Jump to content
BulForum.com

Dark Messiah Of Might And Magic


PiBaTa

Recommended Posts

Някой да е подкарал на 1.7 / 256 рам / mx440 да ми каже за да знам дали да е сваля !

Link to comment
Share on other sites

Защо ми изписва тази гешка "The procedure entry point_BinkShouldSkip@4 could not be located in the dinamic link library bink32.dll." някой кодек ли се бъзика или нещо друго. Ако е кодек кой е?

Link to comment
Share on other sites

Като я пусна играта и компа ми рестартира :angry1 На някой случвало ли му се е подобно нещо с тая игра ?!?! Каква може да е причина ?

Link to comment
Share on other sites

Някой да е подкарал на 1.7 / 256 рам / mx440 да ми каже за да знам дали да е сваля !

 

Ти бъзикаш ли се? Не вярвам да тръгне на тази конфигурация...

Link to comment
Share on other sites

при мен тръгна доволно на celeron2.3ghz 512ram fx5200 128mb бавно ми зарежда но след като зареди

никав проблем :punk .Само неразбрах на сингъл плеар може ли да си избираш герой щото невиждам такава опция в менюто :blink:

Link to comment
Share on other sites

при мен тръгна доволно на celeron2.3ghz 512ram fx5200 128mb бавно ми зарежда но след като зареди

никав проблем :punk .Само неразбрах на сингъл плеар може ли да си избираш герой щото невиждам такава опция в менюто :blink:

 

Не би трябвало...аз поне я превъртях без да имам подобен избор :lol:

Можеш да решиш дали да си на страната на добрите или лошите (с добрите би трябвало да е малко по-лесно), но това е към края на играта и няма голяма разлика, освен че можеш да ползваш оръжия които правят допълнителни щети върху undead.

Link to comment
Share on other sites

Не би трябвало...аз поне я превъртях без да имам подобен избор :lol:

Можеш да решиш дали да си на страната на добрите или лошите (с добрите би трябвало да е малко по-лесно), но това е към края на играта и няма голяма разлика, освен че можеш да ползваш оръжия които правят допълнителни щети върху undead.

не просто правят допълнителни щети, ми направо ги размазваш - онва е най-якия меч в играта. освен тва трепеш накрая некрото без проблем с лъка дет ти дава кат са прочистиш

Link to comment
Share on other sites

Ами аз пропуснах свещената клизма в басейнчето (само се приближих, колкото да запищи Зана и претрепах отчето на излизане) и не знам колко са силни последните оръжия, но лично със Souldrinker-а нямах никакви проблеми. Може и critical hit или адреналин да съм стоварил върху последния нещастник, но ми трябваше само един удър. A Pao Kai-а го кълцах откъм опашката, така че и с него нямах проблеми.

 

Играех я на normal. На hard най-вероятно е друга история.

Link to comment
Share on other sites

Ами аз пропуснах свещената клизма в басейнчето (само се приближих, колкото да запищи Зана и претрепах отчето на излизане) и не знам колко са силни последните оръжия, но лично със Souldrinker-а нямах никакви проблеми. Може и critical hit или адреналин да съм стоварил върху последния нещастник, но ми трябваше само един удър. A Pao Kai-а го кълцах откъм опашката, така че и с него нямах проблеми.

 

Играех я на normal. На hard най-вероятно е друга история.

некрото не можеш го бутна с един удър нивгаш :P

као пай накрая падна от 3 (три) истрела от якия лък и ми дигна адреналина - последва истрел в/у некрото и "thats all follks" :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...