Jump to content
BulForum.com

Чалгарско радио вместо Гонг от 8 декември


veseo

Recommended Posts

През оная работа ми е.

 

Иначе ако трябва да избирам измежду двете злини "спорт" и "чалга" - предпочитам чалгата. тя поне върви с ракия.

 

Мъка,мъка :cry как можеш да кажеш,че спорта е злина бе човек.Аз водката мога да си е пия като гледам някой мач.Колко мъка има на този свят :excl:

Link to comment
Share on other sites

От моята гледна точка бре човек :) Не си налагам мнението, само споделям .. щото е форум :P

 

Приеми че има хора на които футбола примерно им действа като хапче за сън... както е в моя случай :)

Link to comment
Share on other sites

ем тъкмо да замести ритмото. Спортни новини има по всяко радио...

 

Както и чалга по почти всяко. С малката разлика че можеш да си запишеш песните на Малина, Къпина и още куп чалгарки, ама нещо не ми се връзва да слушам запис на стар мач :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

абе аз радио гонг така или иначе не го слушах, но много се кефя, че ще махнат радио "ритни ме" - умното радио за тъпите хора - и ще ми върнат Атлантик, радиото, което просто съм обожавал като по-малък и станцията просто не се сменяше. дано да е добро както беше преди :D

Link to comment
Share on other sites

И тва Атлантик, с какво ще е по-добро то Сити, Енджой, Витоша и още много други като тях?

по принцип по Атлантик пускаха euro dance hits от 80-те и 90-те години. Разбира се ако се запази стилът на радиото. иначе тези, които ги изреди са си бози отвсякъде и то най-вече, защото днешната музика си е пълен фалш. Друг е въпросът защо въртят по 15 песни :sick

Link to comment
Share on other sites

по принцип по Атлантик пускаха euro dance hits от 80-те и 90-те години. Разбира се ако се запази стилът на радиото. иначе тези, които ги изреди са си бози отвсякъде и то най-вече, защото днешната музика си е пълен фалш. Друг е въпросът защо въртят по 15 песни :sick

Аз имам един въпрос към теб ... Ти на колко години беше като слушаше радио Атлантик ?!?!?!?!!

Защото когато имаше Атлантик и пусках парчетата от 90-те ,това бяха хитовете на времето димек бяхме 90-те тогава ... след като минахме 2000 година атлантик естествено продължаваше да си пуска хитовете за 2000 година ... Това беше Хит станция ... А не ретро станция както ти е изкара (поне аз така го тълкувам по горе написаното..

2001 или 2002 ако не се лъжа махнаха радио Атлантик и сложиха Витоша...

И ако никой не си спомня .. Радио Атлантик И радио Ритмо го държаха едни и същи хора..

Но с течения на обстоятелствата нещо стана и Атлантика си отиде за съжеление ...

И сега до колкото виждам радио атлантик е стнаало Гадно Софийско радио....

А колкото да сменят ритмо до атлантик незнам .... ама ако го сменят този атлантик няма да е като предишният...

Обеден съм

Link to comment
Share on other sites

най-якото радио-ГОНГ :cry

Link to comment
Share on other sites

http://www.predavatel.com/bg/1/gong/epilogue.m3u

 

Томислав Русев - Къса му се сърцето на горкия... Като говори в този епилог дето го видях в друга тема.

Яд ме беше като почна на мястото на тангра, но ми беше любимото радио. Единственото, което слушах докато работя на комп'търа. Гонг беше най-голямото радио (Тангра + Спорт) Това е интересно дето го говори, не знаех, че Томи Русев озвучава последните реклами на Спрайт.

Link to comment
Share on other sites

Абе това за радио Гонг аз го знам отпреди 2 месеца някъде(братовчед ми работи в РингТВ). Не разбрахте ли, че в България никой не го ебе да създава класно радио. Само ги сменят. Особено пък тези мръсни комерси, които направо ти промиват мозъка ако ти се налага да ги слушаш по цял ден. Даже БГ радио осраха. ДА ЖИВЕЯТ ТОРЕНТИТЕ! Аз радио не слушам.

Link to comment
Share on other sites

Абе това за радио Гонг аз го знам отпреди 2 месеца някъде(братовчед ми работи в РингТВ). Не разбрахте ли, че в България никой не го ебе да създава класно радио. Само ги сменят. Особено пък тези мръсни комерси, които направо ти промиват мозъка ако ти се налага да ги слушаш по цял ден. Даже БГ радио осраха. ДА ЖИВЕЯТ ТОРЕНТИТЕ! Аз радио не слушам.

много ми е чудно какво общо имат торентите със радиото :angry1

Link to comment
Share on other sites

много ми е чудно какво общо имат торентите със радиото :angry1

трябва да покажем колко сме интелигентни...

Link to comment
Share on other sites

Ами торентите имат общо с това, че някои като мен, слушат радиото заради музиката, не заради предаванията. Имайки предвид плейлистите на радиата в България обаче, предпочитам да си сваля всичко, което ми харесва и да си пускам плейлисти на winamp. В момента имам около 9000 парчета и почти няма нещо, което да обичам и да го нямам. За това ползвам торенти, защото локала за музика е под всякаква критика.

Link to comment
Share on other sites

Ами торентите имат общо с това, че някои като мен, слушат радиото заради музиката, не заради предаванията. Имайки предвид плейлистите на радиата в България обаче, предпочитам да си сваля всичко, което ми харесва и да си пускам плейлисти на winamp. В момента имам около 9000 парчета и почти няма нещо, което да обичам и да го нямам. За това ползвам торенти, защото локала за музика е под всякаква критика.

тука говорим за спортно радио все пак

Link to comment
Share on other sites

Преди малко се прибирам и не знам дали вече е спряно радиото, но чух думите на Томислав. Може да е левскар, но който каквото иска да говори радио Гонг (е) беше много хубаво радио, което трябва да продължи! Но... парата прави играта за съжаление...

Link to comment
Share on other sites

Ми то двете са еднакви ... :)

 

Едното е .pls линк към аудиофайл, съществуващ само на хардовете им, който предполагам ще изчезне рано или късно. А аз дадох линк за директен даунлоуд ако на някой му трябва ;)

 

 

Както виждаш, моята тема е 3 дни по-стара, а колкото до съществуването на другата - не мога да направя нищо ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...