Jump to content
BulForum.com

ако може сайтове на колежи/университети в Пловдив


operator

Recommended Posts

Ех да беше така както го казвате за европейския,че лесно се минава,нямаше да се претесниявам за 4-те изпита които влача :)

Вече пуснаха и 4та година в колежа няма да се налага да се записваш в ПУ.Колежа си е напълно легален.

Link to comment
Share on other sites

Ех да беше така както го казвате за европейския,че лесно се минава,нямаше да се претесниявам за 4-те изпита които влача :)

Вече пуснаха и 4та година в колежа няма да се налага да се записваш в ПУ.Колежа си е напълно легален.

 

Нека някой да ме пусна мен с 4 изпита. Там в това така наречено учебно заведение и 10 да имаш сигурно пак ще запишеш година :P

 

ЕДИТ: а защо като има 4-та година все още е колеж. Аз нещо не вдявам и за тва питам

Link to comment
Share on other sites

Нека някой да ме пусна мен с 4 изпита. Там в това така наречено учебно заведение и 10 да имаш сигурно пак ще запишеш година :P

 

ЕДИТ: а защо като има 4-та година все още е колеж. Аз нещо не вдявам и за тва питам

ми за да ти вземат парички за още 2 семестъра затва :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

w00x колежа е акредитират след завършване на специалист за 3 години продължаваш в ЮЗУ година и половина като лекциите са в сградата на КИА след това само държавният изпит е в ЮЗУ

за служебна заверка аз такова нещо несъм чувал в КИА преподавателите си дават даже и на изпита заверка няма проблем кви са тия служебни от къв зор ще плащам за тва

а за делта той не е ли в списъка на съда ????

 

Не ти разбрах нито едно от съкращенията. Служебна заверка се дава ако не си могъл да вземеш заверка редовно. Иначе естествено, че дават заверка преподавателите. То оставаше за всяка заверка да се плаща. Пък от какъв зор ли? Ами като трябва да повтаряш годината, защото не си стъпвал на лекции/упражнения, ще видиш от какъв зор...

Link to comment
Share on other sites

не мога да разбера кво ти има на теб винаги се заяждаш с мен някви комплекци ли избиваш от мен незнам немога те разбера ти си уникат кво не си разбрал на съкращенията незнаеш кво е ЮЗУ ли бе или КИА ако незнаеш просто нямам думи а колкото до служебните заверки мои човек неми се е налагало даги получавам защото успеха ми е 5.45 така че аре много да не знаеш ко ша кажеш м???

 

 

ти явно си взимал много служебни заверки че си толкова навътре в нещата

Link to comment
Share on other sites

не мога да разбера кво ти има на теб винаги се заяждаш с мен някви комплекци ли избиваш от мен незнам немога те разбера ти си уникат кво не си разбрал на съкращенията незнаеш кво е ЮЗУ ли бе или КИА ако незнаеш просто нямам думи а колкото до служебните заверки мои човек неми се е налагало даги получавам защото успеха ми е 5.45 така че аре много да не знаеш ко ша кажеш м???

 

 

ти явно си взимал много служебни заверки че си толкова навътре в нещата

споко, митак, той се заяжда с всички :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

не мога да разбера кво ти има на теб винаги се заяждаш с мен някви комплекци ли избиваш от мен незнам немога те разбера ти си уникат кво не си разбрал на съкращенията незнаеш кво е ЮЗУ ли бе или КИА ако незнаеш просто нямам думи а колкото до служебните заверки мои човек неми се е налагало даги получавам защото успеха ми е 5.45 така че аре много да не знаеш ко ша кажеш м???

ти явно си взимал много служебни заверки че си толкова навътре в нещата

 

Горкия човечец. Винаги се заяждам с него и си избивам комплексите на всичко наоколо. Избирам си по-слабите и ги почвам. Прав си напълно тук. Прости ми, че се опитах да ти обясня това - онова господин отличник. Не предполагах, че ще се обидиш толкова ако някой знае нещо, което ти не знаеш и се опита да го сподели. Незнам какво означават съкращенията и не мисля, че е нещо чак толкова специално, че чак да "нямаш думи". Успеха няма НИЩО общо със заверките. Може да си вземеш заверка служебно, защото си бил болен цял семестър и някой преподавател се опъва, примерно, но пък кой ти мисли толкова задълбочено. Аз служебни заверки не съм взимал, но това не ми пречи да съм подочул това онова. Все пак общувам с други хора. Да, правилно си прочел - ОБЩУВАМ и научавам нови работи. Ще си знам колкото си искам и колкото мога да науча. Нищо няма да ти кажа. Нямаше нужда да ми говориш грубо, както и аз не го направих. Това говори единствено за твоето възпитание.

 

П.П. по принцип не съм човек, който се хваща за правописни грешки, но не мога да се сдържа просто. Една точка да беше сложил. Едничка точка. Ако не ти работи точката, да беше сложил главна буква в началото на всяко изречение да е малко по-четливо. Не те знам какво учиш, че даже и с успех се изтъкваш, но определено не е нещо което е свързано с правописни и пунктуационни правила.

Link to comment
Share on other sites

20 лева струва служебната заверка във всеки университет. През целия период на обучение имаш право на 3. Поне в ПУ са само 3.

 

20 Лева е май само в ПУ.

"Нормалните" университети имат по 1 ( цифром и словом : една ) служебна заверка за периода на обучение, като за последният курс на обучение не би трябвало да има. Служебната заверка би трябвало да е за "оправяне" на "спешен случай" по време на обучението, не за оправдаване на записването ала ПУ ( ами нямате заверка - служебна срещу 20лв, плащате таксата и сте в играта отното ;) )

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Даите някво инфо за медицинският колеж и по специялно за помощник фармацевт.По колко часа учат на ден изпити предмети такси .

Link to comment
Share on other sites

Един приятел кандидатства там миналата година и тази пак ще опита таксата е към 140 на семестър, изпита е само по биология. Обаче ако смяташ да кандидатстваш там трябва вече да почваш да учиш защото няма време да се научат три учебника.

Link to comment
Share on other sites

@w00x, това с 3-те служебни заверки Х 20 лв. в ПУ от кога е? Защото съвсем доскоро знаех само за 1 служебна заверка за целия срок на обучение, която на всичкото отгоре трябваше да е обоснована с "разумни" мотиви и лично одобрена от ректора... ;)

Link to comment
Share on other sites

@w00x, това с 3-те служебни заверки Х 20 лв. в ПУ от кога е? Защото съвсем доскоро знаех само за 1 служебна заверка за целия срок на обучение, която на всичкото отгоре трябваше да е обоснована с "разумни" мотиви и лично одобрена от ректора... ;)

 

Ами аз го знам от преди 1 година. Незнам от кога е :)

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам с какъв изпит се кандидатства в Американския колеж в Благоевград и гледат ли там дипломата за средно образование?

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам с какъв изпит се кандидатства в Американския колеж в Благоевград и гледат ли там дипломата за средно образование?

 

AU Bg

 

Приемния изпит е SAT. Другата информация можеш да я видиш на сайта който съм дал.

Link to comment
Share on other sites

а какво ще кажете за ВУЗК (Земеделски Колеж) ..?

ти да учиш ли искаш пич или да хвърляш някаде пари, на тоя дето духа

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...