Jump to content
BulForum.com

Мюзик айдъл


Fibaman

Recommended Posts

То шоуто си е за кофата още с направата си най-малкото, защото избираме от хората които журито е избрало т.е. избора не си е наш а техен. Там където пяха по 5 човека мисля си отидоха много по-добре пеещи от сегашните мутри. В сегашния му вид с това жури в което истинки професионалист който се е доказал за мен е само Вили Казасян който от своя страна не си отваря устата си е мъртво родено. Иван сигурно може да пее случайни хора в консерватория с оперно пеене и с висок успех без талант едва ли има от друга страна си беше пълно леке което в случая с това шоу боза си е +. Единсвеното интересно беше гаврата с бозицата която си и оправдана де все пак такъв боклук е трудно да бъде създаден а да бъде подиграван е... логично. Няма значение едва ли има някакъв шанс да мине по рейтинг "Пей с мен" вече, ще им падне рейтинга ще видят от каде изгрява слънцето... от друга страна е много тъжно, че трябва да търпят ежедневна подигравка за единия рейтинг.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 709
  • Created
  • Last Reply
Ее кво значи че са очаквали да не дойде на концерта.Според мен те не могат да го предусетят тва щот просто е нелогично колкото и простак да си и да се лигавиш да не дойдеш и на самият концерт,а пък иначе от много много хора чувам "ми тва е наглсеноо ,те нарочно не са го пуснали да излезне ала бала"
Знаеш ли колко е неустойката по договора, който сключват с всеки, чиято мутра са дали по телевизора? Ако те не са му разрешили да не се появи, ще плаща за ефирното време, което е пропилял - всеки може да провери колко струва 30 секундна реклама в прайм тайма! Ако наистина си мислите, че някой си си прави каквото си иска в най-гледаното време и продукцията няма пълното право да го изгони поради неспазване на правилата по договора - слушкайте чичо ви Иван и чичо ви Андрей те ще ви обяснат, че няма нищо нагласено.

Телевизията е най-голямата илюзия, която може да съществува и ако я гледате с цел тотална информация, а не шоу - много съжалявам, но дядо Коледа не съществува! Имам контакти с хора, които са забъркани доста в телевизията и те са ми казвали такива неща, че съм се пулил като дребна йордечка в поцинкована кофа с часове. И понеже сега със сигурност някой ще скокне да ми обяснява как стоят нещата и че говоря глупости, ще добавя - повече в безмислени спорове във форума няма се замесвам! Живейте си живота, гледайте шареното bTV и се радвайте, че всичко ви е ясно!

 

Между другото изгонването на Иван наистина ме очуди, мислех си, че хората ще гласуват наистина да остане, но явно моралистите са надделяли над псевдобунтарите. :)

 

Иван е най-големияаааа! Жалко, че така и не успяхме да го чуем как пее!

Link to comment
Share on other sites

Знаеш ли колко е неустойката по договора, който сключват с всеки, чиято мутра са дали по телевизора? Ако те не са му разрешили да не се появи, ще плаща за ефирното време, което е пропилял - всеки може да провери колко струва 30 секундна реклама в прайм тайма! Ако наистина си мислите, че някой си си прави каквото си иска в най-гледаното време и продукцията няма пълното право да го изгони поради неспазване на правилата по договора - слушкайте чичо ви Иван и чичо ви Андрей те ще ви обяснат, че няма нищо нагласено.

Телевизията е най-голямата илюзия, която може да съществува и ако я гледате с цел тотална информация, а не шоу - много съжалявам, но дядо Коледа не съществува! Имам контакти с хора, които са забъркани доста в телевизията и те са ми казвали такива неща, че съм се пулил като дребна йордечка в поцинкована кофа с часове. И понеже сега със сигурност някой ще скокне да ми обяснява как стоят нещата и че говоря глупости, ще добавя - повече в безмислени спорове във форума няма се замесвам! Живейте си живота, гледайте шареното bTV и се радвайте, че всичко ви е ясно!

 

Между другото изгонването на Иван наистина ме очуди, мислех си, че хората ще гласуват наистина да остане, но явно моралистите са надделяли над псевдобунтарите. :)

 

Иван е най-големияаааа! Жалко, че така и не успяхме да го чуем как пее!

Прав си! НО според мен хората са гласували да остане, а всички в това предаване просто искаха той да се махне.И така от много лиготия се пропиля един талант...

Link to comment
Share on other sites

"адски..." поставя нотка на съмнение за използващия го.Аз не съм фен на предаването, просто се гледа от хората около мен ами какво да ви кажа гледайте "Човек от луната" за живота и кариерата на Анди Кауфман иначе няма да разберете.

Link to comment
Share on other sites

Иван е най-големияаааа! Жалко, че така и не успяхме да го чуем как пее!

 

 

"адски..." поставя нотка на съмнение за използващия го.Аз не съм фен на предаването, просто се гледа от хората около мен ами какво да ви кажа гледайте "Човек от луната" за живота и кариерата на Анди Кауфман иначе няма да разберете.

 

Само дето Анди Кауфман се държи така само на сцена и то не използвайки собственото си "аз", а фективно такова. Иван се държеше като психично болен постоянно.

 

Мен лично супер много ме дразнеше. Бях готов да ида до София на някой от лайвовете и да го псувам от втория ред. То бива бива простащина, но той е просто неописуем. Най-големия бил. Самопровъзгласил се нашето момче за най-големия. Ако стане известен, след 3 години ще е алкохолик. Той не е умен, за да го сравнявате с Анди Кауфман. Той е просто селяндур. При това от класа.

 

Акъла ми не проумява, как може да има хора, които да го харесват и да му симпатизират.

Link to comment
Share on other sites

Аз не симпатизирам на държането му, а на концепцията му, а щом дори продуцентите го оставиха да си вее байряка... И да - съгласен съм, че не беше толкова умен. Ако беще тази вечер щеше да пее брутално и щеше да събуди още повече интерес.

 

И друго - през цялото предаване търсят под вола теле и се опитавт да направят шоу от всичко - връзката на ония малкия с онази, после на "метъла" с неговата(между другото са от моя университет и двамата, но съм виждал само нея). "Скандалът" между Пънки и Преслава и т.н. А когато шоуто(не казвам, че е забавно, смешно и т.н.) им се размотава под носа - всички уж недоволничат и Изкараха иван по-черен от дявола.

 

Истината вече я казах каква е според мен, но пак ще обобщя - Иван и Андрей си намериха циркаджия, който да им вдига рейтинга и да провокира хората да пращат СМС-и, а той няма нищо против да играе ролята на такъв, а и е близка до неговата същност. Пак казвам - ако Иван правеше всичко на своя глава - щяха да го изгонят точно след 1-вата му проява. Все едно вие да сте работодател на 100 души и фирмата да произвежда продукт за потребностите на 1/3-та от населението на България. Обаче един от 100-те работника постоянно се опитва да влуши качеството на продукта. В тази ситуация какво ще направите: а) Ще го предупредите и ако не си вземе поука ще го изгоните; б) Ще питате клиентите на фирмата да уволните ли господин Х или да го оставите да продължава да влушава качеството на продукта

Link to comment
Share on other sites

Идол-а Иван в 8:36 беше в Тази Сутрин и за 15 минути изпи една чаша Уиски. Явно се оказах прав за алкохолизма. И без алкохол, той си беше просто клоун, а не беше дразнещ клоун. Преди да приполови чашата, оставяше хората да се доизказват. Явно момчето със "стратегията" през цялото време е било пияно. Ами аз мога да ви гарантирам, че ако се подберат от където и да е, било то и този форум, 20 човека с различно пиянство, ще стане по-интересно от Иван, който така и не го видя никой дали аджеба може или не може да пее.

 

Даже вече имам и име за предаването. Who wants to be a drunk guy?

Супер веселба ще е.

Link to comment
Share on other sites

..Само дето Анди Кауфман се държи така само на сцена и то не използвайки собственото си "аз", а фективно такова. Иван се държеше като психично болен постоянно...
Ami eto - rolq na psihi4no bolen, ne negovoto "az". A i vse pak ne go poznava6 i ne znae6 kak se darji v istinskiq jivot - vijdal si go samo na scenata. :) T.e. ne vijdam razlika v tova otno6enie mejdu nego i Andy.

Az kazah ve4e - ako be6e po-umen(a toi izob6to ne e glupav - do kolkoto razbrah na "Tova go znae vsqko hlape" e stignal nai-napred. Ne 4e ne moje i tova da e butaforiq de..) 6te6e da si izigrae po-dobre kartite, a toi se provali spored men.

Ako se zapi6a s kamera kak izpivam 2 litra vodka na eks i ti go pratq klip4eto, 6te povqrva6 li 4e e istina? Ti ako si izpalnitelen direktor ili producent v televiziqta 6te pozvoli6 li(osven ako ne ti e tova celta) nqkoi da pie v efir v 8 sutrinta? I ako e 4ak takav alkoholik, misli6 li 4e 1 4a6a uiski 6te povliqe na sastoianieto ili povedenieto mu? Imam dosta opit s alkohola predi da spra da piq i trqbva da ti kaja, 4e v perioda, v koito praveh po edna butilka, vliqnieto na alkohola po4va6e da se use6ta na 3-tata 4a6ka. Sega na 2-rata bira :D

Link to comment
Share on other sites

"адски..." поставя нотка на съмнение за използващия го.Аз не съм фен на предаването, просто се гледа от хората около мен ами какво да ви кажа гледайте "Човек от луната" за живота и кариерата на Анди Кауфман иначе няма да разберете.

 

Гледал съм го и какво !? Не ми харесва. Не ми харесва тази роля на Джим Кери. Бях адски надъхан за филма но останах тотално разочарован. Да не се отплесваме от темата. Просто Иван първите 2874 пъти беше интересен...

 

и отново използвам АДСКИ! :)

Link to comment
Share on other sites

Бях готов да ида до София на някой от лайвовете и да го псувам от втория ред.

 

евала :lol:

от такива като теб подобни "надути" шоу програми печелят ;)

Link to comment
Share on other sites

Ami eto - rolq na psihi4no bolen, ne negovoto "az". A i vse pak ne go poznava6 i ne znae6 kak se darji v istinskiq jivot - vijdal si go samo na scenata. :) T.e. ne vijdam razlika v tova otno6enie mejdu nego i Andy.

Az kazah ve4e - ako be6e po-umen(a toi izob6to ne e glupav - do kolkoto razbrah na "Tova go znae vsqko hlape" e stignal nai-napred. Ne 4e ne moje i tova da e butaforiq de..) 6te6e da si izigrae po-dobre kartite, a toi se provali spored men.

Ako se zapi6a s kamera kak izpivam 2 litra vodka na eks i ti go pratq klip4eto, 6te povqrva6 li 4e e istina? Ti ako si izpalnitelen direktor ili producent v televiziqta 6te pozvoli6 li(osven ako ne ti e tova celta) nqkoi da pie v efir v 8 sutrinta? I ako e 4ak takav alkoholik, misli6 li 4e 1 4a6a uiski 6te povliqe na sastoianieto ili povedenieto mu? Imam dosta opit s alkohola predi da spra da piq i trqbva da ti kaja, 4e v perioda, v koito praveh po edna butilka, vliqnieto na alkohola po4va6e da se use6ta na 3-tata 4a6ka. Sega na 2-rata bira :D

 

Не казвам, че е алкохолик, а: "Ако стане известен, след 3 години ще е алкохолик".

 

евала :lol:

от такива като теб подобни "надути" шоу програми печелят ;)

 

Не разбирам думата "Надут" използвана точно в конкретния контекст. И как по-точно щеше да спечели шоу програмата? Oт това, че силно ненавиждам един от участниците? Ми то дай всички да псуват от сцената, да обиждат зрителите и после да казват, че за тях го правят. Шоу, а? Супер шоу даже. Кеф от всякъде. Някъв псува и се държи неадекватно. Върха!

Link to comment
Share on other sites

Браво браво, много добре се получи даже. Изгониха олигофрена, сега трябва да е наред тоя лигавия маминия фИешън Денислав (толкова е зле,че няма накъде ама нали трябва да е цветно предаването) та да останат наистина хора, които могат да пеят.

Link to comment
Share on other sites

Ако в това шоу някой можеше да пее тойбтя вече не е между участниците - гледай само бездарници останаха първия сезон поне имаше 2-3 добри попадения сега един няма който да пее както трябва - едната пее горе долу добре но с говорен дефект едната кряска само другата звили 3-тата... сами видяхте как изпя No one... без коментар. Кой друг напудрения фешън тип... метъла дето сичко на метъл кара за да направи финалния си номер да се изреве метълиски да му видят насрания г*з метълски ако някой не е видял или Стоян гологлавия педер*ас.Айде да не ги изброявам всички кой от тях е талант, че аз не виждам? Те една чалгия с 3 реда текст не могат да оправят после чалгата била посредствена музика, а чалга певиците музикални инвалиди, като е толкова лесно едно добро изпълнение не чух, да не говорим да Мтв концерата те беквокалистките изтяха половината песни за мен да им дават наградите на тях и да свършва тая пародия.

Link to comment
Share on other sites

Колкто и невъздържан прост вулгарен и дразнещ да е бил Иван, според тва което дочувам от тук от там доста хора са му са се радвали един вид и ако може да се каже дори са гледали шоуто заради него и ся се чува тук там-ся няма за кво да гледаме с него беше по - интересно т.н. ,което ме навежда на мисълта че наистина доста хора са го харесвали като в тази бройка не включвам "тъпите пубери" и той наистина е вдигал в няква степен рейтинга на предавенто, който може и да спадне

Link to comment
Share on other sites

Не ви ли напомня същата сценка както с Найден от БигБрадър 1 ?

 

След като го изгониха това предаване стана като едно от всичките. Преди това си викаш - я да го гледам днес да видим к'во ще направи пак идиота - сеир, различно, не клиширано, а след като го изгониха си викаш - ами сега к'во да гледам, то едно и също само....

 

Същото мога да ви кажа в момента за МИдол - стана едно предаване като всички останали както може да се каже "това е просто предаване", влезна в общоприетите норми "как трябва да бъде" и всичко което не се вписваше в картинката вече го няма. Не съм голям фен на Иван - по-скоро ми харесваше факта, че той правеше това, което НЕ ОЧАКВАМ да гледам по телевизията (МИдол)- и точно това ми харесваше. От тук нататък всичко е ясно - и безинтересно

 

... просто поредното предаване ...

 

П.С. Че до сега мюзикаидол си пълнеха 30% от всяко предаване с темата Иван, може да ви говори достатъчно. Финалиста няма да има 1/3 от времето, което бе отделено за "най-големия" :)

Link to comment
Share on other sites

Найден беше просто простак. Иван беше арогантен простак, който дразнеше. Колкото и да съм пускал предаването, за да видя дали ще го изгонят най-накрая, той ме поставяше в едно такова не комфортно и напрегнато положение докато гледах. И съответно беше неприятно. Колко време може да ви е интересно някой да обижда останалите около него с надменното си поведение? Че той даже и хубав не беше. Самочувствие и надменност без никакво, ама никакво покритие.

Link to comment
Share on other sites

само да добовя към woox, че е пропуснал една от характеристиките - чист селяндур.

 

woox, на мен ми идваше не да ходя да го псувам, а да отида да го бошонирам и по другото око...

Link to comment
Share on other sites

Според мен едвали има мислеш човек който докато е гледал предаването в един момент сам е стигнал до извода че колкото и голям галош да е Иван все пак тва и един вид театър и първона1ално избрана стратегия. Що се отнася до неговите обиди ако сте гледали предаването в четвъртък, когато показваха всичко случило се зад сцената и след предаването тогава Фънки отиде при него и започна съвсем спокойно да му говори някви неща без да е показал че е обиден от неговите думи а е логично човек да си помисли че след думите на Иван към него той просто няма да може да го гледа и му казва аз мислех че ще изкараж имидж на Роби Ъилямс което пказва че всеки един от екипа се е осетил много много отдавна за кво став въпрос и кво иска да направи той и до някъде са му дали карт бланш занякои негови прояви

Link to comment
Share on other sites

Абе не знам ама на w00x аватара просто ме разццепи! Точка и запетая, но с териториялно превъзходство на точката! :D

Дали може да пее Иван - да си първи по успех на прием в Консерваторията специалност оперно пеене...чакайте да помисля...мисля, че мооооже и да може да изкара "Чушки и домати, който не яде" що годе вярно. Но не съм сигурен де ;)

И един съвет от мен - гледайте "Това го знае всяко хлапе", когато той участва. Там Иван показва колко е прост селянин!

Link to comment
Share on other sites

И един съвет от мен - гледайте "Това го знае всяко хлапе", когато той участва. Там Иван показва колко е прост селянин!

Играл ли е вече? Искам линк, искам линк.... :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...