Jump to content
BulForum.com

Петиция


benita_

Recommended Posts

Не мога да повярвам какви злобни, гадни и коравосърдечни хора има!Говорите "ако ме нападне куче, ако ме ухапе куче" ама нападало ли ви е въобще? Факт е, че нещастните помияри изчезват, така че споко със злобата че вие почвате да приличате на зверове!

Като толкова сте загрижени за шибаната си сигурност подпишете една петиция да се израдят пещи до затворите например-вместо да ги храним да ги изгорим направо-така ще намалеят престъпленията!В болниците могат да слагат смъртонсна инжекцийка на по-безнадеждните-така няма да ви заразят с нещо!Можем да почнем да горим на клада всеки агресивен ученик та да не ви нападне-няма да има агресия при децата!В този ред на мисли за се чувствате по-сигурни защо направо не изгорите целите цигански махали-циганите носят болести и нападат досущ като омразните ви кучета!И най-накрая като изтребите всичко може да почнете да се трепете помежду си ЗА ПО-ГОЛЯМА СИГУРНОСТ!!!

НИКОЙ НЕ ВИ КАЗВА ДА ОСТАВЯТЕ ОПАСНИТЕ ЧЕТИРИКРАКИ ДА СЕ ДВИЖАТ НА ГЛУТНИЦИ И ДА НАПАДАТ ХОРАТА-ПРОСТО КАТО ЩЕ ГИ УБИВАМЕ ПОНЕ ДА Е ПО ХУМАНЕН НАЧИН МАМКА МУ!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

до всички родители-мили родители,научете лигавите си деца,че кучетата,и особено уличните

а/не трябва да се удрят или дразнят нарочно

б/не трябва да се галят без разрешение на стопанина.

 

в много от случаите на нахапани деца,самите хлапета са си виновни.

не може детето ти да ходи да бие кучетата в парка с пръчка,да им крещи и да ги дразни,и кучето да си седи спокойно.ами дори и разни питбули и прочее бойни кучета,които имат висог праг на болка и голяма търпимост към дразнители ще му писне по някое време някво лигаво хлапе да го рита,не мислите ли?

 

иначе петицията подкрепям.както флъфи писа по-горе-идеята е да се убиват кучетата по по-хуманен начин,а не да се спре екстерменирането им.

Link to comment
Share on other sites

Всички "хуманисти" да си приберат по един бездомен помияр у дома си. Тъй като броя на хуманистите тук определено надвишава броя на бездомните гадини, спасяването им не би трябвало да е проблем, даже и петиция няма да е нужна.

 

benita_ явно Биджит Бардо вече са и много годинките, гледам подраства бодра смяна :D

Link to comment
Share on other sites

до всички родители-мили родители,научете лигавите си деца,че кучетата,и особено уличните

а/не трябва да се удрят или дразнят нарочно

б/не трябва да се галят без разрешение на стопанина.

 

в много от случаите на нахапани деца,самите хлапета са си виновни.

не може детето ти да ходи да бие кучетата в парка с пръчка,да им крещи и да ги дразни,и кучето да си седи спокойно.ами дори и разни питбули и прочее бойни кучета,които имат висог праг на болка и голяма търпимост към дразнители ще му писне по някое време някво лигаво хлапе да го рита,не мислите ли?

 

иначе петицията подкрепям.както флъфи писа по-горе-идеята е да се убиват кучетата по по-хуманен начин,а не да се спре екстерменирането им.

 

Да. пичагата много добре го е написал за децата и кучетата, затова аз моето дете го уча да се страхува от кучетата. На 5 години то не може да направи разлика кога може и кога не може да се гали куче.бтв Пичага, ако ти видя кучето без каишка и намордник...(това за лигавите деца)

 

 

Хайде и аз съм на компромисен вариант. Нека го закрият, но нека и приемат малко виетнамци - да речем да ги настанят в циганските мизонети и да им намерят някаква работа по улиците. Ето ти грижа за хората. Във Варна до преди 18 години нямаше нито едно бездомно куче. Нямаше изолатори, кучкарници - нищо. Имаше само много работници в корабостроителния завод от братски Виетнам. Сега ще ми скочиш, как ще ги папкат добрите кученца? Ами ще ги папкат по същия начин както ние папкаме горките теленца и горките коледни прасенца и великденски зайчета. Да не говорим за пухкавите пиленца. А от котенцата какви хубави палта шиеха

Link to comment
Share on other sites

В место да защитавате тъпите пумияри и да ги прибирате в домовете си, по добре си вземете едно дете от някой дом за сираци! Не пропускам да стрелям по гадните котки, които ми правят цялата кола в лапи или по агресивните псета, които ме стряскат вечер..за съжаление пушката ми е въздушна и нищо не им става :angry:

Link to comment
Share on other sites

В место да защитавате тъпите пумияри и да ги прибирате в домовете си, по добре си вземете едно дете от някой дом за сираци! Не пропускам да стрелям по гадните котки, които ми правят цялата кола в лапи или по агресивните псета, които ме стряскат вечер..за съжаление пушката ми е въздушна и нищо не им става :angry:

 

Децата от домовете не са куче от изолатор!!! Него не можеш да го изхвърлиш на улицата като ти писне да се занимаваш

Link to comment
Share on other sites

Какво съчуствие търсиш от безсърдечни хора? Те са такива не само към животните, но и към околоните...

 

 

ТИ ПЪК КОЙ СИ ЧЕ ЩЕ СЪДИШ?????

Link to comment
Share on other sites

Как се лекува кучешка и котешка тении? Знаете ли? Дали е приятна гледка - малко дете с кучешка тения?

 

Бездомните кучета и котки не са диви животни за разлика от вълците.

Link to comment
Share on other sites

Zingam, ще пренебрегна горния пост (не съм "викал" между другото сори ако е грешно разбран капс'а)

 

Точно така се държат - като глутница вълци

 

Мамка му и прасе изобщо не ми се намесваше в тази тема, но ме провокираха

 

Скорпионе ти си виновен :punk

Link to comment
Share on other sites

R_a_p_t_o_R, Diction-а го нямам инсталиран, от eurodict.com го взех :Р Просто се опитвах да отвърна на язвителната забележка подобаващо :]

 

 

Съгласен съм по малко със почти всеки от писалите в темата и това е тъжното - всеки е прав за себе си.

 

И хората са прави да изпитват агресия към уличните кучета, страхувайки се за себе си и за близките си - от другата страна и кучетата са прави за себе си да се страхуват, усещайки тази агресия и самите те да реагират агресивно.

 

Дадох за пример себе си, нехапан до сега, защото аз знам, че уличните кучета се страхуват от мен, бидейки човек и знам, че се страхуват много повече. Преди време една от глутниците в студентски град реши да ме гони, докъто мирно си карах колелото и веднага първите увеличиха дистанцията на повече от един крак разстояние, след като едно му промених геометрията на носа. След което спрях и ги подгоних, стреснаха ме и провокираха агресията в мен - не можах да хвана никое от пет-шестината песа, и слава богу - нямаше да се гордея със стореното.

 

Признавам - уличните кучета са проблем, защото не всеки е живял повече от 17 години покрай кучета като мен и едва ли всеки познава до такава степен кучетата, че да различи страх, агресия, покорство, дружелюбно отношение и т.н. И това непознаване на кучешката... 'психика'... води именно до тези проблеми. Жестоко е, но тези псета, колкото и да обичам животните трябва да бъдат поне кастрирани. А хората, които си взимат куче и после го хвърлят - за тях няказанието трябва да е по-жестоко според мен... Кучето освен пазач и приятел е отговорност, която трябва добре да се премисли и трябва да се подходи много внимателно...

Link to comment
Share on other sites

@ earache & fluffy

 

Прави сте за хуманният начин,поне донякъде.Някои хора възприемат това нещо спрямо животните като действие срещу хора...Т.е. едва ли не принизяват човека до нивото на животните ;) Разни хора,разни идеали...

 

САМО ЧЕ петицията НЕ Е за хуманното избиване на кучетата,а за ЗАТВАРЯНЕ на съоражението !!! Има огромна разлика в това ;) Да пуснат една петиция за променяне метода може и да има разлика...но за закриване на кучкарника,'щото аджеба не било хуманно...

НИКОГА !

 

Браво на DrEvil - много добра идея :D Аз съм с двете ръце за нея - то се знае,че където е стъпил братски виетнамски народ няма "диви" животни :D Жалко само,че унищожават и "запасите" от котки и освен,че ще настане липса с какво да си играе човек може да възникнат и разни прекалено големи поколения от гризачи с възможност за разнасяне на разни болести...

Link to comment
Share on other sites

Някои хора възприемат това нещо спрямо животните като действие срещу хора...Т.е. едва ли не принизяват човека до нивото на животните
муахахахахахахаха някой май е спал в часовете по биология :bgrin:
Link to comment
Share on other sites

муахахахахахахаха някой май е спал в часовете по биология :bgrin:

O,повярвай ми не е спал!Спорил съм с учителката ми по биология всеки час,защото тя твърди,че човека не е животно.Те и слоновете сигурно си мислят,че не са животни. :angry:

Извинявам се за оффтопика.

 

Не ми се чете цялата тема,затова нека някой каже дадени ли са някакви безпорни аргументи,че всичко това в първия пост е вярно,защото не слагам името си под нищо без да знам вярно ли е наистина?

Лично аз не вярвам,че това е истина,а си мисля,че е единичен случай с който се спекулира.

Иначе съм слушал и доста истории от очевидци за месокомбинатите и за отношението към животните в тях,както и за хигиената.

Link to comment
Share on other sites

O,повярвай ми не е спал!Спорил съм с учителката ми по биология всеки час,защото тя твърди,че човека не е животно.Те и слоновете сигурно си мислят,че не са животни. :angry:
Само неразбрах, какво имаш предвид и неговата учител/ка ли е дрънкал/а същите простотии?

 

 

Не ми се чете цялата тема,затова нека някой каже дадени ли са някакви безпорни аргументи,че всичко това в първия пост е вярно,защото не слагам името си под нищо без да знам вярно ли е наистина?

Лично аз не вярвам,че това е истина,а си мисля,че е единичен случай с който се спекулира.

Иначе съм слушал и доста истории от очевидци за месокомбинатите и за отношението към животните в тях,както и за хигиената.

Не ми се струва толкова невъзможно след, като съм ВИЖДАЛ, какво правят в софийските кучкарници. На такива места могат да работят само такива изверги.
Link to comment
Share on other sites

Aquila, факта, че в момента можеш да говориш и пишеш, се дължи на факта, че преди мноооого години, на една маймуна и писнало да папка банани и станала изверг. Убила живо същество и се нахранила с плътта му. Защо яденето на месо е развило тризначеския и зачатък на мозък можеш да гледаш по Дискавъри или най-добре да си го дръпнеш от колибката, с чийто аватар си се закичил (бтв от екипа им ли си? ако да - поздрави, ако не - можеш да се откичиш и то по-бързо)

За останалите ридаещи над бедните кученца: Аман от вегетарианци и защитници на животните. Само съм съгласен в едно - не трябва да се нарушава екологичното равновесие в природата, но тези кучета и котки отдавна се хранят с остатъците от трапезата на човека, а не ловят мишки плъхове и др. вредители, така, че единствено може да се разшири популацията на ровещите по кофите клошари.

Човека е на върха на пирамидата, защото е най-силния хищник

Link to comment
Share on other sites

Aquila, факта, че в момента можеш да говориш и пишеш, се дължи на факта, че преди мноооого години, на една маймуна и писнало да папка банани и станала изверг. Убила живо същество и се нахранила с плътта му. Защо яденето на месо е развило тризначеския и зачатък на мозък можеш да гледаш по Дискавъри или най-добре да си го дръпнеш от колибката, с чийто аватар си се закичил (бтв от екипа им ли си? ако да - поздрави, ако не - можеш да се откичиш и то по-бързо)
На д'рът зоолог няма да даваш акъл ;)Не ми стана ясно, кое от поста ми не сте резбрали. Присмивам се на човек, който се мисли за нещо повече от ходещо на два крака животно. КАПИШ? А затова дали ще се кича или откичвам с аватара на колибата си е лично моя работа и ако беше влизал във форума и щеше да знаеш дали съм от екипа или съм прост кибик :). А за месоядството, прочети някои книжки, ще ти препоръчам и филми да гледаш... вече си е изиграло ролята, сега само доубива тялото.

Поздрави(и по-умни)!!!

 

По темата: ще се опитам да изровя едно филмче за софийските кучкарници и ако след него още някой иска да се унищожат кучетата без да му дреме как... няма да казвам за къде е.

 

Няма да пиша повече, защото ставам много зъл в подобни теми, за справка имаше преди подобна тема.

Link to comment
Share on other sites

По темата: ще се опитам да изровя едно филмче за софийските кучкарници и ако след него още някой иска да се унищожат кучетата без да му дреме как... няма да казвам за къде е

 

Ми аз ако искаш да ти пратя едно филмче, как стари хора ровят по кофите за боклук ? За кучетата ти дреме, ама явно за някоя пенсия дето няма кво да яде не ? Айде пуснете една петиция тип " да помогнем на гладуващите пенсионери" вместо да правите щяло и нещяло за "по-хуманно" отношение към кучетата.

 

Аквила, както казах в предната страница - след като толкова те е грижа какво става с тия животинки - вземи си ги у вас и си ги гледай и никой изверг нема да ги трепе,убива и мъчи. За мен като гражданин на Пловдив ме интересува да няма помияри по улиците - а останалото държавата да си го мисли.

Link to comment
Share on other sites

Нууки отново изригваш с Къцеви мъдрости... Вярно е, съгласен съм - кучетата са виновни за бедните хора, които ровят по кофите, да не говорим и че те изяждат доста питателни отпадъци...

Като си толкова хуманен, защо не се поинтересуваш колко са благотворителните организации? Какво правиш ти по този проблем, като си толкова хуманен? Или просто използваш бедността и нещастието на тези хората за лични цели - в случая да обориш чуждата гледна точка. Повод за гордост, наистина!

Предлагам да избием всичките улични кучета и котки, да изтребим врабчетата, гаргите, гълъбите и въобще всичко, което мърда в градовете ни.

Последното нещо, което ще добавя в "най-тъпия си досегашен пост във форумите" е, малко тема за размисъл - прочетете какво са червените горски мравки за горската екосистема. И се опитайте да си представите града като такава. И съдейки по начина, по който гледате на живота - май ще е най-добре (за вас) във всички гори, които се използват за курорти да изтребим горските мравки, защото ни хапят!

Link to comment
Share on other sites

ме ми се разправя с тебе точно сега. Имах предвид, че като някой цели хуманност - ето ти пенсии дето нямат какво да ядат, ето ти семейства, които едвам се справят да си отгледат децата.Свидетел съм на много такива случки дето направо ми се е късало сърцето, само дето аз самичък не виждам какво мога да направя. И в следващия момент някой като почне да ми дрънка за хуманно отношение към бездомни кучета се ядосвам, все едно всичко сме си оправили и само това ни остава да решим. Не виждам как да го обръщам това в моя полза, след като и от космоса се вижда , че това е един от най-наболялите проблеми, пък този и онзи тръгнали да берат грижите за некви помияри.И имам предвид само помиярите, не виждам котките и пчеличките с какво застрашават околното население,както бездомните песове.

Link to comment
Share on other sites

Твърдо против тази петиция. Мен са ме гонили кучета много и знам какъв шок е . :angry: Да го има този изолатор. Тези помияри само плашат децата, пък има и някой дето веднага скачат да хапят :devil

Така че да ги омъртвяват както си искат тези кучета, все тая. Само да няма по улиците скитащи си кучета.

Link to comment
Share on other sites

Малеее.От петиция за затварянето на кучкарник,в който се изгарят така да го наречем опасни за хората бездомни кучета стигнахте до хигиената в месокомбинатите,за хуманното отношение към животните там и за еволюцията на човека :D .Отношението към животните в месокомбинатите е повече от хуманно и в по-модерните е спазено с всички европейски изисквания и животното не усеща почти нищо.Кучетата са си напст.Утре някой озлобен пес като та наръфа едно хубаво ша видим дали пак ша се опитаде да ни обедите вие тук защитниците на животните да затварят кучешкия "концлагер" и да пуснат сички песове на свобода :angry:

Link to comment
Share on other sites

Като бях малък в София едно куче (бездомно) ме подгони . Да съм бил на 6 години някъде и до преди няколко години като видех куче и гледах да заобикалям и всякакви подобни маневри . Тези , които ги защитават сигурно не са били гонени или хапани и затова си мислят , че тези животинки за безобидни .

 

Тези кучета не са се появили от нищото на улицата ... тогава защо не направим петиция "Стопани , не изхвърляйте кучетата си на улицата" ... ? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Откакто ме хапа едно улично и аз ги заобикалям отдалече. А за призива съм с теб, щото това е главната причина да има бездомни псета

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...