Jump to content
BulForum.com

Мюзик айдъл


Fibaman

Recommended Posts

Незнам за вас,ама от песента на Били Айдъл едвам си събрах долната челюст от земята.Направо мозъка ми стана на каша.Изтрепа всичко невинно в мен.Ако хвана средностатистическо чифтокопитно животно,завържа го на сцената,пуснем оркестъра да му свири,звуците,които ще възпроизведе 100% ще са по-приятни за ухото.И точно когато си мислех че няма как да е по зле дойде кулминацията-"хайде са спиййд,,,," :crazy:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 709
  • Created
  • Last Reply

Viarno - otvratitelno be6e izpalnenieto, ama sigurno i Billy Idol edva li 6te moje da izpee Izlel e Deliu Haidutin! Imam predvid, 4e vseki si ima stil, v oito pee nai-dobre - e rock-a opredeleno ne e stila na Denislav. :)

Link to comment
Share on other sites

Той и Денислав не може да го изпее Делю :)

 

Идеята не е за стила. Той е едно на ръка, но Денислав направо си влачеше текста както си иска. Преливаше ги тия изречения яко. Без паузи. От едното направо в другото. И това в същност беше доста дразнещо.

Link to comment
Share on other sites

Ся квото и да ми разправат кой трябвало да се върне кой заслужавал и кой бил най-добър за мен тва дет го измислиха беше пълна боза.Формата като е измислен един път си има правила и всичко си тече както си е определено и като си излязъл един път и си отпаднал кво е тва след месец и половина да са връщаш пак и да имаш втора възможност.Докато другите през тва време са продължили да работят и да се трудят другите щракали с пръсти и ся с късмет няколко седмици преди финала -оп пак вътре -тук вече за мен тва не е честно спрямо другите участници

Link to comment
Share on other sites

Ama vie mai o6te ne ste razbrali, 4e tova predi da e konkurs e 6ou? To e napraveno za pravene na pari - dreme im na organizatorite dali 6te izberat nai-dobriq pevec ili ne! Vajnoto e da si vzemat pari4kite! Iasno e e, 4e tezi tam ne sa nai-golemite pevci v Bg. Ako iskaha da napravqt realen konurs i da izberat naistina edin ot nai-kadarnite - 1. Jurito 6te6e da e profesionalno, 2. Nagradata 6te6e da e druga - primerno pari4na, 3. Nqma6e da ima takiva jestoki dogovori!

Link to comment
Share on other sites

Е sandman що мислиш че ако трчбваше да изберат наистина най-добрия певец в България щеше да е по-правилно да има парична награда, тази която е в момента да не би да е лоша награда

Link to comment
Share on other sites

Mislite li 4e v4era6niq koncert be6e naglasen za da varnat Пламена? :wacko:
100 %. Баси долнопробната инсинуация.

Аз пък не харесвам Пламена. За мен тя е женския вариант на Денислав (захаросана и зализана претенция). Това с връщането е пълна гавра.

Link to comment
Share on other sites

Е sandman що мислиш че ако трчбваше да изберат наистина най-добрия певец в България щеше да е по-правилно да има парична награда, тази която е в момента да не би да е лоша награда
Ми 'щото за хора, които са наясно с музикалния бизнес - това не може да бъде награда. Аз ако съм певец, който сериозно мисли за кариера не бих искал да сключвам договор с компании, които ще ми казват какво да пея и как да го пея. Какво стана с Невена и "хитовия й албум" - нищо. Нищо няма и да стане - ще си я подават тук из България 3-4-те продуцентски къщи още някоя друга годинка - ще пее по кичозните партита, след 4-5 години(като и изтече договора) ще издаде модна колекция или ще отвори продуцентска къща(защото това е най-разумното, което можеш да постигнеш с популярността си) и това ще е! Ама за пеене да забрави - без договор няма ПР, нямаш екип от 15 човека и т.н. Квото стана с Мария Илиева - хвана я мениджъра й направи й програма за 2-месеца напред да няма време да пикае да отиде и тя стана известна буквално за 1 нощ, ама после загуби интерес към нея и се хвана Каффе да прави и тя замина в 9-та глуха - няма клипове, няма участия по откриване на нови железобетонни надлези или коктейл на някой мафиот, няма кой да плаща да си в ТОП10 на БГ-радио и т.н. Не, че пее по зле от както няма мениджър - просто хонорара й пада с една 0! Като стана дума за Каффе - що се разпаднаха? Ми 'щото Слави така реши! Настъпаха го по мазола Жокер медия - щото по принцип само той е човека който "има" право да прави шмекери и далаверки с простия народ и той ги насра. Плати 2-3 предавания да направят от господари на ефира, от там ги намразиха хората - вземи тея покани за участия - направо валяли! Не, че не са добри музиканти и не, че нямаше да излезе нещо свястно от тях - просто една шепа хора решават съдбата на целия шоу-бизнес в България. По принцип тези неща се случват и по целия Свят, но не на такова селско ниво! И там не те спират само защото си талантлив и можеш да вземеш хляба на някой друг.

Та да се върнем на въпроса - защо им е тая награда на "айдълите"? Подписват с Юнивърсъл - ок и после? Там ти замазват очите - карат те малко да се чувстваш звезда, бъркат в шкафа с "хитове" вадат 3 парчета - изпяваш ги, останалото ти го правят български знайни и незнайни композитори и накрая изкарваш заветния си албум, който обаче никой не купува...що ли? След това те продават на някой български продуцент, щото не им се занимава с теб и останалото вече е ясно. Ако съвсем случайно се окажеш изрод - пееш, танцуваш, изглеждаш и свириш на нещо брутално и на всичкото отгоре си и страшно умен тогава си плюят на ръцете, казват "Ай Бакалъм" и те разпорват след това те изтискват и след това те правят звезда! Каквито са Джъстин, Кристина Агилера, Бритни Спиърс, Риана, Алиша Кийс и т.н. и т.н. Ама за сега такъв изрод в Ефир не съм виждал в България. Не че няма - просто не искат да стават известни, поради причините, които изброих.

Ако мислиш, че не съм прав - помисли пак!

Link to comment
Share on other sites

100 %. Баси долнопробната инсинуация.

Аз пък не харесвам Пламена. За мен тя е женския вариант на Денислав (захаросана и зализана претенция). Това с връщането е пълна гавра.

еее замалко да ми спестиш изказването, защото точно същото си мсиля и аз.

 

освен това ме тресе и параноята и развивам теория на конспирацията че специалнов ърнаха пламенчето ЗАЩОТО изгониха Деинславчо. Т.е. Има ЗЪЛ глобален план наградата да бъде дадена вътре в семейството им...

Link to comment
Share on other sites

Mislite li 4e v4era6niq koncert be6e naglasen za da varnat Пламена? :wacko:

На мен пък от всички най-много ми хареса пеенето на Пламена. Може да не си беше изпяла песента както трябва вчера, но все пак предишните песни ми харесваше как ги изпя. За разлика от Нора, която постоянно вика, за да си прикрие гласовите дефекти, Пламенчето има някакво покритие.

Link to comment
Share on other sites

Абе тия супер талантливи лиглиовци общо взето удари единия блъсни в другия.Гледам някъв клип от Мюзик Айдъл кадри зад сцената по време на гоненето и съобщават че малкия гомнар си тръгва и отзад оная Пламена ми църка и ми мелодраматизира "Ма тва не е реално не е реално разбирате ли " и такава си врътна гъза обидено. Точно щот не е реално стоя толкова време тоя хомсексуалист и решиха да ми правят някви измислени концерти за връщане и изгониха ония коийто въпреки всичко им правеше най-големия рейтинг

Link to comment
Share on other sites

Tой правеше най-големия рейтин ама до сега и той щеше да се е изчерпал. Нали му направиха Шоу? Искаш ли да се обзаложим колко ще продължи? Сигурно колкото онова на Боби Tурбото.

Link to comment
Share on other sites

Tой правеше най-големия рейтин ама до сега и той щеше да се е изчерпал. Нали му направиха Шоу? Искаш ли да се обзаложим колко ще продължи? Сигурно колкото онова на Боби Tурбото.

Ее то още преди началото му изрично беше упоменато че ще бъде само в 4 серии

Една много интересна темичка относно Айдъла със няколко адски добри въпросчета ... мен лично много ми хареса ...

http://lifestyle.ibox.bg/news/id_242549361

Тва което е написано тук е може би изцяло вярно и освен тва може би многто малко от хората които са писали тук и изобщо всички не са се съмнявали че всичко е абсолютна истина и няма никакви шмекерии

Link to comment
Share on other sites

В тази "темичка" пък толкова глупости са изписани, че не знам как им вярва някой. Причлича ми на написано от някой заблуден пубер фен на Ваньо.И всичко се върти около едно и също. Комуникации. Та те изкараха, че в това предаване не работят хора освен Иван и Андрей. И операторите сигурно са назаем. :) Прекалено са им пошли разсъжденията по-ясно казано. На Ваньо му дадоха шанс защото беше с готин характер и глас ( когато не се лигавеше), но като не знае кога да спре (та това го знае всяко хлапе), го кръцнаха с отрицателен вот, защото с положителен щеше да се задържи още и накрая предаването щеше да заприлича на кенеф.

Link to comment
Share on other sites

В тази "темичка" пък толкова глупости са изписани, че не знам как им вярва някой. Причлича ми на написано от някой заблуден пубер фен на Ваньо.И всичко се върти около едно и също. Комуникации. Та те изкараха, че в това предаване не работят хора освен Иван и Андрей. И операторите сигурно са назаем. :) Прекалено са им пошли разсъжденията по-ясно казано. На Ваньо му дадоха шанс защото беше с готин характер и глас ( когато не се лигавеше), но като не знае кога да спре (та това го знае всяко хлапе), го кръцнаха с отрицателен вот, защото с положителен щеше да се задържи още и накрая предаването щеше да заприлича на кенеф.

 

По-скоро всичко се въртеше от това кой е написан в кредитите накрая на предаването :)

Link to comment
Share on other sites

аз днес бях с гръб към тв-то :) и само слушах изпълненията на участниците като фон и да ви кажа най-зле ми се стори Нора .. уникално зле, защото се обърнах да вида даже кой пее така. Добро впечетление ми направи пеенето на деница.

Link to comment
Share on other sites

За едно ти свалям шапка - формулира изречението "най-зле МИ се стори". Това рядко го чувам или прочитам. Но от друга страна ще ти кажа: според мен - занимавай се със всичко друго, но не и с пеене или каквото и да било свързано с музика! Нора и Пламена са единсвените в това издание, които заслужават да стигнат до тук. Мога да изтъкна около 10 причини защо смятам, че Нора си изпя песента отлично, но мисля, че няма абсолютно никакъв смисъл!

Link to comment
Share on other sites

За едно ти свалям шапка - формулира изречението "най-зле МИ се стори". Това рядко го чувам или прочитам. Но от друга страна ще ти кажа: според мен - занимавай се със всичко друго, но не и с пеене или каквото и да било свързано с музика! Нора и Пламена са единсвените в това издание, които заслужават да стигнат до тук. Мога да изтъкна около 10 причини защо смятам, че Нора си изпя песента отлично, но мисля, че няма абсолютно никакъв смисъл!

Разбира се няма смисъл да изброяваш причини, защото аз от пеене не разбирам, но тва не е и важно в случая, тъй като 90% (поне) от публиката си нямаме и хал хабер от музика и определяме едно излълнение по това как ни звучи, а на всеки му звучи по-различен начин. А между другото като малък съм ходил 5 години на уроци по пияно и сега мога да свиря само "мила моя мамо" и то с 2 пръста :)

Link to comment
Share on other sites

Разбира се няма смисъл да изброяваш причини, защото аз от пеене не разбирам, но тва не е и важно в случая, тъй като 90% (поне) от публиката си нямаме и хал хабер от музика и определяме едно излълнение по това как ни звучи, а на всеки му звучи по-различен начин. А между другото като малък съм ходил 5 години на уроци по пияно и сега мога да свиря само "мила моя мамо" и то с 2 пръста :)

 

Е браво бе! пиЯно ?

 

Иначе Шанел продължава да ми харесва! Тя ми е фаворит :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...