Jump to content
BulForum.com

SURVIVOR в България


slay

Recommended Posts

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Аз пък бях готов да заложа, че тоя некадърник Иван ще замине...

 

Изпуснах и не съм видял какво се е случило, но не се изненадвам, че са шитнали Звездомир. Тоой нещо като че ли се озлоби и усамоти напоследък.

 

Подозирам че групата от Вокил ще изшитка цялото Дуло навън - но пък после накъде :devil

Link to comment
Share on other sites

Играта с калта и ровенето в нея ми хареса :) Обаче и наградата си я биваше ... как и аз искам да ми направят такъв масаж ...

Link to comment
Share on other sites

Очаквах с нетърпение да започне SURVIVOR BG.И си мислих, че ще е доста интересно, но не е така.

Не могат да направят шоуто както трябва. Не могат да ми задържат вниманието.

Започнах на няколко пъти да го гледам, но не става и не става то. Доскучава ми много бързо.

 

А това мнение не е само мое. Доста хора покрай мен мислят по същия начин.

Link to comment
Share on other sites

Вече и Иван е извън играта на кинтите . Много се надявам следващата да е Таня , че нещо започна да ме дразни ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Сега обаче изгониха тва подмолно сервитьорско същество Семра :punk

 

Отвратително впечатление ми направи факта, че наглия изрод Слави с наглата си селска клика се опита да намеси диспутите и атаките си около Волен Сидеров дори и в сървайвър!

 

Откъде накъде ще се задават неудобни въпроси относно религия (и мнения относно Волен Сидеров) на хора, "заточени" заедно и най-вече търсещи как да се хванат за гушите, щото взе да им мирише на пари...

 

Уникалният простак, лицето Трифонов, за пореден път показа в каква огромна купчина с лайна с лъскав връх се е превърнал - БРАВО

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ахмед и Нели са на финала .

Това последното състезание направо беше убииствено , то затова на Ахмед му стана лошо .

Link to comment
Share on other sites

Дамм Ахмед...напрао препатка..Наско даде фира още от рано. Но победител ще е Нели защото другите ще гласуват за нея.Само Вальо и Наско може да го подкрепят..

Link to comment
Share on other sites

И все пак кой победи, че не можах да го гледам в четвъртък. А за състезанието между Наско и Ахмед беше е гати нагласената история (като всичко останало в Survivor BG де). Единия културист, а другия хърба, а състезанието е силово. Кой ли можеше да победи? Да беха избрали нещо с което нещата щяха да са по-равни. Това че и двамата са мъже не значи че имат равни начала. Що не го дадоха това състезание, за вместо водата където Нели спечели? Сега иначе нямаше да има жена на финала.

 

Така като гледам си е нормално за Слави Трифонов и БТВ да донагаждат нещата. Жена и турчин на финал. Колко случайно и то още на първото предаване. А най-смешно ми е когато започнат да броят резултатите от гласуването. Как така става всеки път, че преди рекламите изреждат всички номинирани и след рекламите се разбира винаги с последните гласове кой е изгонения. Колко "случайно"? Изобщо цялото предаване си беше една цяла случайност. Дано няма второ такова подобно.

Link to comment
Share on other sites

В понеделник ще се разбере кой е победител .

То трябваше да е днес ама нали са обявили траурен ден и ...

Link to comment
Share on other sites

В понеделник ще се разбере кой е победител .

То трябваше да е днес ама нали са обявили траурен ден и ...

верно ли бе?! с тея техните траурни дни напрао се оляха :angry:

Link to comment
Share on other sites

Сори за офтопика, ама ше им дам аз един сървайвър...

Предлагам финалния тест занапред да бъде да оцелееш един месец в София на квартира с учителска заплата без право на странични доходи...

Link to comment
Share on other sites

верно ли бе?! с тея техните траурни дни напрао се оляха :angry:

Надявам се, че се шегуваш. Или явно си се забил някъде, където нямаш достъп до информация и не знаеш какво се е случило...

Link to comment
Share on other sites

Надявам се, че се шегуваш. Или явно си се забил някъде, където нямаш достъп до информация и не знаеш какво се е случило...

да, много добре знам какво се е случило и не съм съгласен със случващото се. нашите малоумни медии търсят само некви евтини сензации, нима всеки ден по пътищата ни не умират сумати хора?! защо се отбелязва като някаква черна статистика за 1 минута и се продължава нататък? защо не се направи всеки ден траурен, защото някой някъде умрял? искрените ми съболезнования към хората, които са намерили смъртта си, но такива работи се случват ежедневно и на мен ми дойде малко вповече как се отразява всичко това, сякаш никога не се е случвало подобно нещо :pirate даже за децата, които починаха в р.Лим не се шумеше толкова...

Link to comment
Share on other sites

Много уместно сравняваш случилото се с децата, загинали в река Лим. Но смъртта на 18 души далеч не е евтина сензация. Ти си знаеш, но подобно нещо не се случва всеки ден, а и деня на траур не е медийна прищявка.

Link to comment
Share on other sites

Много уместно сравняваш случилото се с децата, загинали в река Лим. Но смъртта на 18 души далеч не е евтина сензация. Ти си знаеш, но подобно нещо не се случва всеки ден, а и деня на траур не е медийна прищявка.

дразня се от това как се отразяват нещата. това разбира се си е лично мое мнение :) айде спирам, че темата е за съвсем други неща :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Нели прибра $$$ , жалко , исках да е Ахмед , но ...

Да си ги харчи със здраве :)

И аз исках да е Ахмед ... ама не стана, както и да е, честито :)
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...