Jump to content
BulForum.com

Pirates of the Caribbean: At World's End


Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply
.Иначе за филма не е кой знае какво очаквах повече

Съгласен съм колега ! Просто голямото времетраене на филма и многото фантасмагории ми дойдоха в повечко.Като цяло останах с впечатлението,че 2-та и 3-та част са по-долу ot първата.

Link to comment
Share on other sites

Разпрах се от смях. Умрях от смях. Малко бяха прекалили с фантасмагорийте... Доволен съм. Много добър край. Следях до края на филма с интерес... Общо взето - най - слабата от 3те но все пак добър филм.

Link to comment
Share on other sites

На мен пък ми хареса най-много от 3-те... дали заради хумора или защото не помня много от първите 2 ама все пак беше супер забвано, имаше интрига, предателства, Кийра Найтли :wub:, от всичко по много :}.

Link to comment
Share on other sites

Наистина имаше някои моменти, които бяха излишни и не се отразиха на развитието на историята, но все пак го харесах. Най-свежият момент беше, когато джони каза:"Никой да не мърда! Изпуснах си мозъка!" :D :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Наистина имаше някои моменти, които бяха излишни и не се отразиха на развитието на историята, но все пак го харесах. Най-свежият момент беше, когато джони каза:"Никой да не мърда! Изпуснах си мозъка!" :D :laughing:

Определено най-комичната от 3те часи! Много смях!

Лично на мен много ми хареса, едно невероятно приключение! А визуалните ефекти предполагам знаете че са изключителни! Задължителен за кино!!! (най-малкото ще се посмеете с много хора на едно място! :D )

Link to comment
Share on other sites

Наистина имаше някои моменти, които бяха излишни и не се отразиха на развитието на историята, но все пак го харесах. Най-свежият момент беше, когато джони каза:"Никой да не мърда! Изпуснах си мозъка!" :D :laughing:

:laughing: :laughing: :laughing: Наистина хаха

Филма бива горе долу. Не е за изпускане за феновете на приключенски. :)

Link to comment
Share on other sites

втора част ми хареса доста повече, но и тази не е лоша.Мистър Деп играе уникално, Кийт Ричардс от Ролинг Стоунс също се появява, Найтли ме дразни адски много, супер помиярка е.

еми за кино е тоя филм няма 2 мнения по въпроса.

 

любим момент : Спароу : Мистър Гипс, можете да ми хвърлите шапката!

Гипс : Урааааа!

Спароу : А сега ми я донесете

Link to comment
Share on other sites

Беше готино и още в началото когато азиатеца от Сингапур заплаши да убие еди кой си, всички се спогледаха и констатираха, че не е от техните :)

Link to comment
Share on other sites

Филмчето е много яко,сега се връщам от прожекцията и ме изкефи!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Наистина имаше някои моменти, които бяха излишни и не се отразиха на развитието на историята, но все пак го харесах. Най-свежият момент беше, когато джони каза:"Никой да не мърда! Изпуснах си мозъка!" :D :laughing:

:punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Филмът ме остави с най-смесените чувства, които съм изпитвал след кино от години. Не бях гледал предишните две части и очаквах сериозен филм със сериозни пирати, които се колят и копаят съкровища и така нататък. Очаквах всичко друго, но не и комедия. Като цяло филмът и развитието на действието бяха безкрайно немотивирани и разпокъсани. Не знам дали е умишлено или защото се гони обем действие за време, но като цяло беше доста трагично. Имах чувството, че гледам накъсани епизоди, в които просто присъстват едни и същи герои, а не последователни сцени от един филм.

 

Беше ли смешно? Беше, смях се доволно. Беше ли зрелищно? По-скоро да, но имаше какво още да се желае.

 

Единственото нещо, което спасява филма (освен хумора) и го прави добър е героя на Спароу. Не бях гледал предишните два филма и бях стреснат, трогнат, очарован от героя на Деп. Това е най-оригиналният, най-забавният, най-чаровният и духовит филмов персонаж, който съм виждал. Евала на сценаристи, режисьор и на самия Деп за ролята!

Link to comment
Share on other sites

ся като гледаш първата част ша разбереш колко е зле тая серия :D

Изобщо не е зле,супер забавна,интересна в стил "Карибски пирати" точно :) Ако не направят 4-та част лично ще убия всички създатели на филма,заради този брутален "разделящ" край. :ph34r: Орландо Блуум накрая на филма като го видях и ми паднаха очите :bgrin: :woot Апък тоя Джак,бива ли да е толкова ЯК. :lol: Сладури големи.Прекрасно филмче. :love

Link to comment
Share on other sites

Изобщо не е зле,супер забавна,интересна в стил "Карибски пирати" точно :)

не съм казал че е зле въпреки че има много по големи очаквания за развитието на сюжета ;) казвам че е зле в сравнение с пилота на филма който бих го коментирал просто в думата "неотразим" :pirate :D

Link to comment
Share on other sites

И аз го гледах. На мен лично тази част повече ми хареса от предишната. Имаше повече смях и не беше толкоз мрачна. А иначе очаквам да има четвърта част - Карибски пирати - Фонтана на младостта

Link to comment
Share on other sites

Бях фен на останалите 2 части и историята беше много добре изпипана, гледах 3-та и направо останах с отворена уста. Вярно смях имаше повече от които и комедии да съм гледал тази година ( с изключение на Ваканцията на Мр. Бийн :D ) ама останалото........ За мен беше съшото като Терминатор 3 !!! Направо МНОГО са се изложили. Бих предпочел Телетъбис да гледам !!!! ( лично мое мнение )

Link to comment
Share on other sites

//оффтопик

...За мен беше съшото като Терминатор 3 !!! ...

ша ма прощаваш ма Т3 си е мноо як - сюжета си тежи на мястото колкото бат арни излят от титанова сплав :D

//оффтопик

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ще има ли четвърта част?

Дано не. Едва едва изтраях филма да свърши. Първата част беше що годе добра , но оттам нататъка вече развалиха нещата. Вярно че във филма имаше къде да се засмееш, но през останалото време се чудех какво да правя в киносалона ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...