Jump to content
BulForum.com

SURVIVOR в България


slay

Recommended Posts

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply
пряко ли ще предават или на запис?и кага започва играта?щото по рекламата по btv нищо не уточняват.

Може би ще е като Бигито.Снимат там цял ден и на края на деня го излъчват.100% ще има и 24 часов канал.Играта може би ще започне тоя или другия месец.Някой беше казал че ще почва на 20-ти тоя месец ама нещо не ми са верва :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Може би ще е като Бигито.Снимат там цял ден и на края на деня го излъчват.100% ще има и 24 часов канал.Играта може би ще започне тоя или другия месец.Някой беше казал че ще почва на 20-ти тоя месец ама нещо не ми са верва :laughing:

и аз чух че на 20 август ще стартират шоуто.за 24 канал мисля че няма да има.в чужбина са на серии по половин ли по 1 час ли бяха-не помня.така че сигурно ще го дават по няколко пъти в седмицата само избрани моменти.дано да са избрали някви интересни хора а не ревльовци да почнат да се отказват на втория ден

Link to comment
Share on other sites

Абе то ся Слави като излезна във ваканция май отиде на снима Сървайвър-а,така че очаквайте го скоро! :) Според мен ще е много яко,щото преди по РеалитиТВ гледах някъв Сървайвър и беше доста интересно!Горяха се на огъня,дъжда им отнасяше храната и затова гладуваха бая време,имаше и нещо като "спешна помощ",която наричаха Петкан(по една лодка им пращаха всяква храна)!Абе готино ще е... :P

Link to comment
Share on other sites

Може и да е готино, ама защо не е НА ЖИВО !?! :angry1 :angry1 :angry1

До колкото разбирам от симфонична музика reality идва от real демек наистина. А какво наистина може да се случи в нещо което дори не е на живо ами е режисирано до смърт.

Не Славчо да ми дава интервюта как въздуха там бил друг !!!! :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Може и да е готино, ама защо не е НА ЖИВО !?! :angry1 :angry1 :angry1

До колкото разбирам от симфонична музика reality идва от real демек наистина. А какво наистина може да се случи в нещо което дори не е на живо ами е режисирано до смърт.

Не Славчо да ми дава интервюта как въздуха там бил друг !!!! :angry1 :angry1

Ами едно е да сложиш камери в цяла къща, друго е да покриеш цял остров...

Link to comment
Share on other sites

Разбира се, че няма да е НА ЖИВО!!! Такъв е световният вариант! ;)

Шоуто ще е от типа на Красавицата и Отличника, The Real World, America's Next Top Model, и др. само ще е доста по-интересно (дано)! :)

Link to comment
Share on other sites

Кога ще свърши състезанието и кога смятат да започнат да го дават по ТВ ... някой да има някакво инфо ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Emi mn qsno.Spored men pi4ovete ot BTV si 4akat da po4ne BB 3 i togava da pysnat Survivor za da sma4kat reitinga na tapiq BB :D

Тука смея да не съм съгласен мисля си , че първо ще заснемат цялото предаване и след това ще го излъчат . Доколкото си спомням когато го даваха по НТВ това предаване всеки изгонен беше в студио на живо и коментираше избора на останалите . Това ме навежда на мисълта или , че трябва да бъде заснето наполовина предаването или цялото и тогава да бъде излъчено .

Link to comment
Share on other sites

"Сървайвър тръгва на 20 септември , стартът е набелязан за 20 часа . От БТВ обявиха , че епизодите ще вървят от понеделник до петък ."

Link to comment
Share on other sites

Slavito bil poly4il nqkfa kontyziq na ostrova?Nqkoi da znae ne6to po vaprosa :confused :)

Нали вчера имаше концерт ... ? :) Видимо нищо му нямаше .

Link to comment
Share on other sites

Slavito bil poly4il nqkfa kontyziq na ostrova?Nqkoi da znae ne6to po vaprosa :confused :)

аз знам,че е изгорял от слънцето.поне това пишеше в сайта на сървайвъра

Link to comment
Share on other sites

Концерта беше от 2005 г.....уж си умно момче мааму стара... :P

Хахахахахха яко ! :) Аз даже не знаех , че вчера ще има концерт , като препусках по каналите и го видях , а то било запис ! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Хора що не пишете!?Шоуто почна вече.Малко по-простичко начало,но поне няма да е такава кретения като Бай Брадър 3...

Link to comment
Share on other sites

Тая чалгарката почна да си показва простотията. Поне са й хубави циците - дело на модерната медицина... нищо чудно да стане някоя авария от жегата и влагата. ;)

И все пак беше хубава гледка. Забелязах как другата жена във водата с нея не я гледаше с особено съгласие. Докато пичовете само дето не й скочиха. Още огън и къща нямат почнаха да обсъждат бракове с тва биче...

Link to comment
Share on other sites

Може ли някой да каже какво "съкровище" намериха отборите, щото ми спряха кабелната. :lol:

Някоя друга чаша от кокосови орехи,дървени лъжици и вилици,ножове мисля(то си е бая сатър тва де) както и малко храна в консерви,която изплюскаха още първия ден.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...