Jump to content
BulForum.com

SURVIVOR в България


slay

Recommended Posts

Искам да попитам, тъй като не гледах в петък, освен роболовни принадлежности какво спечелиха Вокил??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply
Искам да попитам, тъй като не гледах в петък, освен роболовни принадлежности какво спечелиха Вокил??

Храна - морски деликатеси. Видях един октопод имаше и други такива подобни животни. B)

Link to comment
Share on other sites

Това с преминаването на Андрей от Вокил в Дуло беше супер глупаво според мен ... така са се паднали племената , така ще си играят ... какво да направим , че тези от Дуло са мързели или не много сръчни или каквото и да било ... тъпа работа . :pirate

Link to comment
Share on other sites

Това с гущера ми хареса като идея хехехе

 

Ха да видим дали гладът ще надвие и евентуално кой ще да го заколи /математика му е фърлил око/

 

А тоя Андрейчо беее - без да се замисля привика крехката мръвка :devil

 

Я ми кажете как така са останали 5 червените и кой е заминал след чалгаджийката?

Link to comment
Share on other sites

тая русата с късата коса си тръгна...абе те дуло печелят наградите,а вокил неприкосновеността.много интересно кво ша стане на интимната вечеря.като пийнат малко знай ли човек

Link to comment
Share on other sites

Ех тъз румантикъ беее...

 

И глезана кво каза накрая - трябваше да си остана при вас, само някви банани дадоха хахахахах

 

Опасно момиченце е тая ееей

Link to comment
Share on other sites

Опааа Дуло ще трябва да изгонят още някой , защото вчера отново изгубиха състезанието за неприкосновеност ...

А аз се чудя нещо ... защо не пускат Ахмет да участва или и тук има нещо нагласено . Състезанието с лодките , вчера ... а вместо него пускат някоя от жените , да не би да е слаб или ... :)

Link to comment
Share on other sites

По-скоро ми изглеждаше прекалено широк в рамената и трудно щеше да се провира през тунела под земята или да лази под бодливата тел

Link to comment
Share on other sites

Малко неочаквано (поне според мен) , но какво да се прави ... игра ... изгониха Алекс .

Link to comment
Share on other sites

Тоя Коста е уникална марда! Такъв дроб е че се не трае - да го пращат на самолета веднага, как са могли да изгонят Андрей просто не знам.

 

И как може да ги снимат хората като се къпят да му се не види! Ама Танчето какво дупенце показа :devil

 

Дано Aquila да не е гледал, че щеше да му призлее от избитите тарантулки

Link to comment
Share on other sites

И как може да ги снимат хората като се къпят да му се не види! Ама Танчето какво дупенце показа :devil

Хммм ... усещам , че ще си го сваля за да го гледам :devil

Link to comment
Share on other sites

Тоя Коста е уникална марда!

И как може да ги снимат хората като се къпят да му се не види! Ама Танчето какво дупенце показа :devil

тва танчето, ако е тая малката е*ати отвратителния задник. не стига, че провиснал ми и некав пъпчасал :sick

Link to comment
Share on other sites

тва танчето, ако е тая малката е*ати отвратителния задник. не стига, че провиснал ми и некав пъпчасал :sick

Е той е с пъпки щото 18 дни нито се бяха къпали нито нищо , а не вярвам ако само се изплакнеш със солена вода да има много голям ефект :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
що да са тъпи правилата :bgrin:

Защото какво Оцеляване е, като махат не тези, които не могат да издържат или пък провалили се в съзтезание, а тези които имат най-голям шанс да спечелят. Участниците не са виновни, че гледат да отстранят най-голямата конкуренция. Просто не трябва правилата да им дават шанс за това, особено накрая. Накрая трябва всичко да зависи от индивидуалноста на самата личност, а не от шепа слабаци.

Говоря за злощастното отпадане на Андрей. Не че съм фен на предаването и не го гледам почти, но знам горе-долу как стоят нещата...

Link to comment
Share on other sites

Че те миналия ден ги обединиха дет се вика, кога са изгонили Андрей??? И защо????

вчера го изгониха. членовете на едното племе направиха коалиция от 5-ма души т.е. всички без таня и се уговориха да гласуват срещу него както и стана :) сега става много интересно, защото, ако тази коалиция се запази най-вероятно ще изгонят всички един по един и ще си останат те накрая :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Олеее тази Таня как почна да ме дразни , седнала на един дънер и реве за Андрейчо ... тя да не би да си мисли , че ще се жени за него :) и даже плюе останалите , че били алчни , лицемерни и какво ли още не , така са си решили така са гласували ! . Все пак това е игра за $$$ . Все едно тя не иска да ги гушне ... много преиграва и дразни .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...