Jump to content
BulForum.com

Мюзик айдъл


Fibaman

Recommended Posts

...................Дишане му е майката на пеенето, да знаете.

Някак си ми е близка идеята за манипулирани вотове, за да се стигне до точно този резултат.

 

Много си прав.Невена на повечето песни се задъхваше като асматик когато си поемаше въздух.Може всякак си да пее ама за мен това е дразнещо. :sick

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 709
  • Created
  • Last Reply

Ами като пее по 100м. фрази как няма да се задъхва? Освен това не е учила пеене, за разлика от Теодор, и не е на 26, а на 20. Оказва си влияние.

Link to comment
Share on other sites

На крива ракета космоса и пречи....Как в оригинал певиците не се задъхват на фразите а Невена се задъхва като асматик защото и били дълги.Като неможе да пее наистина ще и са дълги.

Link to comment
Share on other sites

На крива ракета космоса и пречи....Как в оригинал певиците не се задъхват на фразите а Невена се задъхва като асматик защото и били дълги.Като неможе да пее наистина ще и са дълги.

Правиш ли разлика между пеене на живо и пеене в студио където минава обработка?

 

Midex може най - компетентно да се изкаже по темата ;).

Link to comment
Share on other sites

Е, аз не мога да се изкажа компетентно, но за мен Невена заслужаваше да спечели повече от Теодор. Смятам, че е по-талантлива. А с долуцитираното мнение съм напълно съгласен ( без пунктуацията) :laughing:

Що винаги търсите нещо наредено? Това е отвратителна част от българския манталитет.

При изпълнението на Queen Невена беше с класи над Теодор./по този въпрос съм съгласен да споря единствено с някоя дебела глава от Консерваторията/. И двамата имаха грешки , но все единият е по-добър. На него му играе кофти номер гласът , защото просто не е подходящ за определени песни. Може да ги изпее вярно, но това не значи, че звучи добре ;) А в случая тя е жена , което идва нанагорно като пееш вместо Фреди.

+ Невена има много по-добри гласови данни от Теодор.

+ жена е , което в музикалния бизнес продава повече / а и не само в него/.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

тъй като не намерих др тема питам тука.Някой може ли да ми даде линк или да каже къде мога да гледам повторение на днешния (03.03.08) мюзик айдъл?!

Link to comment
Share on other sites

тъй като не намерих др тема питам тука.Някой може ли да ми даде линк или да каже къде мога да гледам повторение на днешния (03.03.08) мюзик айдъл?!

http://arenabg.com/details.php?id=e6018784...051cb79b2a06807 :)

Link to comment
Share on other sites

Кен лиииии... будибуди будачюю... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Просто не е истина кви идиоти има и с къв акъл се явяватмислейки се че могат да направат нещо иначе тва с хелия му се смях супер много както и на ония "клоуна " Иван Ангелов :D

Link to comment
Share on other sites

Не намирам нищо смешно в начина по който се отнесоха с това момиче.Дори и на следващия етап.Беше изкл. неприятно как се опитваха да я злепоставят.Не казвам, че и тя не е виновна с идеята си да се явава там, но все пак.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
ТОМАТА РАЗЦЕПИ ХАВАТА, МАЙНА!

Честно, не съм се кефил така отдавна!

 

И аз съм за него!Супер пич!

Link to comment
Share on other sites

Аз ще се изкажа за Иван.

Преди ми беше интересен с глупостите си ама вече почва да ме нервира. До сега 1 песен не е изпял както трябва, без да се прави на интересен, без да говори глупости и да се прави на маймуна. Ок, прави шоу нали е "най-големия" ама да изпее нещо както трябва. На кастингите не помня какво пя, че журито го пусна ама...

Link to comment
Share on other sites

Най-добре от жените пее Пламена. От мъжете Ивайло и Ясен, също и Тома, ама той е много тъп (вероятно заради това, че е от Пазарджик.). Това от музикална гледна точка.

Дебелите хора ще се кефят на тая дебелата, която пее г/д добре, ама....е ужасно дебела.

Тоя Иван е супер олигофрен, на живо още по-голям(знам, че е изненада и повечето си мислят, че на живо не може да е по-тъп....е МОЖЕ!)

Тая Нора има различен глас...2те мръсници от Пловдив доказват, че Пловдив е града с най-яките жени.

Малката туркиня е прекалено инфантилна и пее фалшиво засега, въпреки, че има данни.

Денислав е от Перник, повече какво да се каже за него? И ако не ходеше с Пламена щях да си мисля, че има всъзка с другия педал...забравих му името.Онзи геят.

Ако съм пропуснал някой, ще ъпдейтна. Ай.

Link to comment
Share on other sites

На мен пък не ми хареса Нора. Всъщност Казасян го каза точно: стана надвикване. По едно време изобщо не чувах групата, само яките крясъци на гърдестото момè. В началото на парчето нямаше плътност в ниския диапазон, ама после компенсира с лихвите :laughing: .

Link to comment
Share on other sites

На мен ми става супер байгън от тия двамата Пламена и Денислав бла бла бла много са лигави чак дразнат

Link to comment
Share on other sites

...2те мръсници от Пловдив...
Нали се сещаш, че не е приятно за някоя твоя позната да чуеш или прочетеш, че е мръсница? :) С Мария сме били колеги в 1 заведение - не ми изглежда като да е мръсница.
На мен пък не ми хареса Нора. Всъщност Казасян го каза точно: стана надвикване. По едно време изобщо не чувах групата, само яките крясъци на гърдестото момè. В началото на парчето нямаше плътност в ниския диапазон, ама после компенсира с лихвите :laughing: .
Като озвучителя(тон-режисьора) не си гледа работата... През цялото време имаше проблеми със звука и не само на този концерт. Друго си е Тони Хадат да барне оттук-оттам, както на 1-вия Мюзик Айдъл, ама...

За да се изпълняват тонове от ниския регистър (диапазон е друго), особено ако песента не ти е в конфортната тоналност, или(както в случая) изисква голям диапазон, се искат години тренировки по правилно дишане. И по-трудно е да се разширява диапазона на даден певец надолу, отколкото нагоре. На мен Нора ми харесва, защото има тяга и интересна орнаментика.

Link to comment
Share on other sites

Според мен трябваше Нора да си ходи миналата вечер, но... Пламенчето има доста добър глас и на надпяването беше по-добра, докато Нора повече вика от колкото да пее. А песента на Уитни Хюстън я изпълни супер. Не знам какво е това световно ниво за което я прехвалват, ама язък ако това им е разбирането за световно. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Аз снощи гледах за пръв път по случайност. То не бяха сълзи и сополи, то не бяха драми :cry. Май дори Фънки подсмръкна :lol:

Но на онова надпяване по-добре се представи Нора. Пламена има глас, но Нора има собствен стил, а импровизацията наистина скри топката на всички. Пламена честно казано малко ми напомняше на фолк-певицата Гергана :tongue . А пък песента за надпяване беше направо :sick от "безумно сложния репертоар" на Анелия, в чиито песни повече от един куплет с припева е опасно да има, щото тя не може да ги запомни и припева трябва да се повтаря минимум три пъти последователно :bgrin:

 

А щеше да изненадат всички, ако се бяха появили накрая в дует ;)

 

Абе Преслава обра точките накрая :devil

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...