Jump to content
BulForum.com

Мюзик айдъл


Fibaman

Recommended Posts

Славито само гледа да се конкурира ... винаги пуска такива шоута и те винаги съвпадат с тези на НТВ. Когато даваха Стар Академи Слави пусна 5 Звезди, след това Сървайвър се конкурираше с Биг Брадър 3, а сега Мюзик Айдъл със Вип Брадър. И винаги БТВ стават за смях - техните шоупрограми са с много по-ниска гледаемост, от тези на НТВ... :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 709
  • Created
  • Last Reply
яко е

Славито рулззз

"Да е жив и здрав баща ти" хахахах тва като го видях просто ми довърши :D

Link to comment
Share on other sites

По принцип нямам навик да гледам такъв род предавания, но това го хванах случайно тази вечер и ще го проследя известно време.

Прави сте, че НТВ са по-напред в материала с шоу програмите (а също така са и царе в нагласените резултати :rolleyes: ), но това дето тази вечер видях по БТВ е само предварителното прослушване....самото шоу все още не е започнало. Така че нека изчакаме да започне наистина и тогава да го коментираме повече. :)

Link to comment
Share on other sites

Славито само гледа да се конкурира ... винаги пуска такива шоута и те винаги съвпадат с тези на НТВ. Когато даваха Стар Академи Слави пусна 5 Звезди, след това Сървайвър се конкурираше с Биг Брадър 3, а сега Мюзик Айдъл със Вип Брадър. И винаги БТВ стават за смях - техните шоупрограми са с много по-ниска гледаемост, от тези на НТВ... :P :P :P

 

По-голяма глупост не бях чувал! ЧЕСТНО особено за гледаемостта..

 

Иначе идола се очертава да бъде интересен..особено сега от кастингите ;)

Link to comment
Share on other sites

Как ще е глупост? Това си е истина. Всичките шоу програми на Слави са били провал откъм рейтинг. Даже и Сървайвъра беше повален от Брадъра... колкото и да не ти се иска.

Link to comment
Share on other sites

На мен ми харесва засега. Още самото шоу не е почнало и дават кастингите, обаче е супер смях. :lol: :lol: Дано да има успех. Пък и какво лошо има да са две музикални предавания? Ако не успееш на едното, можеш да пробваш на другото. А и в Стар Академи трябва да имаш 18, докато в Мюзик Айдъл 16 са ти достатъчни. :D

Link to comment
Share on other sites

Лошо няма - колкото повече, толкова по-добре за нас зрителите, защото ще имаме по-голям избор. Стига да е интересно. Още е прекалено рано за по-твърди коментари. Ще видим след 5/6 серии как ще се развият нещата.

Link to comment
Share on other sites

не е вярно.

В стар академи ти трябват също 16 годи ;)

Не думай. ;) Прочети този пост внимателно, после се изказвай.

 

Edit: Това са официалните правила. Но пък ако нямаш 18 винаги могат да те отрежат. То имаше и няколко, които бяха над 23. Явно не е имало достатъчно таланти в тези рамки и са взели по-големи или по-малки. Мисля, че в случая говорим за официалните правила, а не за отделни изключения.

Link to comment
Share on other sites

интересно ми беше на мене снощи. ама се дразня на свитите ни талантчета. само едно момченце има смелостта да им се издърви и да ги зашлеви със пеенето си. другите кат им се развика плешивеца и се свиват все едно ги бият. онова цигане пък с народната песен плешивия кат зе да му обяснява че не я било изпяло правилно луднах леко. къв е тоя цървул да определя какво е правилното пеене на народна песен бе?! откъде се измъдри такъв ерудит, дето не успя музикалното си образование да завърши и накрая му подариха дипломата.

и тоя ша съди кой можел или не можел да пее. зарди него тия дето наистина могат да съдят, си мълчат в журито. тъпа нагласена работа. парите вече са дадени сигурно. както беше във файв старс, както беше и при ферарито и т.н.

постановка.

Link to comment
Share on other sites

И винаги БТВ стават за смях - техните шоупрограми са с много по-ниска гледаемост, от тези на НТВ...
Ако е така, това е защото НТВ залагат на уникална простотия и малоумие, които както знаем, много се кутират в "любимата" ни страничка.
Link to comment
Share on other sites

Снощи не го гледах и си го свалих преди малко. Нз после как ще продължи предаването ама сега много се смях с някои индивиди :)

Link to comment
Share on other sites

Мангалчето пък наистина не пя добре.Кво ще ми пее народна песен с мангалския си глас баси .. Правилно го пратиха да ходи да си пее по сватби :)

Link to comment
Share on other sites

Мангалчето пък наистина не пя добре.Кво ще ми пее народна песен с мангалския си глас баси .. Правилно го пратиха да ходи да си пее по сватби :)

момичето, а не момчето. момчето си знаеше само циганското пеене, нищо че тъврдеше друго :D

Link to comment
Share on other sites

Аз го гледах снощи,днес ще го гледам пак.То толкова смях няма :laughing: .Има и сериозни моменти-примерно оная с детето мн ми са искаше да я пуснат и са зарадвах.А пък оня пич със шкембето дет пееше за рибаря :laughing: .Напрао ма разби :punk :laughing:

Link to comment
Share on other sites

И циганина пя добре. Махнаха го само заради гласа му- просто не се връзва. Малко са хората, които пяха по-зле от Славито. Чудно ми е как този музикален инвалид са го сложили там като някакъв завършен музикант с невероятен глас.

А оная кака с оперното пеене и дъщеря и- отивам в СФ да се женя :Д

Link to comment
Share on other sites

И циганина пя добре. Махнаха го само заради гласа му- просто не се връзва. Малко са хората, които пяха по-зле от Славито. Чудно ми е как този музикален инвалид са го сложили там като някакъв завършен музикант с невероятен глас.

А оная кака с оперното пеене и дъщеря и- отивам в СФ да се женя :Д

Сложили са го,защото той е продуцент(мисля така беше :bgrin: :laughing: ) и той избира жури.Поне така мисля яз :P .Вчера пък как можаха да пуснат оня гей майна.Славито кфо ся иска да са показва много широкосркоен.Тряаше да го резнат тъпия пендел :devil :angry1

Link to comment
Share on other sites

журито се подиграва с някои от участниците...пълен цирк...казвам не...аз пък да...ай сиктир с тия ябълки вече

Link to comment
Share on other sites

Ми те някои са си за подигравка! Оня дето "импровизирал" или тая нахалната, където не искаше да си тръгне. Ай сиктир - ти му казваш "Не става", то спори...

Link to comment
Share on other sites

журито се подиграва с някои от участниците...пълен цирк...казвам не...аз пък да...ай сиктир с тия ябълки вече

Гадовете как са базикнаха с хуавото момиче.Пък на сичко отгоре и пя добре според мен.А тая нахалната напрао незнам Славито как са здържа да не я изстреля с един мощен шут през вратата.Бати нахалния добитък майна :blink: :angry:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...