on other sites

sorry, че ти падам в очите, ама някой хора имат принципи....

Това твоето не са принципи....Схващаш ли разликата между твоето изказване и тези на Dulgia, Dunc, Blitz_krieg_1941 малко по-горе? Те поне си имат симпатия и пристрастия към някой от останалите айдъли, което си е съвсем нормално, но не ръсят твърдения, които изобщо не разбират. ;)

...Май Кен Лий е единственият сериозен успех на предаването и дълго ще се помни :)

Абсолютно си прав....за голямо съжаление. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Мидекс, радвам се ,че Тома спечели. Пее пичът, шоу прави, той заслужаваше най-много, спор няма, ама ще залезе твърде бързо. По-бързо от Невена едва ли е възможно, ама все пак. Тя направи 1 песен и дотам.

 

Едит: Всички ги забравят... Иван го забравиха, Невена я забравиха, Марин от Стар академи помни ли го някой?

Кой беше победител в Биг брадър 1? 2? 3? Вип Брадър?

Всяко чудо за 3 дни.

Просто вижте как тези предавания, които "се гледат" от 3-4 милиона зрители колко преходни неща са.

Link to comment
Share on other sites

Това твоето не са принципи....Схващаш ли разликата между твоето изказване и тези на Dulgia, Dunc, Blitz_krieg_1941 малко по-горе? Те поне си имат симпатия и пристрастия към някой от останалите айдъли, което си е съвсем нормално, но не ръсят твърдения, които изобщо не разбират. ;)

Ми то и аз имах пристрастия към някой от останалите, просто го нямаше на финала :blink: И честно казано не схващам каква е разликата между моето мнение и мнението на Dulgia, и 2мата смятаме, че тоя е псевдорокаджия :confused Ако има няква разлика моля те обясни ми я :wacko:

 

sasho, нали знаеш, че простотията е основна движеща сила. И което е най-интересно тва "парче" стана хит по цял свят :wir бтв в неделя те искам на гребната да направим един мач, аз ще играя колкото ми позволи кракът :-s

Link to comment
Share on other sites

@Blitz_krieg_1941, не знам за Невена...нямам време и не й следя развитието след финала. Знам само, че още по средата на миналия айдъл писах из форумите, че тя ще е финалистката, не защото е нещо изключително, а защото имам опита да преценя какво хората (и журито) търсят в един "айдъл". Знам само, че в последната година хората, които пеят при мен масово търсят сингбеци на не знам кои си песни на Невена, което ме навежда на мисълта, че издава песни все пак, които са в известна степен популярни, защото без айдъла никой нямаше да знае изобщо коя е Невена.

 

А за сегашния айдъл...по едно време се колебаех между Деница и Тома, но на първата много й пречат килограмите, а и не е широко скроен певец - дай й соул...няма проблем ; дай й нещо неподходящо и....дотам....иначе е ужасно музикална. А Тома е гъвкав и успява да се пригоди максимално към всеки стил като не пропуска да вкара редовния метъл, но с мярка. Нора кове тоновете, но пеенето не се състои само в "ковашка дейност", а и в изграждане на песните, а в почти всички песни тя започва на 90% и от 20-тата секунда до края е на 100%...сори...а за Ясен...няма да го коментирам, просто нямам желание. ;)

Link to comment
Share on other sites

Стига сте пискали бе, баси, всички са велики метъли и рокаджии и от вас по-истински няма, всичко друго е плява. Евала на момчето, много се радвам, дори в интерес на истината за пръв път гласувах за участник в телевизионно шоу, при това 6-7 пъти.

 

Всъщност... оплакващите се, че пял Азис два пъти и че бил псевдо... знаете ли дори на кой е последната песен, която изпя?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...