Jump to content
BulForum.com

Мюзик айдъл


Fibaman

Recommended Posts

Дали има или няма манипулация не ме интересува. Невена наистина има по-богат глас от Теодор, който има само едни високи и то много рано излиза във фалцет. Невена дори Queen изпя по-добре от него.

Народната песен просто доказа до къде може да стигне Невена с висоото пеене. Не съм слушал песента от много време, но дори ми се стори, че през цялото време я пя по-високо от колкото трябваше.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 709
  • Created
  • Last Reply
Еми според мен избутаха Невена заради визията и.Някой песни и идваха прекалено високо и пак е бутаха.

 

За мен победителят е Теодор - лучезарен,ритмичен и всичко най-най.

 

По принцип (за да сме коректни) е по-слаб от невенА, но това беше ЦИРКА до момента, за да е тЯ !?!?!?

 

 

Дали има или няма манипулация не ме интересува. Невена наистина има по-богат глас от Теодор, който има само едни високи и то много рано излиза във фалцет. Невена дори Queen изпя по-добре от него.

 

За по-добрия глас - ТВЪРДО ДА !!!!!!! за по-добрия Queen - sorry - не си прав, но ..... "на вкус и цвет -татарищи НЕТ" ...... ;)

Link to comment
Share on other sites

Не е нагласено според мен. Щом и наще гласуваха за нея, предполагам е имало още много хора, които са я подкрепили.

Link to comment
Share on other sites

Невена дори Queen изпя по-добре от него.

 

А за Куин ша ма извиняваш много по зле го изпълни от Теодор.

Link to comment
Share on other sites

Що винаги търсите нещо наредено? Това е отвратителна част от българския манталитет.

 

При изпълнението на Queen Невена беше с класи над Теодор./по този въпрос съм съгласен да споря единствено с някоя дебела глава от Консерваторията/. И двамата имаха грешки , но все единият е по-добър. На него му играе кофти номер гласът , защото просто не е подходящ за определени песни. Може да ги изпее вярно , но това не значи , че звучи добре ;) А в случая тя е жена , което идва нанагорно като пееш вместо Фреди.

+ Невена има много по-добри гласови данни от Теодор.

+ жена е , което в музикалния бизнес продава повече / а и не само в него/.

 

Ако имах правото да определям кой ще е част от шоуто нещата щяха да са коренно различни ...но нямам. И си трая. Плюс това спечели едно красиво момиче , което има наистина страхотен глас и ако по някаква случайност се инвестират много пари в нея - може да постигне страшно много.

Link to comment
Share on other sites

НЕВЕНА, НЕВЕНА, НЕВЕНА :punk :punk :punk

По-голям диапазон, по-готина и изобщо по-по-най! Страшна е! По принцип съм голям, не, голям не е точното определение за мен, по-скоро луд фен на Куин, не приемам песните на Фреди изпълнени от друг. В случай само мога да кажа, че изпълнението на Невена на The Show Must Go On беше много по-добро от това на Теодор (а като си спомня как Теодор изпя Who Wants To Live Forever ми става лошо), като изключим, че в началото мааалко обърка текста, но тя много се вълнуваше и донякъде е разбираемо, казвам донякъде, защото един изпълнител трябва да владее емоциите си и да не ги показва, но тя тепърва започва да се занимава сериозно с музика, така че съм сигурен, че ще го преодолее :D Браво на Невена и дано се представи добре в Лондон!!!

 

P.S: За пореден път Слави и екипът му доказаха, че просто нямат конкуренция!!!

Link to comment
Share on other sites

Що винаги търсите нещо наредено? Това е отвратителна част от българския манталитет.

 

При изпълнението на Queen Невена беше с класи над Теодор./по този въпрос съм съгласен да споря единствено с някоя дебела глава от Консерваторията/. И двамата имаха грешки , но все единият е по-добър. На него му играе кофти номер гласът , защото просто не е подходящ за определени песни. Може да ги изпее вярно , но това не значи , че звучи добре ;) А в случая тя е жена , което идва нанагорно като пееш вместо Фреди.

+ Невена има много по-добри гласови данни от Теодор.

+ жена е , което в музикалния бизнес продава повече / а и не само в него/.

 

Ако имах правото да определям кой ще е част от шоуто нещата щяха да са коренно различни ...но нямам. И си трая. Плюс това спечели едно красиво момиче , което има наистина страхотен глас и ако по някаква случайност се инвестират много пари в нея - може да постигне страшно много.

 

Аз пък може нищо да не разбирам от музика и да съм прост железар а сори почти инжинер ама невидях какво толкова Невена беше над Теодор на Куин.Точно след прословутата реплика "The Show must go on" Невена така изпяваше последващия текст все едно е 3-то класник който е гузен за нещо и неможе да го каже.Аз лично тогава нищо неможех да разбера какво пее.

Link to comment
Share on other sites

Не си видял с какво е над него , защото не разбираш от музика :D Не бе , имаш право на мнение , прав си за себе си , но аз само с дебелите глави ще споря на тази тема. Между другото пеенето на чужд език не е никак лесно. Всички изпълнители имаха проблем с пеене на чуждоезични песни/ визирам най- вече английския , защото другите езици са ми леко мътни/. Не знам дали има човек , който се занимава с всеки един специално с пеенето на чужд език. Дори да докарат произношение ще им е трудно да вържат дишането.. и прочее. Ама свърши вече.

Link to comment
Share on other sites

Що винаги търсите нещо наредено? Това е отвратителна част от българския манталитет.

 

При изпълнението на Queen Невена беше с класи над Теодор./по този въпрос съм съгласен да споря единствено с някоя дебела глава от Консерваторията/. И двамата имаха грешки , но все единият е по-добър. На него му играе кофти номер гласът , защото просто не е подходящ за определени песни. Може да ги изпее вярно , но това не значи , че звучи добре ;) А в случая тя е жена , което идва нанагорно като пееш вместо Фреди.

+ Невена има много по-добри гласови данни от Теодор.

+ жена е , което в музикалния бизнес продава повече / а и не само в него/.

 

Ако имах правото да определям кой ще е част от шоуто нещата щяха да са коренно различни ...но нямам. И си трая. Плюс това спечели едно красиво момиче , което има наистина страхотен глас и ако по някаква случайност се инвестират много пари в нея - може да постигне страшно много.

 

Виж, никой не търси нищо "нередно" ;) :rolleyes:

 

Ставаше въпрос за това, че пича го "отнесе" заради невенчетО.

 

Ставаше въпрос как "по волята" на зрителите се шкартираха конкурентите, които можеха да "застрашат" любимката"

 

Ако требе да съм безкрайно откровен (не ангажирам НИКОГО с мнението си) първите 2 песни бяха на Теодор, "Queen" беша на невенА

 

Лошото е, че ако се проследи цялата пародия, ... имаше си точна постановка, кога, и кого да махнем, за да стане това, което """"""" трябва """"""" ...............................................трагедия.

 

Дано на ВАС всички млади и приятни хора в БГ да не ВИ се налага да ставате "съУчАсТнИцИ" в простотиите , които винаги са се случвали в "Моя страна, Моя БЪЛГАРИЯ...."

 

Както току що каза Тео: "прото нямаме шанс......."

 

Ще го разберете рано или късно, гадното е, че ще боли !!!.......................

 

ЩАСТИЕ НА ВСИЧКИ ЖЕЛАЯ ОТ СЪРЦЕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Незнам дали ви направи впечатление кога се изказваше журито кога се изказа Евгени Димитров(който даже не го и оставиха да си каже каквото има)?Нима на Слави псевдонима е "Мастрото" или на тази трактористка Глория?Имам предвид че линиите трябваше да са затворени вече а журито да си говори каквото си иска да не влияе на зрителския вот.Пък и много по авторитетно щеше да си говори Егени защото на всеки му е ясно че той е по-музикален от цялото жури взето заедно.

Link to comment
Share on other sites

Доволен съм от финала.Теодор бе по-атрактивен,през голяма та част от конкурса бях за него,ноо Невена просто пее по-добре...Тя губи основно в сценичното поведение(нормално,млада и неопитна)Той пее страхотно само определен тип песни,тя-почти всички...Като цяло не очаквах толкова голяма разлика в резултата :)

Link to comment
Share on other sites

Незнам дали ви направи впечатление кога се изказваше журито кога се изказа Евгени Димитров(който даже не го и оставиха да си каже каквото има)?Нима на Слави псевдонима е "Мастрото" или на тази трактористка Глория?Имам предвид че линиите трябваше да са затворени вече а журито да си говори каквото си иска да не влияе на зрителския вот.Пък и много по авторитетно щеше да си говори Егени защото на всеки му е ясно че той е по-музикален от цялото жури взето заедно.

 

Баце, надали за 3 минути процентите може да се променят толкова драстично до 65:35. Ако помниш минали път като изгониха Преслава, Теодор и Преслава имаха общо около 50%, а другите 50 бяха за Невена ;)

Link to comment
Share on other sites

Няма никаква манипулация бе.Невена си беше най-готина от всички.Какво ми говорите че всичко било заради визията и.Ами все пак момчето е красиво както казва Глория има добър стайлинг а в съвременната музика това е 50% от успеха.Теодор си е пич отвякъде още повече че ми е адаш,но мойто мнение е че Невена заслужено спечели.Много съм доволен от целия MUSIC IDOL!Слави и екипа му за пореден път доказаха че нямат никаква конкуренция на пук на всякакви БИГ БРАДЪРОВЦИ и тем подобни.

Link to comment
Share on other sites

К'ва Невена, к'ви пет лева, бе!

 

Безусловно пее много добре, ама много интересно щеше да е да застане до Красимира. Сега си пускам общото изпълнение на We are the world, и Краси направо ги издухва бе! Донякъде Преслава е в състояние да я конкурира, но...

Колкото до Теодор - шапка му свалям на пича - страхотен контрол и комплексно представяне на сцена. Много е работил върху гласа си и много добре знае как да го използва. По мое мнение той няма рязко изразен индивидуален тембър, но перфектно го компенсира с възможностите на гласа си и умението му да диша и да оформя звука. Дишане му е майката на пеенето, да знаете.

Някак си ми е близка идеята за манипулирани вотове, за да се стигне до точно този резултат.

Link to comment
Share on other sites

Преди няколко седмици четох в един вестник, че най-вероятно (даже сигурно) Невена ще спечели. Кво да мисля сега?

Link to comment
Share on other sites

На миналата страница, както и на тази аз казах, че Невена ще спечели. А сега какво да си мислиш,а?:)

Link to comment
Share on other sites

Доволен съм!!!

В Теодор не ми харесват някои неща - тембъра му, на някои песни изпя няколко фалшиви тона, а за тези които мислят, че на Куин песента я изпя по-добре от Невена, ще кажа, че песента е в си, атой я изпя в сол (2 тона по-ниско), докато Невена си я изпя в оригиналната тоналност. Но пък уважавам това, че винаги се е държал като пич и има обедително присъствие на сцена.

Невена е просто супер универсална певица - от арии, през поп, та на родопски песни...

Link to comment
Share on other sites

определено съм доволен, че вчера спечели невена. тя беше по-состойният победител, както се е изказал колегата над мен тео има доста странен тембър, а и честно казано стигна до финалите благодарение на журито. моите фаворите бяха пламен пътов и преслава, ама тая невена като се съблече 2 пъти и айде :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Няколко пъти ловнах Теодор (слушайки между другото) да изкривява до неузнаваемост песента на Queen. А и какъв текст вкарваше - блях :blink:

 

Няма ли да коментирате вота? Чудя се от къде по дяволите някои хора знаят какъв ще е избора на зрителите толкова дни преди финала. По принцип не вярвам толкова в машинации - ББрадър, Мюзик Айдъл, Размисли и страсти с Ю.Вучков...

Link to comment
Share on other sites

Не съм гледал тия циркове но се надявам тази Невена да последва примера на другите "звезди" от Стар Академи и да направи фотосесия за Плейбой :woot да се съблече пък тогава ще видим става ли за звезда :D

Link to comment
Share on other sites

Чудя се от къде по дяволите някои хора знаят какъв ще е избора на зрителите толкова дни преди финала.
Аз знаех какъв ще е избора на зрителите още на кастинга! Като я чух как пее Данюва мама и после се обедих като я чух на концертите! И какво сега? Да не би и аз да имам пръст в това. Всичките 11 без Румен Нехризов бяха много добри, дори 4-римата най-добри според мен бяха Невена, Преслава, Красимира и Валентина, но Красимира също има доста специфичен тембър, много тяга, голяма плътност, но не е универсална, Преслава и Валентина са адски добри, но просто Невена показа с пъти повече!
Link to comment
Share on other sites

Абе незнам аз кой пее по-хубаво обаче Невенаааа :love .Много е готина и много повече ми харесва как пее от Тедо :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...