Jump to content
BulForum.com

SURVIVOR в България


slay

Recommended Posts

Аз съм яко за Дуло!

 

А тая селянка кво й гледате скапаните фалшиви цици, дето като тича ги държи с една ръка?!?! Вижте й паласките!!!! Долна селска нагла чалгаджийска свиня

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

още повече, че главата и е кръгла и голяма като диня, а лицето без грим е като неизпечен бял хляб, а задника и е безформен като тесто за бял хляб

Link to comment
Share on other sites

E не , те ще ти дават на теб спешъл 1 час само как търсят сандъка .... уффф

 

Еми незнам аа за 150 минути да открият сладката вода ,сандък заровен под земята , да си направят навес и да си запалят огъня ми се струва рекордно време . :angry:

 

Аз доколкото си спомням в Американските издания операторите ги снимаха отдалече и само като имаше състезания ги даваха от близо и ги интержуираха ама само след састезанието

Link to comment
Share on other sites

Аз огън видях да мъчат да запалят, но запален такъв не видях. Иначе и аз имам критики: какъв ми ти "сървайвър" като около тях има маса народ екип + доктор. Резил : лягат си снощи - нямат огън, нямат светлина, но операторът върви с тоя прожектор на камерата около тях и снима - е къде е екшъна??? И после ми ги снима заспали в нощен режим. Ми оставете ги да се оправят на тъмно! Кое му е сървайвърското иначе?

Link to comment
Share on other sites

Еехеххе Тия от Дуло големи мързеливци :D Всичко си изядоха :) А Вокилците пестеливи,кокоси ядат и сурова риба :D Бляяяк,второто звучи ужасно,като видях мъртвия скат :blink:

Щели да строят втори етаж :D Поне имат хъс и не се отказват.То си е интересно :)

Link to comment
Share on other sites

Браво на Вокил! Явно ще сменям предпочитанията си. Освен човека от ВВС имат и по-хубави жени :devil

 

Предвиждам добри дни за тях напред. А тия от Дуло мязат на ББ все повече, но забравят къде са и че боба свърши!

 

Тази вечер освен всичко друго се убедих че чалгарската свиня има по-голям корем от моя :lol:

Link to comment
Share on other sites

няма по тъпо предаване , тва си е жалко подобие на сървайвърите от другите страни ама многооооо жалкооооо :angry:

А с какво другите да са по-добре ? Единствената разлика е в характерите на хората и може би местообитанието :wacko:

Link to comment
Share on other sites

На мен ми се вижда скучно това предаване.Започвам да мисля,че БТВ не се справят добре с риалити шоута.А самите участници-не зная какво правят по цял ден,но от предаването излиза,че общо взето висят като майстор в петък и си правят мохабет.Аз бих се разходил из острова-могат да се открият много полезни неща/освен ако не им е забранено да се мотаят много-много/,а те клепят и си мислят,че е майтап,че нямат храна.Ебати,ми поне по едно легло да си направят-материали има бол,а те се гърчат като червей на земята.Дано след няколко дни се осиферят малко и да живне предаването.И дано момата със силиконовите бомби да си хваща обратния полет,защото е полезна единствено с показване на цици-демек мъжте да оплакнат очи

Link to comment
Share on other sites

На мен ми се вижда скучно това предаване.Започвам да мисля,че БТВ не се справят добре с риалити шоута.А самите участници-не зная какво правят по цял ден,но от предаването излиза,че общо взето висят като майстор в петък и си правят мохабет.Аз бих се разходил из острова-могат да се открият много полезни неща/освен ако не им е забранено да се мотаят много-много/,а те клепят и си мислят,че е майтап,че нямат храна.Ебати,ми поне по едно легло да си направят-материали има бол,а те се гърчат като червей на земята.Дано след няколко дни се осиферят малко и да живне предаването.И дано момата със силиконовите бомби да си хваща обратния полет,защото е полезна единствено с показване на цици-демек мъжте да оплакнат очи

Еми аз предполагам,че до няколко дни ще започнат дейноsт някфа :D

Link to comment
Share on other sites

тая с циците прилича на баскервилското куче..незнам какво и се кефят.

 

Мда, много е грозна....а пък колко е проста не ми се говори направо...

 

А защо са яли сурова риба? Огън не могат ли да запалят?

Link to comment
Share on other sites

Мда, много е грозна....а пък колко е проста не ми се говори направо...

 

А защо са яли сурова риба? Огън не могат ли да запалят?

Дам,бая проблеми имат с паленето на огън,днес двете групички ще имат съревнование с голяма награда запалка/кибрит :P

Link to comment
Share on other sites

В Сървайвър Африка много яко си запалиха огън :) Слънцето беше доста по-силно и единия от участниците беше с очила и ги използваха като лупа и запалиха една суха тревичка и ... но нищо не им пречи и тук да опитат ако имат участник с очила и силно слънце .

Link to comment
Share on other sites

В Сървайвър Африка много яко си запалиха огън :) Слънцето беше доста по-силно и единия от участниците беше с очила и ги използваха като лупа и запалиха една суха тревичка и ... но нищо не им пречи и тук да опитат ако имат участник с очила и силно слънце .

 

 

Вчера опитаха с лупи от бинокъла,но нещо не се получи :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Дам,бая проблеми имат с паленето на огън,днес двете групички ще имат съревнование с голяма награда запалка/кибрит :P

 

Абе аз хванах някакъв момент, в който си бяха направили едно приспособление приличашо на лък, чиято "тетива" бяха омотали около клечка и по този начин я въртяха бързо, за да се запали огън. Не се ли е получило нищо? То пък там май е доста влажно и ще видят зор докато намерят сухи неща....

Link to comment
Share on other sites

Дам,бая проблеми имат с паленето на огън,днес двете групички ще имат съревнование с голяма награда запалка/кибрит :P

супер тъпо.май нашите няма да ги оставят на произвола на сътбата и да се оправят сами.остава през ден наградите да са печени прасета.

Link to comment
Share on other sites

това е нормално, във всеки Сървайвър го има, спомням си американски Сървайвър в Австралия, в който също не можеха да си запалят огън и тогава също играеха за кибрит. Тези награди са единствения начин да ги накарат да изпълняват мисиите. До колкото си спомням в американския сървайвър даваха като награди, тенджери, одеяла, ориз, огледало, или пък романтична вечеря и нощувка за двама на съседен остров

Link to comment
Share on other sites

според мен щом отиват там трябва да са попрочели малко литература как се пали огън с подръчни материяли,а не да разчитат да им помогнат

Link to comment
Share on other sites

Защо ПО ДЯВОЛИТЕ имат брадва????

споко другите имат мачете...абе тва сървайвър ли е или излет на карибите бе?баси цирка :lol:

 

вокил заслужено спечелиха...ама те дуло са много слабички-имат само 1 як и той пък е дребен.предчувствам,че до съединяването от дуло ша е останъл 1 човек,а вокил ша са всичките :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...