Jump to content
BulForum.com

SURVIVOR в България


slay

Recommended Posts

Още преди години като гледах по НТВ това предаване много ме зариби и много искам да участвам ама чак август правя годините.Иначе имаше и друго яко предаване " Страх " дано да откупят лиценз и за него и да го правят в България . Много ми харесваше просто се тестваше там до каде се простира границата на психиката на човек също и физическата.

Имало 17 хиляди кандидата за Survivor :) .Иначе СТРАХ и на мен ми беше любимо.Много здраво шоу :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Айде включвам се с малко информация

 

Вторият етап от кастинга за "Survivor" приключи

03 Юли 2006

 

В неделя, 2 юли, се проведе вторият етап от кастинга на Сървайвър. 520 човека бяха уведомени лично по телефона от екипа на Сървайвър, че са одобрени за следващия етап от кастинга.

 

Някои от кандидатите от провинцията дойдоха още в ранни зори пред Софийския Университет. Всички одобрени отговаряха на специален въпросник в продължение на три часа.

Въпросите бяха съобразени с формата на предаването и изготвени от специален екип от психолози. На въпросите отговаряха мъже и жени от 18 до 55 години от цяла България с различно образование, професия и социално положение.

 

Между кандидатите имаше изявени спортисти, майстори на спорта, студенти, адвокати, лекари, учители и хора с най-различни професии.

 

Специален екип ще обработва документите през тази седмица.

Одобрените ще бъдат уведомени лично за следващия етап от кастинга.(не съм го писал аз естествено).

 

Иначе-някой одобрен?

Link to comment
Share on other sites

На мен не ми се обадиха. :) Малко съм разочарован честно казано, защото мисля, че отговарях на всички критерии.

Link to comment
Share on other sites

На мен не ми се обадиха. :) Малко съм разочарован честно казано, защото мисля, че отговарях на всички критерии.

Ей стискам ти палци да та земат-сички ша сме горди че иаме съфорумник в Surviror 1 в България-пък ако земеш да спечелиш ша на черпиш по една бира :beerchug :beer: :D

Link to comment
Share on other sites

Казах, че НЕ ми се обадиха... :D

Бе да са еба в тъпия гъз много съм отнесен последно време.Нещо като хоа на гребната да карам bike и явно ма напича слънцето :D

Link to comment
Share on other sites

Мотивационно се казва бе. :D А пък аз другия път ще си напълня биографията с всякакву глуписти...шегувам се. :)

Link to comment
Share on other sites

Мотивационно се казва бе. :D А пък аз другия път ще си напълня биографията с всякакву глуписти...шегувам се. :)

Oдеве не се сетих и първия синоним , който се сетих написах :) . А всъщност кога ще почнат да го излъчват ?

Link to comment
Share on other sites

и на мен не ми звъннаха :( карай ша пробвам пак на следващия

то кои знае кога някои пак ще рече да изпрати 16 българи на някакъв далечен остров :)

Link to comment
Share on other sites

В сайта на BTV не казват кога почва шоуто,но аз изкопах малко инфо от една статия

"Шоуто ще се снима през юли и август на остров на Карибите" :) .Начи скоро ша почва :punk

Link to comment
Share on other sites

Ами принципно трябва да започне скоро , защото срокът е до края на годината ( все пак дотогава трябваше да са валидни международните паспорти на участниците ) . Попринцип колко време състезанието 2-3 месеца , че съм забравил ?

Link to comment
Share on other sites

то кои знае кога някои пак ще рече да изпрати 16 българи на някакъв далечен остров :)

 

 

 

горкият остров :D

 

средната възраст на тези които са останали е около 25 години

Link to comment
Share on other sites

горкият остров :D

 

средната възраст на тези които са останали е около 25 години

Тфа е A little bit stuped според мен.По чуждите Survivor-и имаше хора от най-различна възраст.Ша видим кфи ша ги из такоат наще :D

Link to comment
Share on other sites

asd е тва не означава че няма да има от всякакви възрасти :)

примерно ако са 2ма на 20,2ма на 30 и 2ма на 25 :) ето ти средна възраст 25 :)

Link to comment
Share on other sites

кво ше правите там бре,нема интернет,2 седмици максимум,и като ме нагризат комарите,паяците,скорпионите и всякакви твари и си хващам пътя.Само заради морето и плажа бих отишъл.Да се позакачам с акулите :woot :starwars:

Link to comment
Share on other sites

кво ше правите там бре,нема интернет,2 седмици максимум,и като ме нагризат комарите,паяците,скорпионите и всякакви твари и си хващам пътя.Само заради морето и плажа бих отишъл.Да се позакачам с акулите :woot :starwars:

Ми само наградата от 250 хиляди лева не е ли достатъчен стимул :) .Пък да не говорим,че 90% от участващите в играта едва ли биха могли да си позволят да стъпят на тропически остров :P .Ако пречката са някфи си комари :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Майкооо :wacko:

Камен Воденичаров e с най-голeми шансове за водещ в Survivor

 

a99e6d4f8d.jpg Камен Воденичаров е най-вероятният водещ на първото българско издание на екстремното риалити шоу Survivor. Преговорите продължават и в момента, но с най-много шансове е бившият "кукувец" - известен актьор и музикален артист. Според запознати той е в добри отношения с водещия на "Шоуто на Слави" Слави Трифонов, който е съпродуцент на Survivor. Над 17 000 души кандидатстваха за място сред 16-те участници в първия сезон на риалити шоуто, от които 512 бяха поканени на следващия етап от кастинга.

Тоя ако изобщо може да бъде лице на българския Survivor аз не знам какво трябва да съм. Ама нищо чудно. То връзкарщината в БГ е на почит, дори и при Слави Трифонов. :sick:

Link to comment
Share on other sites

По повод неизбежното сравнение с Биг Брадър мисля, че Сървайвър ще е по-интересно, смислено и гледано, защото е ново за България, а и предлага много повече разнообразие от големия брат (където май акцентът пада върху скуката на участниците...) Освен това там няма да изнудват хората със есемеси и други глупости, залага се много повече на взаимоотношенията между членовете на племената и на физическите и психически изпитания (които в биг брадър бяха колкото да не е без ич). Сега въпрос: дават ли публика на живо? :lol:

Link to comment
Share on other sites

помна преди даваха някакъв сървивор кадето един докът праише огъня си беше изгорил целия леле :sick беше много гадно!да се надяваме,че в БГ няма да има такива издънки :)

Link to comment
Share on other sites

помна преди даваха някакъв сървивор кадето един докът праише огъня си беше изгорил целия леле :sick беше много гадно!да се надяваме,че в БГ няма да има такива издънки :)

 

Че ква издънка е тва(те са виновни участниците а не предаването)+ тва точно такива момемнти ще са интересни. :)

Link to comment
Share on other sites

пряко ли ще предават или на запис?и кага започва играта?щото по рекламата по btv нищо не уточняват.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...