Jump to content
BulForum.com

Някой иска ли нещо от сащ ?


stefan

Recommended Posts

Ми той е казал че може да вземе нещо дребно от САЩ.Всеки може да си поръча каквото иска.Във всеки случай фъстъченото масло струва по малко от твоите игри или пък от видео картата.Не мисля че ще иска да купува нещо скъпо.Ми представи си ви донесе покупки за над 200-300 долара и половината от вас се откажат да ги вземат.И после за какво са му тия видео карти или пък игри.

И ти си прав за отказването. Ама аз съм готов ако stefan каже цена и че може да ги намери - да се разберем с него, ако трябва да отида при негов роднина тук - майка, баща, брат и т.н и да оставя парите. Тук съм звънял на пулсар и други разни фирми и всички ми отговориха " предлагаме само стандартните издания". С поръчка по тях не стана работата.

Link to comment
Share on other sites

. Фъстъченото масло можете да си го намерите в Сани, само където е доста гадно :)

За тфа в Сани ли става въпрос :) .Ако не донеси някой бурканец насам ще съм ти много благодарен :D

Link to comment
Share on other sites

Мен ме интересува как вървят цените на цигарите там, ако можеш да ми донесеш някой друг стек, пък дори и от безмитната да е... пак е кяр. Преди 2 седмици се прибрах от Лондон, бях в Англия 4-5 месеца, карахме на тютюн и на LM-че, че вървеше най-евтино във фермата, иначе обикновенните цигари по магазините бяха около 5 паунда (който не знае - 15лв.)

Link to comment
Share on other sites

Ще има ли колетчета от САЩ или инициативата се отменя? Да знам как да си планирам разходите за месеца - дали да оставям пари за поръчката ми или да ги давам по други направления.

Link to comment
Share on other sites

След някой друг ден се прибирам от страната на голямото и самотно бачкане и ако някой иска нещо дребно мога да му свърша работа :)

 

Само да допълня, че не трябва да е от онлайн магазин, защото до 23ти едва ли ще пристигне ако го поръчам.

 

 

Ще има ли колетчета от САЩ или инициативата се отменя? Да знам как да си планирам разходите за месеца - дали да оставям пари за поръчката ми или да ги давам по други направления.

 

Oct 20 2006

 

защото до 23ти

 

:read:

Link to comment
Share on other sites

Oct 20 2006

 

защото до 23ти

 

:read:

Мдаа. Не съм го видял, но това е редактирано и е добавено после. Аз обикновенно чета само новите постове и тази редакция е минала и заминала.

Link to comment
Share on other sites

Съжалявам, но на никой от тук не можах да свърша работа, просто не ми остана време. Догодина пак :)

 

Айде иди де, жертвай се заради форума, разкарай се до там :)

Link to comment
Share on other sites

Хващам първия рейс утре :)

Рейс до Чикаго :woot :D :P

Link to comment
Share on other sites

По добре с влак :lol:

Как ша дава пари за влак бе.Тръгва пеша и после един океан колко му е да преплува :lol: .

 

П.П.Айде да не остана назад с офтопика като изявен спамер :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Съжалявам, но на никой от тук не можах да свърша работа, просто не ми остана време. Догодина пак :)

Гледам то догодина дошло :):)

И аз пак се сетих за едно нещо, дето го доставят USA & Canda only .

Има ли хора, които ще си идват тоя месец, и могат да направят услуга? Готов съм да дам предварително парите на роднини тук, за да са сигурни, че няма да се откажа.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...