Jump to content
BulForum.com

Мюзик айдъл


Fibaman

Recommended Posts

Хм,тази вечер се очаква предаването да е интересно. Доколкото разбрах тази вечер ще покажат "най-веселата" част дотук. Всъщност като се замисля най-интересно ми беше в началото,на първите кастинги.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 709
  • Created
  • Last Reply
Всъщност като се замисля най-интересно ми беше в началото,на първите кастинги.

:thumbs-up: Дам! Куцо и сакато тръгнало да пее, нормални и ненормални... там е шоуто! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Това, че форматът е лишен от всякакъв смисъл са пълни глупости! Според вас да се дава шанс на талантливи деца да покажат възможностите си пред цяла България е лишено от смисъл? За това колко е компетентно журито най-малко вие имате право да съдите. А относно прехваления Ники - в този кастинг се търсят хора с много добри музикални заложби, а не гъзарчета, които пеят що годе вярно. Естествено, възможно е да има отпаднали, които имат по-големи заложби от някои финалисти, но никои не ги е спрял тези хора да се явят догодина.

 

Много ме е яд, че Валентина отпадна! Беше една от най-добрите! Нямаше слаб концерт и не съм чул журито да каже нещо лошо за нея - винаги я хвалеха. Поредното доказателство, че не бива кастинга да продължи с гласуване а с жури! Хората наистина са тъпи!

Link to comment
Share on other sites

Много ме е яд, че Валентина отпадна! Беше една от най-добрите! Нямаше слаб концерт и не съм чул журито да каже нещо лошо за нея - винаги я хвалеха. Поредното доказателство, че не бива кастинга да продължи с гласуване а с жури! Хората наистина са тъпи!

Дам, и аз беснея на тази тема. Оставиха Кремена, за да отпадне Валентина. Пфу! Немога да повярвам, че някой въобще гласува за това 15-годишно телесно извращение.

Link to comment
Share on other sites

Дам, и аз беснея на тази тема. Оставиха Кремена, за да отпадне Валентина. Пфу! Немога да повярвам, че някой въобще гласува за това 15-годишно телесно извращение.

И аз бях неприятно изненадан от изгонването на Валентина. :(

Доста други можеше да си идат преди нея...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ха-ха, ама вие на сериозно го взимате това "шоу"...

Определено не го следя редовно, но докато вечерях гледах телефизия и го мернах. Пък и не виждам какво толкова му е лошото... въпрос на вкус. Ние простите гледаме прости предавания, пък някои гледат научнопопулярни филми.

Link to comment
Share on other sites

Да, ние простите гледаме предавания за простаци. Не сме от класата на Биг Брадър - за там се изисква много повече талант да участваш и съответно много по-извисени хора го гледат!

 

От моите фаворити останаха 3-ма: на 1-во място Невена, на второ - Стефан и на 3-то - Теодор. А Пламен все повече ми пада в очите!!!

 

Тя работата е ясна, че Невена ще спечели.

Link to comment
Share on other sites

И аз чакам да го качат в Арената.

Вече го има. Един фр ми каза, че са били в дуети и било интересно...

Link to comment
Share on other sites

3-те момчета просто....няма такова пеене!

Песента по принцип е страхотна и се радвам, че те успяха да я изпълнят толкова добре. Тео има уникален глас :punk

Link to comment
Share on other sites

Наистина всички се справят повече от прекрасно. Направо съм изумен как за толкова кратко време успяха да се изградят като певци. Обаче най-много ме дразни учителката. Не защото пее лошо..напротив..просто ми е антипатична. И онзи тънкия Лалчев..страшни гласове признавам ама не ме кефят. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Концертът тази вечер затвърди впечатлението ми, че Пламен Пътов е най-зле от шестимата участници. Не ми харесва нито гласът му, нито сценичното му поведение. Останалите петима мисля, че са горе-долу на едно ниво, но ми се струва, че като че ли Преслава е най-опитна и най-артистична. Особено тази вечер беше направо блестяща. Много сигурна в себе си и много секси:) Абе, удоволствие е да ги гледам и слушам тези 'идоли'.

Link to comment
Share on other sites

Концертът тази вечер затвърди впечатлението ми, че Пламен Пътов е най-зле от шестимата участници. Не ми харесва нито гласът му, нито сценичното му поведение. Останалите петима мисля, че са горе-долу на едно ниво, но ми се струва, че като че ли Преслава е най-опитна и най-артистична. Особено тази вечер беше направо блестяща. Много сигурна в себе си и много секси:) Абе, удоволствие е да ги гледам и слушам тези 'идоли'.

 

С две ръце те подкрепям в това което казваш за Пламен. Адски много ме дразни там като се опитваше да си придава някво самочувствие. А този Лалчев обаче ми бърка в червата. Всички пеят наистина обаче визуално ме дразнят Лалчев и Кремена. Иначе са страшни гласове.

Link to comment
Share on other sites

Дано Пламен си отиде този четвъртък! И мен много ме дразни! Писнами да ми се прави на звезда, а и тембъра му не ми допада изобщо! Забелязах и още нещо - никой не се справя в ниския регистър - дишане му е майката и по-точно издишане.

Link to comment
Share on other sites

Махнаха Пламен Пътов :D Грея от щастие, писна ми да печелят някви педерастчета ( или както им викат мадмите в една друга тема "метросексуални").

Най-големия смях беше, че като разбра, че той си тръгва, каза, че вота е манипулиран и ревна... :cry

Сега ако махнат и тоя Стефан и ..кеф. :)

Link to comment
Share on other sites

Махнаха Пламен Пътов :D Грея от щастие, писна ми да печелят някви педерастчета ( или както им викат мадмите в една друга тема "метросексуални").

Най-големия смях беше, че като разбра, че той си тръгва, каза, че вота е манипулиран и ревна... :cry

Сега ако махнат и тоя Стефан и ..кеф. :)

 

А да и Стефчо трябва да си тръгне. Даже мисля, че преди Пламен трябваше да си замине - има нещо много неприятно в него. Малко ми напомня Жорж от Стар Академи :laughing:

Link to comment
Share on other sites

на мен пъл пламката ми беше фаворит и много ми харесваше как пее. ама кво да се направи изгониха го :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...