Jump to content
BulForum.com

ЗИДАН


paspartu

Recommended Posts

Щом като за толкова години по терените Зизу не се е научил да игнорира провокациите, значи е нещастник. Обидили го на сестра, майка, дрън, дрън. Ми защо не отвърна в същия стил на Materazzi? Ма той много докачлив, бе! Страничните съдии (за главния да не говорим), би трябвало да са въоръжени като талибани и какво... heat shoot за всяка реплика. Голям играч, слаба ракия. Не ме кефи.
E не толкова грубо де. Всеки човек си има поне малко достойнство. А има и хора които са готови да те пребият само заради изречението "Майка ти д***а". Играта е игра, но обидата си е обида. Не знам някъде в правилата на футбола, на футболистите да им е разрешено да се псуват. Какъвто ще да е, преди всичко той е човек с чувства.
Link to comment
Share on other sites

Зидан винаги е бил нещастник!

Тъпо копеле е по -точната дума.

Но за футболист е голям! Просто за това спор няма!

Но е различно да си добър футболист и междувременно тъпо копеле!

Link to comment
Share on other sites

Зидан винаги е бил нещастник!

Тъпо копеле е по -точната дума.

Но за футболист е голям! Просто за това спор няма!

Но е различно да си добър футболист и междувременно тъпо копеле!

Малко пресилено изказване :bgrin:

Може да избухва на терена един път на 2-3 години какво толкова :)

Като го гледам колко е спокоен на интервютата и др незнам как ги прави тея нещя :confused

Избягва обществения живот,гъзарии,коли,любовници...не като някои други(защо ли се сещам първо за Бекъм :D ).Води спокоен живот.

Link to comment
Share on other sites

cyberhill puk bil angel4e ai aman ot tupi izkazvaniq maina ne moje da sudite za 4ovek ot nqkolko negovi izqvi, kvo naprail 3/4 gre6ki v jivota si na terena i vednag a ne6tastnik kato 4ovek, a vsi4kite blagotvoritelnosti i pari koito e dari, blagotvoritelni ma4ove... mani go ne6tastnik ai mislite predi da pi6ete 4e se vijda taka po-lesno koi e ne6tastnik i koi ne

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...