Jump to content
BulForum.com

Bulsat или ITV


CyberHill

Recommended Posts

да, но за офертата от 9,80 е упоменато, че се "закупува комплект антена и конвертор, при сключване на договор за абонамент различен от икономичен", а да си пуснеш само икономичен няма файда, щот там има 10 канала "на кръст" ... та, колко трябва да се плати за този "комплект" от антена и конвертор?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Те си влизат в тая цена и минимум трябва да плащаш по 12.80лв. Най-добрия абонамент ако не искаш HBO ти е 14.80лв. Стандарт+Премиум. Общо с монтажа ще платиш 29.90лв. Обади се на 080013800 и разпитай. Ако не на ITV 080012500 или нещо такова. Виж им в сайта и се ориентирай :)

Link to comment
Share on other sites

аз преди около 3 седмици ги гледах и се включих на булсатком .

1- 20 лв е монатажа ( итв беше 40 мисля )

2- офертата беше по-добра сключваш договор за 18 месеца и ти дават безплатно апаратурата ( докато при итв трябва ем да сключиш договор ем да го предплатиш )

3- сега тази оферта е 20 лв монтаж + 9.80 за първия месец втория месец плащаш 12.80 и гледаш пълен пакет за тртия вече незнам но си плащаш месец за месец . Отиди на ул. Победа там ще видиш на една нова кооперация на ъгъла ИТВ а като идеш на спирката ще видиш друга новак ооперация и табела булсатком отииваш гледаш харесваш подписваш :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
...сега тази оферта е 20 лв монтаж + 9.80 за първия месец втория месец плащаш 12.80 и гледаш пълен пакет...

 

Малко уточнение 9.80лв струва чинията+конвертора,такса се плаща на каквато си се пуснал ;) Промоцията е супер-снасяш 30 кинта и си абонат,чинията си е твоя,приемника си е техен(не виждам никакъв смисъл да го купувам)От вчера и аз съм им абонат та сведенията са ми по-пресни :D Който се е навил да им става абонат да действа смело,аз имам и ЕК и Булсат та мога да направя сравнение...Булсат определено са по-добре като качество...Само да намеря читав интернет доставчик около мен и ЕК е пътник ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

да ви се похваля, че вече булсат предлагат 2-та Fox-a и съм адски доволен. някъде беше питано дали чинията трябва да се почиства и да ви кажа, че в най-големия сняг картината беше перфектна :punk

Link to comment
Share on other sites

да ви се похваля, че вече булсат предлагат 2-та Fox-a и съм адски доволен. някъде беше питано дали чинията трябва да се почиства и да ви кажа, че в най-големия сняг картината беше перфектна :punk

Ех да имам твоя късмет при мен няма 2 ден сигнал :punk На коя тарифа си , че имаш двата фокса ?

Link to comment
Share on other sites

Ех да имам твоя късмет при мен няма 2 ден сигнал :punk На коя тарифа си , че имаш двата фокса ?

плащаме 14.80 къв е абонаментният план не мога да ти кажа :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ех да имам твоя късмет при мен няма 2 ден сигнал :punk На коя тарифа си , че имаш двата фокса ?

 

Да не си на ITV? Не знам Bulsat да имат Fox Life :)

Link to comment
Share on other sites

Да не си на ITV? Не знам Bulsat да имат Fox Life :)

булсат от вчера имат fox life и fox crime :punk другият вариант е от година да сме в заблуда на кой оператор сме :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

булсат от вчера имат fox life и fox crime :punk другият вариант е от година да сме в заблуда на кой оператор сме :lol: :lol:

Потвърждавам думите на Стенли. Качеството и на двата Фокса е изключително добро и аз лично съм доволен от придобивката. Вече главната причина хора за минават на ITV я няма, с което Булсат лично според мен убиха конкуренцията.

И аз имах известни притеснения относно качеството на сигнала в лошите атмосферни условия, но те се оказаха абсолютно безпочвени.

Въобще до сега съм много доволен и дано Булсат продължат в този дух. Преди време във форума им имаше тема, че щели да пускат собствен спътник до 2 години. Времето тече :)

Link to comment
Share on other sites

Кофтито е,че каквото гледаш на единия ТВ,и на другия неизбежно трябва да е същото :(

Какви са цените на един нов рисийвър за втория телевизор ориентировъчно?

 

Иначе предимствата на БУЛСАТ пред ЕК е ненужно да споменават,скоро и цените съвсем ще се изравнят,само дето едните ще имат с около 100 канала повече :)

Link to comment
Share on other sites

Кофтито е,че каквото гледаш на единия ТВ,и на другия неизбежно трябва да е същото :(

Какви са цените на един нов рисийвър за втория телевизор ориентировъчно?

Не е задължително да е същото. И аз така си мислех като теб, но после като попитах в офиса им ми обясниха как стоят нещата. Няма абсолютно никакви проблеми от това естество. За цени не мога да ти кажа, но ние плащаме по 27.40 на месец за пълния пакет програми и на двата телевизора :)

Link to comment
Share on other sites

...но ние плащаме по 27.40 на месец за пълния пакет програми и на двата телевизора :)

 

Така де :) Плащате по 21.80 за пълен пакет + 5.80 за втори приемник :) На втория приемник могат да се гледат програмите от пакета на основния приемник , нали така? А колко е еднократната такса за оборудването на втория приемник ?

Link to comment
Share on other sites

Така де :) Плащате по 21.80 за пълен пакет + 5.80 за втори приемник :) На втория приемник могат да се гледат програмите от пакета на основния приемник , нали така? А колко е еднократната такса за оборудването на втория приемник ?

 

Еднократно 48лв. за втори телевизор. Наистина вече има Fox Life. Сега интересно какво ще правят ITV... имаше един лаф за черешите :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
people, тея хора пуснаха ли Фен тв, че я гледах на сайта, а тука я нямам. Нещо да не би да трябва да настройвам :wacko:

Очаква се тия дни да се пусне ;)

Link to comment
Share on other sites

Очаква се тия дни да се пусне ;)

Дано нещо се обърка и не пуснат Фен ТВ.Иначе и аз съм на Булсат и съм много доволен.С 2 ТВ за 19.60 на месец.

Link to comment
Share on other sites

Ще я пуснат, че и СК Фолк ще пуснат :)

Очакваме HD формата. Има нов транспондер, на който вече вървят тестове. Интересно ми е кои канали ще пуснат там.

Link to comment
Share on other sites

Единия HD канал щял да бъде Евроспорт, пуснат специално за Европейското, а другия щял да бъде от типа на Филм + ;) . До колкото разбрах трябвало да се вземе и нов приемник, който щял да струва не малко кинти. Повече информация може да прочетете във форума на Булсат :)

Link to comment
Share on other sites

И аз чух за Eurosport, но за другия не разбрах. А колкото до приемника - да, ще трябва да се вземе нов за HD формат. Предполагам, че в началото ще ги продават, а после ще ги дават или безплатно или срещу символична сума, ако подпишеш срочен договор.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Да питам, тъй като може скоро да се махна от евроком - при лошо време - гръмотевици, вятър и др. има ли влошаване на качеството, прекъсване или някакви други проблеми? Благодаря! :)

Link to comment
Share on other sites

Да питам, тъй като може скоро да се махна от евроком - при лошо време - гръмотевици, вятър и др. има ли влошаване на качеството, прекъсване или някакви други проблеми? Благодаря! :)

Да, при лошо време прекъсва. Но разбирай лошо време като бурята от петък (ако тогава беше най-голямата). Като цяло гръмотевичните бури влияят най-зле, но картината прекъсва за макс 5-10мин докато отминат гръмотевицата. Сняг и дъжд не пречат, тази зима в най-големия сняг не прекъсна, разбира се, ако натрупа сняг по чинията пак е възможно да спре, но след почистване всичко е ок. И пак да кажа, че трябва да натрупа доволно сняг, ако е 2-3см не пречи :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Да, прекъсва, но както е писал колегата при много лошо време. Проблемът има решение. За 60лв. една офсетова чиния 1.10 и всичко е наред. Ако мислиш да ставаш абонат Булсатком. Тяхната чиния /60см/ може да я сложиш на 16 градуса и да гледаш и другите свободни канали, а тази 1.10 си отива на 39 градуса. При ITV слагат по-големи чинии и там прекъсването е почти изключено. Като пакет Булсат са по-добре. Единственото криво в цялата им система е малката чиния. Аз се каня да я сменя, но все не остава време :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Не знам при ИТВ как е, но при Булсат и един облък да има и започва да насича и спира. В момента няма никакъв сигнал от 15минути поне. Пълни боклуци. Това е така при абсолютно всяка "буря".

Link to comment
Share on other sites

Не знам при ИТВ как е, но при Булсат и един облък да има и започва да насича и спира. В момента няма никакъв сигнал от 15минути поне. Пълни боклуци. Това е така при абсолютно всяка "буря".

Сори, че ще те разочаровам, ама аз имам перфектна телевизия в момента. Като се проясни времето си виж нивото и силата на сигнала и ако са ниски си настрой антената. Просто е абсурдно да имаш проблеми от подобно естество и то толкова често. В най-големите бури е възможно, защото се губи сигнала изцяло. Един приятел има сателит, който е доста по-голям от тези предлагани от ITV и Булсат и при него също изчезва за по 2-3-5мин, но в най-големите летни бури, каквито имаше в началото на лятото. Другото решение е да си купиш една по-голяма чиния, но с тази от булсат не би трябвало да имаш проблеми освен в екстремно силни гръмотевични бури(то при тях всъщност квато и да имаш пак ще ти прекъсва) :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...