Jump to content
BulForum.com

За учениците


hoStel_1912

Recommended Posts

като видях темата и си викам-бах мааму кво ли е станало тоя път?

а то кво било.цялата шумотевица заради 4 пикливи дена.абе стига сте се излагали бе кво толкова е станало

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Интересна тема. Сблъсък на анти-даскало движението с това на "примерните ученици-кафеджии". Едните им е писнала почивката (ех деа, дано и като почнете работа да ви писват отпуските) и нямат търпение да се върнат в училище, а други писукат че ще бойкотират 4дневното по-ранно тръгване, превръщайки се по този начин във фьешън пичовете от класа. Движението на зубърите не участва в мелето по простата причина, че вече е заровило носове в учебниците.

 

Ако беше вярно новините щяха да избухнат с това как се подобрява образователната ни система, след като започнем от по-рано и имаме повече гъвкавост при изненадващи ваканции. Радвам се, че всичко се изясни, включително и кой потребител (от писалите тук) в кое неформално движение участва.

Link to comment
Share on other sites

Четири дни по-кратка ваканция на учениците

 

Анета ПЕТКОВА

 

 

Просветният министър Даниел Вълчев вече е подписал заповед за ваканциите на учениците за новата учебна 2006-2007 година. Документът е разпратен на шефовете на регионалните инспекторати.

“Шефът има рожден ден (днес - б. р.) и е искал да зарадва и децата”, шегуваха се вчера в образователното ведомство с личния празник на началника си.

:blink:

Link to comment
Share on other sites

Интересна тема. Сблъсък на анти-даскало движението с това на "примерните ученици-кафеджии". Едните им е писнала почивката (ех деа, дано и като почнете работа да ви писват отпуските) и нямат търпение да се върнат в училище, а други писукат че ще бойкотират 4дневното по-ранно тръгване, превръщайки се по този начин във фьешън пичовете от класа. Движението на зубърите не участва в мелето по простата причина, че вече е заровило носове в учебниците.

 

Ако беше вярно новините щяха да избухнат с това как се подобрява образователната ни система, след като започнем от по-рано и имаме повече гъвкавост при изненадващи ваканции. Радвам се, че всичко се изясни, включително и кой потребител (от писалите тук) в кое неформално движение участва.

Все пак има разлика между това да учиш и да работиш тъй , че не смятам че двете са еднакво съпоставими за да се сравняват . Е кво отиваш на 11 гледаш дали са същите гадни даскали , оглеждаш дали няма да има нещо по свястно в долните класове , раздаваш моркови и/или зелки та да им е гадно на зайците и така другите дни кой ще те види ? За мен лично даскалото започва октомври нататък ;)

Link to comment
Share on other sites

айде сега някой да ми обясни като на идиот. на 11 или на 15 да отида на училище ?

Докато не го обяват публично по новините за мен ще си е на 15 :)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм ученик вече 11 години и до сега не помня да съм почнал по-рано от 15-ти.Т'ва е традиция.Що не вземе някой министър да направи Коледа утре,а Нова година вдруги ден.

И КЪДЕ ВИДЯХТЕ В ТАЯ СТАТИЯ ДА ПИШЕ "ПЪРВИЯ УЧЕБЕН ДЕН Е НА 11-ТИ"??!?!?!

Link to comment
Share on other sites

Тия дето дават голям акъл,че 4тири дни бил нищо начи не са ученици или не ходат на такова(малки са) или са ги минали...То е лесно така нека и да теб да ти резнат някоя ваканция или отпуска и ще ти кажа:аве кво са 4 дена!.Аз отиам на 15ти и не ми дреме.А това министърче няма да изкара дълго,с цялота позорна коалиция.

Link to comment
Share on other sites

Abe kogat i da po4va godinata az do 17 sept ne sym v bylgariq taka 4e tva ne me interesuva :) Verno e sekano 4e reje vakanciite makar i samo s 4 denq :D Ama to minalata godina samo po4ivki tyi 4e az ne se oplakvam :)

 

p.s. sorry za 6liokavicata ama dobriq mi priqtel flextype sa pre**a ...

Link to comment
Share on other sites

хахахахаха да му е честит рождения ден на министъра, да е жив и здрав! И майка му да е жива и здрава! И жена му, и дъщеря му и леля му, и стрина му, и.... :evil Бахти типа бе майна, майна!

 

Дано да са само спекулации

Link to comment
Share on other sites

Добре, какво сте го нападнали министъра?! Както казаха много преди мен, никъде не се споменава, че ще почнем на 11, а че ще имаме 4 дена по-малко за ваканции тази учебна година. За тези, които още не разбират - вероятно ще се отпуснат по-малко дни за грипни, дървени и всякакви други измислени ваканции. Може и зимната ваканция да е с 1 ден по-кратка.Не че не обичам ваканциите, ама все пак не сте прави да обвинявате някого за нещо, което не е направил.

Link to comment
Share on other sites

Ако не сте разбрали това е за всички ваканции през цялата година, а не само за тази. Като обща бройка ваканционните дни ще са с 4 по-малко.

Проблема май се изясни де...

Тая тема е ненужна според мен...

Link to comment
Share on other sites

Как да го обясна тва на умниците дето са си написали [НЕ УЧИМ] пред никовете в Скайп и само ме дразнят... :angry1

Link to comment
Share on other sites

Как да го обясна тва на умниците дето са си написали [НЕ УЧИМ] пред никовете в Скайп и само ме дразнят... :angry1

 

ахахах да тва и аз го забелязах. Народа простее хваща се на какви ли не идиотщини... най-големите зубъри от моя клас написали [НЕ УЧИМ]. :lol:

След някой друг месец като изкопая някоя статия от предишните години за несъществуваща ваканция пак ще се изловят 1000 човека. Сеир...

Link to comment
Share on other sites

ахахах да тва и аз го забелязах. Народа простее хваща се на какви ли не идиотщини... най-големите зубъри от моя клас написали [НЕ УЧИМ]. :lol:

След някой друг месец като изкопая някоя статия от предишните години за несъществуваща ваканция пак ще се изловят 1000 човека. Сеир...

Спомням си зимата след дървената един месец някой изрови статията и я даде в един канал ама само двама забелязаха датата . Денят беше същия ама месеца не веднага се сложи за топик на пловдив и след 10 мин няма ваканция много смях беше :)

Link to comment
Share on other sites

Спомням си зимата след дървената един месец някой изрови статията и я даде в един канал ама само двама забелязаха датата . Денят беше същия ама месеца не веднага се сложи за топик на пловдив и след 10 мин няма ваканция много смях беше :)

 

Е то тва аз я дадох тая статия в темата за ваканцията тука във форума. ;)

Link to comment
Share on other sites

Taка значи дори това да е истина, а не слухове, което не ми се вярва, училище на 15 поради следната причина: цитирам "Просветният министър Даниел Вълчев вече е подписал заповед за ваканциите на учениците за новата учебна 2006-2007 година ."

Какво Следва от това? - подписаният договор се отнася за ваканциите през "учебна 2006-2007 година", демек предстоящата. Тази ваканциа се брои към миналата 2005-2006 учебна Година. Следователно съответната заповед не засяга тази лятна ваканция, а ваканциите през предстоящата "учебна 2006-2007 година". Или обобщено : 4 дни ще бъдат отнети общо от всички ваканции през предстоящата "учебна 2006-2007 година".

Link to comment
Share on other sites

А тъй! :laughing:

Аре ся тва го пратете навсякъде в скайп та да не ме дразнят тия малоуми... :laughing: :lol:

Link to comment
Share on other sites

А тъй! :laughing:

Аре ся тва го пратете навсякъде в скайп та да не ме дразнят тия малоуми... :laughing: :lol:

ХАхХА Погледни нещата от светлата им страна - може да стане голяма гавра с тия хорица :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...